Villa Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj
Villa Fiore LesencetomajVilla Fiore Lesencetomaj

Villa Fiore Lesencetomaj bemutatkozása

Villa Fiore - A borvidék romantikus arca, magánszállás a Balaton-felvidéki Nemzeti Park közepén. Kikapcsolódás és elvonultság egy csipetnyi toszkán hangulattal fűszerezve. Jöjjenek el párjával, szeretteivel vagy baráti társasággal, hogy felejthetetlen élményekkel gazdagodva, valóban kipihenhessék magukat!

Montana Vendégház Balatonederics - Napi árak
2025.01.03-ig
Montana Vendégház Balatonederics

Villa Fiore Lesencetomaj vélemények

2017. június 30.családjával járt itt
Az elhelyezkedés kellemes, csendes, nyugodt környéken van, lehet pihenni. A személyzet nagyon kedves, a táj és a kilátás a szobából pedig gyönyörű volt. Az ételek finomak és bőséges a választék. A szobák tiszták, és a szolgálatatásokkal is elégedett voltunk. A terasz nagyon kellemes napsütésben. Biciklibérlésre is van lehetőség. Ajánljuk a hotel borkóstoló programját! Köszönjük!
Átlagos 2019. június 25.a párjával járt itt
A személyzet nagy része készséges, kedves, de nem mindenki. . . Tisztában voltunk vele, h ezért a kiemelkedően kedvező árért nagy csodákat nem várhatunk, de azért néhány alapvető hiányosság pótlása elősegítené, h a vendégek visszajárjanak. Így nem fogunk. A foglaláskor látott fotók aligha tükrözik a valóságot. Mint pl.
Átlagos 2018. november 17.gyerekekkel járt itt
Kuponnal voltunk itt 2 éjszakát a családból négyen. Olyan jó árban kínálták, hogy a képek láttán vásároltunk is egyből. Persze később a különböző vélemények beültették a bogarat a fülembe, és annyi haszna mindenképpen volt, hogy felkészültem a helyre. Étkezés: teljes ellátás ebéddel kezdve reggelivel zárva.
Gyenge 2020. március 11.a párjával járt itt
Érdekes hely,igy kezdeném. Közvetitőn keresztül foglaltunk, előre utalással. . . . . . Valamikor friss állapotában szép lehetett, de csak akkor. A Brunó-ban voltunk. A szoba nagy, TV müködött, a többit hagyjuk. Reggeli borzadáj a terület szintén. Alvásra használtuk, egész nap kirándultunk. Van hova még igy március elején is.
Gyenge 2018. május 4.a párjával járt itt
A utazásközvetítő [moderálva - a szerk. ] által foglaltuk le a szállást, szülinapi ajándék céljából. Tapasztaltuk: kosz,dohos szag,kellemetlen személyzet,használhatatlan wellness,bogarak,vizes helyiségben használat után árvíz,nincs felmosó! ! Vacsora mind a kétszer rántott szelet,köret és ennyi.
Gyenge 2014. október 7.a párjával járt itt
Sajnos már az első pillanatban csalódtam, mivel arról sehol egy szó sem esett, hogy a Villa Fiore egy fő út mellett van. A szobák valóban olyanok, mint a weboldalon, leszámítva az amortizációt. Klima nincs, szúnyogháló nincs. (Elég rossz párosítás)
A szoba közepén lévő kádba alig csordogál a csapból a víz, az ágy hangos és instabil ( friss házasoknak nem javallott).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2020. október 26.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk egy wellnes hétvégét a gyerekektől. Kijelentem , nem ismerték a szálláshelyet, csak az oldalukon fentlévő fotók alapján döntöttek a vásárlásról. Nagy örömmel készültünk, csodás utakon jöttünk és szép volt az idő. Amikor ideértünk, egy kicsit elment a kedvünk, mert eléggé elhanyagoltnak tünt a szálloda környéke.
Szörnyű 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Ez egy átverés. Családdal voltunk ezen a helyen ami fogadott:kosz,dohos szag,büdös víz,pókok,bogarak,. A fotók nem a valóságot fedik. Félpanziós ellátás:Keress magadnak meg mindent reggelinél,szörp tea helyett stb. Vacsora szelet hús köret,menüs dobozban és ennyi. Rongyos törölközők. Mi egy éjszaka után tovább álltunk nem kibírható.
Szörnyű 2019. április 24.a párjával járt itt
2019. 03. 20. -án vásároltam egy kupont [moderálva - a szerk. ] amit a húsvéti időszakban használtunk fel. Szeretném megosztani Önökkel a véleményemet, tapasztalatunkat. 1. odaérkezésünkkor nem várt senki minket a helyen, csak egy kulcs volt a szobához a nevemmel. Ez akár "aranyos" is lehetne, de a kupon tartalmazott egy üdvözlő italt.
Szörnyű 2019. március 10.egyedül járt itt
Ez egy átverés. Az első tulajdonosok egy csodálatos helyet álmodtak és alkottak meg. Ez látható a képeken. De ez a régmúlt. A jelen a következő: a wellness helyett egy fűthetetlen, jéghideg medence, és egy koszos, mocskos jakuzzi. Nincs gusztusod belemenni. Van wifi de nincs benne net. A törülközők rongyosak, elhasználtak.