4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4,1
a 19 mátrafüredi étterem közül
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Kiváló 2016. november 4.gyerekekkel járt itt
A Mátra kapujában, Mátrafüreden, gyönyörű környezetben nyílt étterem az ínyencek paradicsoma lesz.
Különleges ételek, mátrai ízek, barátságos kiszolgálás. Mindezek mellé a környék egyik legnagyobb bor választéka.
Étkezés elé vagy utánra rengeteg programot tudnak ajánlani az egész családnak.
Mindenképpen érdemes betérni az arra járóknak, biztos nem fognak csalódni.
Kiváló 2016. október 21.családjával járt itt
A családommal rendszeresen betérünk amikor a Mátrában járunk. Még sohasem csalódtam itt. Az élmény túrák után mindig jól esik, ha figyelmes és kiváló ellátásban részesül az ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek nem fogtok csalódni! Az étterem hangulatos nagyon szép helyen van. A szakács érti a dolgát. Üdv.: Tomek7
Kiváló 2016. október 19. járt itt
Profi kiszolgálásban volt részünk, a felszolgálók kedvesek, barátságosak és nagyon értik a dolgukat :)
A felszolgált ételek finomak és ízlésesen vannak tálalva.
Az étterem gyönyörű környezetben van, a Mátra szívében.
Biztos, hogy visszatérünk még, és törzsvendégek leszünk ebben a fantasztikus étteremben.
Kiváló 2016. október 18.barátokkal járt itt
Szerintem a lehető legjobb helyen helyezkedik el, hiszen a Mátrában van, ami gyönyörű. Nem egy zajos városban van, hanem egy nyugis településen. Az étterem nagyon jól felszerelt és modern. Nagyon finomak voltak az ételek, és szépen is tálalták. A felszolgálók nagyon kedvesek, és barátságosak voltak.
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Családommal a Mátra felfedezése után, megfáradtan ültünk be az étterembe. Meglepett a szinvonal(Mátrafüred és környékén szerintem magasan a legjobb), a családomban mindenki elégedett volt. Az étel finom,letisztult, harmónizál, és megfelelő adag(ettől míg ki nem hozták egy kicsit tartottam, de már a gyerekek tányérját is csak nsgy szuzsra válalltam).
A játéksarokért külön köszönet.
Nagy család
Kiváló 2016. október 17.gyerekekkel járt itt
Kiváló ételek, nagyon szép környezetben. Kedves kiszolgálás és nagyon tetszik a high-tech pincérhívó! :) Alig várom a tavaszt,hogy a teraszon ücsörögve hörpöljünk el egy jó hideg söröcskét. A galéria hangulata magáért beszél, jó oda leülni az étkezés után egy különleges kávéra.
Kiváló 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Egy szeptemberi vasárnap ugy döntöttünk hogy elmegyünk egy mátrafüredi étterembe ebédelni. Javaslatomra ezt az éttermet vàlasztottuk. ,mivel nem régen nyilt,kiváncsiak voltunk milyen lehet. Nekem már külsőre és a közösségi oldalon látható képek alapján elnyerte a tetszésemet. Családomat sem kellett sokáig győzködni.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital
4 Évszak Palóc Bistorant válasza
Kedves Duzia!
Nagyon köszönjük, hogy a 4 évszak Palóc Bistorant mellett döntöttek.Ha további kulináris élményekre vágyik, máskor is látogassanak el hozzánk, hisz a bővített étlapunk októbertől lesz "tesztelhető".
Visszavárjuk!
2016. szeptember 27., Ocela Tibor, üzletvezető
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 8.
06 37 630863
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 200 féle különleges program csoportoknak, cégeknek, magánvendégeknek
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus, PALÓC