4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4,1
a 19 mátrafüredi étterem közül
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Kiváló 2016. november 10. járt itt
Az étlap kínálata igazán egyedi, ezért a választás nem könnyű. Az étel tálalása igényes, az ízek pedig valódi ízorgiát okoznak. A személyzet kedves és rugalmas. Az étterem berendezése modern és ízléses. Aki megéhezik egy aktív nap után, annak Mátrafüreden ez az étterem a legjobb választás. Biztos, hogy fogok még odamenni többször is. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. november 9.barátokkal járt itt
Egy nagyobb baráti társasággal ültünk be az étterembe egy kellemes ebédre. Mivel a HSB szolgáltatásait már többször igánybevettük nagy megelégedésünkre, kíváncsian vártam, hogy hozzák-e étteremben is a megszokott, és emiatt elvárt színvonalat. Az ételek mennyeiek voltak, kiadósak.
Kiváló 2016. november 8. járt itt
A környezet varázslatos, az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás pedig olyan, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Többször voltunk már és mindig meg voltunk elégedve. Arra külön adnék öt csillagot, hogy minőségi mátrai borokat kínálnak, de sajnos nem lehet. :)
Kiváló 2016. november 8.gyerekekkel járt itt
Gyöngyösi lakosként örömmel láttuk, hogy újabb fellegvára nyílik a gasztronómiának közelünkben! Meglátogattuk, és nem hogy nem csalódtunk, hanem tágra nyílt szemekkel csodálkoztunk azon, amit láttunk!
High-tech köntösbe öltöztetett, tradícionális palóc ízekkel fűszerezet élménybomba, mindenkinek csak ajánlani tudjuk - IMÁDJUK! :)
Kiváló 2016. november 7.a párjával járt itt
Véletlenül estünk be ebbe a bistorantba és nagyon elcsodálkoztunk a tökéletes összhangon, később az ételek finomságán, szinte gourmet kinézetén-minőségén. Ahogy sejtettem, franchise lánc tagja s ez érződik minden részletén és szerencsére a konyhán is. Még a nagy mániám, a mellékhelyiség is nagyon hangulatos, ötletes, pedig ez nálunk sokadrangú szempont.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső
Kiváló 2016. november 6.családjával járt itt
Elsőre nem hittem, hogy bármi újat tudnak mutatni számomra, a Mátra eme eldugott, mégis rendkívül high-tech, modern, letisztult és mégis naturális bisztorantban. A neve mégis hívogatott, hát betértünk! Választásom a szintén jól csengő: Szarvasgombás libamáj fagylalt, vaníliás balzsamecettel. . . gondoltam persze nagy hűhó a semmiért.
Kiváló 2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel nem egyszerű az éttermi ebédet kivitelezni, különösen a magasabb színvonalú helyeken. A 4 Évszak ezt az "akadályt" nagyon jól vette, egy percig sem éreztük feszélyezve magunkat az örökmozgó és kissé zajos gyerekeink miatt. A hely hangulata magával ragadó, az ételek pedig extra finomak. Köszönjük!
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
Csodálatos helyen, roppant vidám, barátságos és modern berendezésű, kinézetű étterem. A kiszolgálók nagyon kedvesek és mindenre figyelnek. Az ételek ugyanolyan csodásan néznek ki kihozva, mint az étlap csalogató fotóin, de megkóstolva sem érhet csalódás, nagyon-nagyon finom minden. Mátrafüred központjában van, de mindig találni a közelben parkolóhelyet. Biztos, hogy még visszatérünk. . .
Kiváló 2016. november 5.családjával járt itt
A családommal jártunk legutóbb a 4 évszak étteremben. Csodás megjelenés, gyors és kedves kiszolgálás, nagyon finom mátrai ízekkel találkoztunk. Biztosan visszatérünk, nagyon jól éreztük magunkat! Nehéz volt választani a sok finomság közül , végül a vadhús mellett döntöttem, egy kellemes vörösborral kiegészítve amit ott ajánlottak nekem.
Kiváló 2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben, hangulatos étterem, ahol kifejezetten magas színvonalú kiszolgálásban volt részünk. Az ételek nagyon finomak, a tálalás nagyon ízléses, minden tekintetben kellemes élményben volt részünk. A hely minden korosztály igényét kielégíti, a gyerekeknek többféle játékra is lehetőségük nyílik.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 8.
06 37 630863
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 200 féle különleges program csoportoknak, cégeknek, magánvendégeknek
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus, PALÓC