4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4,1
a 19 mátrafüredi étterem közül
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Kiváló 2023. augusztus 25.barátokkal járt itt
Az első alkalom 4 évvel ezelőtt nem volt pozitív élmény, de úgy éreztem, hogy feltétlenül megérdemel még egy esélyt ez a szimpatikus, szépen kialakított, modern étterem Mátrafüred szívében, közvetlenül a kereszteződésnél. A teraszt túlságosan naposnak találtuk, bent azonban kellemesen hűvös volt.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép
Kiváló 2021. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen fekszik,szeretünk a teraszán üldögélni. Többször jártunk már itt,még sosem csalódtunk.Az étlapon képeken is fel vannak tüntetve az ételek,széles a választék.Mindig gyorsan kihozzák a rendelést,20 percnél többet még nem vártunk. Szép a tálalás és finomak az ízek.A pincérek kedvesek.
Kiváló 2020. szeptember 25.barátokkal járt itt
Palóc ételek - csábító felirat. És nem bántuk meg, hogy betértünk. Maga az étterem modern, letisztult, fiatalos. A bejárat mellett kirándulás-túra szervezéssel is foglalkoznak, de ez egyáltalán nem volt zavaró, sőt az ő pultjuk is beleillett a hely miliőjébe. A pincérnők nagyon-nagyon kedvesek voltak, az étlap változatos, humoros-jópofa megfogalmazásokkal.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Külső kép4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Egyéb4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étel/ital4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Étlap/itallap4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Mosdó
Kiváló 2019. július 23., üzleti partnerrel járt itt
Minden évben a Mátrában töltünk el jó pár napot, és ilyenkor mindig más vendéglátóhelyen vacsorázunk. Ebben az étteremben még nem voltunk, nos, akkor menjünk most ide, bár igazából az épület külseje számomra túl modernnek, túl "flancosnak tűnt. Belépve ragyogó tisztaságot, szépen megterített asztalokat láttunk, olyan nyugalmat árasztott az egész hely.
Kiváló 2018. január 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon megtetszett a hely, teljesen olyan, amilyet az ember elképzel, ha arra gondol, hogy Pazar estét töltene el valahol. A feleségem azt mondta, a kajcsi fincsi volt, és ezt a mondatot a családban akkor mondjuk (a fiaimtól idézve), ha valami tényleg finom. Nagyon FINOM. És ez a hely ilyen. Több szempontból is.
Kiváló 2017. november 13.gyerekekkel járt itt
Azért írok bejegyzést, mert szeretném megörökíteni, hogy ebben a nagy gasztrodömpingben, ami manapság mindenhonnan zúdul ránk fogyasztókra, van néhány igényes hely, amely következetesen végzi a dolgát és fenntartva a megszokott színvonalat valóban a vendégért dolgozik.
Kiváló 2017. november 11.családjával járt itt
Október közepétől november közepéig Márton napi lázban égünk, s a napokban elfogyasztottuk az első menüt, ami fantasztikus volt!!! Azért az elsőt, mert még a jövő héten biztosan megyünk. Nagyon jó, hogy egy egész hónap van erre, egy nap ebből nem elég. Nagyon jónak tartjuk az ötletet, bíztató folytatást kívánunk!
Kiváló 2017. november 7.barátokkal járt itt
Szerintem ez a hely azoknak való, akik adnak annyit magukra, hogy nem elégszenek meg a szintetikus kajákkal, meg az adalékanyagokkal felpumpált, beazonosíthatatlan élelmiszerekkel, de kellően trendik szeretnének lenni és divatmániások is. Nekem legalább is ez jött le, mert a berendezés nagyon ott van, a személyzet szerintem teljesen jól vesz az akadályokat, a kaja meg egyenesen szuper.
Kiváló 2017. október 31.a párjával járt itt
Mi csak az étterem miatt tértünk be ide, de vannak más szolgáltatásaik is az aktív turisták számára. Vaddisznót ettem, burgonyafánkkal, nem volt rossz, de kicsit hiányoltam a fűszerezést, nekem a hús nagyon natúr volt, sótlan. Gombakrémlevest fogyasztottam, az is finom volt. A pincér gyors volt és segítőkész, nem tudok negatívumot írni. Az árak elfogadhatóak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 22.a párjával járt itt
Az étterem és a kalandozást kedvelők egy helyre hozatala nagyon jó ötlet. A színvonal is hasonlóan jó mindkettő tevékenységnél. Örülünk neki, hogy gyerekeink, unokáink javaslatára betértünk ide.
A ranger terepjáróval gyönyörű helyekre jutottunk el. Utána kellő vendégfogadással párosult finom ebédet költöttünk el. Reméljük ez a fajta árú kapcsolás és színvonal gyarapodni fog hamarosan!
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 8.
06 37 630863
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 200 féle különleges program csoportoknak, cégeknek, magánvendégeknek
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus, PALÓC