4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás
3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred értékelése:

3. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
13. helyezett Észak Magyarországon - 778 étterem közül
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
magyar, szlovák, PALÓC
Szervízdíj:
Visa, EC/MC
Heineken, Soproni

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban. A bistorant teraszán családi és céges rendezvények szervezése. High-tech gyermeksarok, ingyenes wifi.

Nyitási akciónkban az étteremben elköltött minden forint fele beváltható a High-Tech Sportok Bázisa által biztosított közel 200 féle program egyikére.

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred képei

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Nagyon megtetszett a hely, teljesen olyan, amilyet az ember elképzel, ha arra gondol, hogy Pazar estét töltene el valahol. A feleségem azt mondta, a kajcsi fincsi volt, és ezt a mondatot a családban akkor mondjuk (a fiaimtól idézve), ha valami tényleg finom. Nagyon FINOM. És ez a hely ilyen. Több szempontból is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern, tetszetős külső, még az étlap is, azonban felejtős maga a kiszolgálás és az étterem is. Örültem, hogy évtizedek után van valami modern, valami változatos Mátrafüreden, de csak a külsőben. Jókat olvastam az értékelésekben, így vettem a bátorságot egy próbára.
Válasz az értékelésre - 2018. január 16.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy főételeinket ehetőnek tartja. Magunk is így vagyunk velük, bár sok olyan ehető dolgot ismerünk, amit nem szerepeltetnénk az étlapunkon, és amelyeket össze sem hasonlítanánk az ételeinkkel, mert a mi mércénk az ehetőségtől, mint elvárástól azért jóval magasabban van. A "Pikáns áfonyás káposztasalátánkra" különösen büszkék vagyunk.
Ocela Tibor, üzletvezető

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Azért írok bejegyzést, mert szeretném megörökíteni, hogy ebben a nagy gasztrodömpingben, ami manapság mindenhonnan zúdul ránk fogyasztókra, van néhány igényes hely, amely következetesen végzi a dolgát és fenntartva a megszokott színvonalat valóban a vendégért dolgozik.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Október közepétől november közepéig Márton napi lázban égünk, s a napokban elfogyasztottuk az első menüt, ami fantasztikus volt!!! Azért az elsőt, mert még a jövő héten biztosan megyünk. Nagyon jó, hogy egy egész hónap van erre, egy nap ebből nem elég. Nagyon jónak tartjuk az ötletet, bíztató folytatást kívánunk!

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Szerintem ez a hely azoknak való, akik adnak annyit magukra, hogy nem elégszenek meg a szintetikus kajákkal, meg az adalékanyagokkal felpumpált, beazonosíthatatlan élelmiszerekkel, de kellően trendik szeretnének lenni és divatmániások is. Nekem legalább is ez jött le, mert a berendezés nagyon ott van, a személyzet szerintem teljesen jól vesz az akadályokat, a kaja meg egyenesen szuper.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
Mi csak az étterem miatt tértünk be ide, de vannak más szolgáltatásaik is az aktív turisták számára. Vaddisznót ettem, burgonyafánkkal, nem volt rossz, de kicsit hiányoltam a fűszerezést, nekem a hús nagyon natúr volt, sótlan. Gombakrémlevest fogyasztottam, az is finom volt. A pincér gyors volt és segítőkész, nem tudok negatívumot írni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem és a kalandozást kedvelők egy helyre hozatala nagyon jó ötlet. A színvonal is hasonlóan jó mindkettő tevékenységnél. Örülünk neki, hogy gyerekeink, unokáink javaslatára betértünk ide. A ranger terepjáróval gyönyörű helyekre jutottunk el. Utána kellő vendégfogadással párosult finom ebédet költöttünk el.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Nem oly régen jártunk itt és nagyon kellemes perceket szerzett nekünk a művész úr, ezért ezt nem hagyhatjuk szó nélkül. Nem csak az étel volt igen finom, de a fülünknek kellemes zene szinte megkoronázta az estét. Gratulálunk, és mindenkit arra buzdítunk, hogy kóstoljanak bele ebbe a fenséges hangulatba!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Az étteremhéten ellátogattunk a 4 Évszakba. Nagyon nagy kulináris élmény volt, de ezen nem lepődtünk meg, mivel többször is voltunk már és kifejezetten keressük azokat az alkalmakat, amikor valami eseményhez köthető módon tudunk itt lenni. A menüsor pazar volt, a hely kellemes, mint mindig.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
A hazai kulináris kultúra egyik meghatározója lehet ez az étterem. Azoknak ajánlom, akik szerint az éttermi étkezésnek túl kell mutatnia a "húst krumplival" tényálláson, azoknak, akik nem csak azt látják, hogy a tányéron nem fér el az étel, mert "jó nagy az adag"!

4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás

3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen

Szállodák Mátrafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Főnix Medical Wellness Resort Mátrafüred
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Hajnal Hotel Mátrafüred
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Ősz a Kastélyban (min. 2 éj)
Hajnali élmény (min. 2 éj)

4 Évszak Palóc Bistorant MátrafüredX
Asztalfoglalás