Silver Étterem Makó
6900 Makó, Széchenyi tér 8.

Silver Étterem Makó a térképen

Wellness csomagok Makó városában

Silver Étterem Makó vélemények

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy rendezvényre voltam meghívott és igen kellemetlen élményekkel távoztam. Az étel minősége talán elfogadható, de a hőfoka csapnivaló, a húsleves ugyanis forrón jó. A tányérok és evőeszközök tisztasága szégyenletes, úgy mint a kiszolgálás minősége, ami mélyen az amatőr szint alatt volt.
Senkinek nem javaslom.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Az Apartmanunk ajánlotta a helyet,többet nem jövünk ide.Az étel,ehetetlen volt,félig nyers,koszos volt az étterem,az evőeszközök is.Ilyen ár mellett a szinvonal lehetne magasabb.A kiszolgálás átlagos volt nem kellett sokat várni a pincérre.Nem ajánlanánk ezt a helyet ebben egyet értettünk.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A kiszolgálás nagyon lassú.Az étel el volt sózva. A szakács biztos szerelmes volt.Látszik észre vettem hogy nem megfelelő emberek,szakácsok dolgoznak a konyhán.Nagyot csalódtam ! Soha többet nem megyek ebbe a Silver étterembe!Az étel rossz sós, a pizza is meg volt égetve, pincérek lassúk.Üdvözletem küldöm az étterem tulajdonosának !

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Kellemes ízléses hely finom ételekkel italokkal. Kiszolgálás is tökéletes volt. A pincérek is kedvesek közvetlenek voltak, pedig telt ház volt, de maximumon pörögtek odafigyeltek a vendégekre. Ha valaki Makón jár látogassa meg ezt az éttermet, mert megéri.

szamszi TOP szállásértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az apartmanunk küldött ide reggelizni. Jó volt finom volt, ám csak egy ital és egy nem túl kiadós reggeli volt benne. Ízre jó volt, ham and eggs-et ettünk. Kicsi volt hozzá a piritós, de kérésünkre hoztak még kenyeret. A tojás nem volt elég meleg. Lehet választani hogy egy pohár juice, kávé legyen e az árban, ha már többet kértünk, vagy teát kértünk, azért külön kellett fizetni.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10.
Jó néhány étteremben jártunk Makón, de nekem a Silver nyerte el leginkább a tetszésemet. Igaz 2 látogatásunk során egyszer se voltunk bent,csak az étterem előtt, a csodás Bérpalota tövében kialkított hangulatos részen foglaltunk helyet. A kiszolgálás mindkét alkalommal hibátlan volt, a rendeléshez mérve gyors, percíz és nagyon udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2020.06.30.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2021.02.28.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.01.02. - 2019.12.22.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapok (min. 2 éj)

Silver Étterem MakóX