Don Quiote Középkori Étterem Lenti

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Don Quiote Középkori Étterem Lenti vélemények

Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Lentiben töltöttük a pünkösdi hosszú hétvégét, és megérkezésünk estéjén ezt az éttermet néztük ki még elutazásunk előtt a netről a képek és az étlap alapján. Nem csalódtunk. A kerthelyiség valóban hangulatos, kellemes. A pincér udvarias, kedves volt, korabeli öltözékben, párom kedélyesen elbeszélgetett vele a borkínálatról.
Kiváló 2014. december 2.barátokkal járt itt
Októberben voltunk Nován, ahol éppen nem működött a település egyetlen vendéglátóipari egysége, így átmentünk Lentibe, ahol a benzinkutas ajánlotta az éttermet és milyen jól tette! Eszméletlen finom krumpliprószát kaptunk elvitelre, evőeszközzel együtt, a holnap visszahozom jegyében.
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
10 éve voltunk itt utoljára, de idén jártunk a városban, így a régi emlékek benyomásával újra meglátogattuk a helyet, immár 3 gyerkőccel. Amíg az ételekre vártunk, az örökmozgó és kíváncsi kislányokkal bohóckodott és lefoglalta a személyzet. Akkora adagot kaptunk, hogy a korábban kinézett desszertnek nem maradt hely.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Szívesen visszajárunk ebbe az étterembe, ha Lentiben nyaralunk. Egyrészt gyors és előzékeny a kiszolgálás. A felszolgált ételek mindig nagyon finomak voltak, olyan nagy adagot kaptunk, hogy nem is tudtam az egészet elfogyasztani. Kellemes a környezet, különösen este hangulatos a lámpákkal, fáklyákkal. Szerintem az árak is elfogadhatók.
A heti menü is nagyon kedvező árú, változatos.
Szörnyű 2013. október 14. járt itt
Vegeta, porok, só, só, só helyettesítő anyagok (pl. dejó). Kedves kiszolgálás. Az étlap még biztató -nem a megjelenése, az elhasznált és nehéz, már nagyon ráférne a tisztítás-, mert nem a rántott hús és a "piros" ételek dominálnak, de a rendelés megérkezése után nem feltétlenül leszünk elégedettek.
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Június végén jártunk ebben a csodálatos étteremben. Vacsorázni tértünk be,megrendeltük a vacsoránkat,a pincér készségesen segített, bár melyik ételt amit nem ismertünk elmonta hogy mit takar. Meglepetésünkre megvendégeltek bennünket két rövid itallal,ami a cég ajándéka volt. A megrendelt ételek mennyisége hatalmas adagok és nagyon finomak voltak!