Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár

Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár
Beethoven Emlékmúzeuma MartonvásárBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár
Beethoven Emlékmúzeuma MartonvásárBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár

Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár bemutatkozása

A múzeumban látható gyűjtemény 1958 körül jött létre és a Brunszvik-kastélyban kapott helyet. Ugyanebben az évben megkeződött a kastélypark szigetén a nyári Beethoven-estek sorozata is. Kezdetben az Állami Hangversenyzenekar, majd később a Nemzeti Filharmonikus Zenekar adott sikeres hangversenyt minden évben, ami napjainkban sincs másképp.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 22.egyedül járt itt
Már kamaszkoromban is Beethoven szimfóniákat, szonátákat, zongora- és hegedűversenyeket hallgattam a Led Zeppelin meg a Beatles mellett, ezt nem lehet megunni, ez örök. . . hogy ennek a mindig zordonnak ábrázolt férfinek mennyi lelke volt! ! Istenem!
Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Külső képBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - BelsőBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - BelsőBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - BelsőBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - BelsőBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Külső képBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - EgyébBeethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Belső
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. március 12.a párjával járt itt
Párommal egy nyári napon látogattunk el Martonvásárra. Előzőleg az interneten olvastam a helyről, így gondoltuk a múzeumot sem hagyjuk ki. Nagyon sok információ volt Beethoven és a Brunszvik család történetéről. A zene tényleg nagyon hangulatos, így sokkal élvezetesebb a látogatás. Maga az épület valóban csodálatos, szép tervezés. A park hatalmas, gondozott fás-füves terület, kellemes sétát lehet tenni.
Érdekes 2017. január 14.a párjával járt itt
Általában szeretem a zenét, Beethovent különösen, de ha nem lett volna ezen a napon olyan csontig hatoló hideg és kitartó szél, eszembe sem jut, hogy bemenjek a martonvásári Brunszvik-kastélyban található néhány szobás Beethoven emlékmúzeumot megnézni. A park csodálatos - minden évszakban, a többségében neogót fehér kastély impozánsan ragyog a zöld pázsiton, fákkal körülvéve.
Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár - Beethoven Emlékmúzeuma Martonvásár -