4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás
3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
Az étterem különleges ajánlatai
A gasztroélmények kedvelői számára jó hír, hogy már saját otthonukban is élvezhetik a legfinomabb fogásokat.
Minden pénteken és szombaton a vacsora mellé igazi zenei csemegéket kínálunk desszertként.
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
magyar, szlovák, PALÓC
Szervízdíj:
Visa, EC/MC
Heineken, Soproni

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban. A bistorant teraszán családi és céges rendezvények szervezése. High-tech gyermeksarok, ingyenes wifi.

Nyitási akciónkban az étteremben elköltött minden forint fele beváltható a High-Tech Sportok Bázisa által biztosított közel 200 féle program egyikére.

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred képei

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Nem oly régen jártunk itt és nagyon kellemes perceket szerzett nekünk a művész úr, ezért ezt nem hagyhatjuk szó nélkül. Nem csak az étel volt igen finom, de a fülünknek kellemes zene szinte megkoronázta az estét. Gratulálunk, és mindenkit arra buzdítunk, hogy kóstoljanak bele ebbe a fenséges hangulatba!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 19.
Az étteremhéten ellátogattunk a 4 Évszakba. Nagyon nagy kulináris élmény volt, de ezen nem lepődtünk meg, mivel többször is voltunk már és kifejezetten keressük azokat az alkalmakat, amikor valami eseményhez köthető módon tudunk itt lenni. A menüsor pazar volt, a hely kellemes, mint mindig.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
A hazai kulináris kultúra egyik meghatározója lehet ez az étterem. Azoknak ajánlom, akik szerint az éttermi étkezésnek túl kell mutatnia a "húst krumplival" tényálláson, azoknak, akik nem csak azt látják, hogy a tányéron nem fér el az étel, mert "jó nagy az adag"!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étlap kínálatából a választás nem könnyű. A tálalás igényes, az ízek pedig valódi ízorgiát okoznak. Jómagam a csülök mellett döntöttem, s igazából még ennyire finomat még sehol nem ettem, párom a kacsacomb mellett döntött (pedig ő csak a csirkehúsit szereti) de nem bánta meg. A személyzet kedves és rugalmas.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Galyatetőre menet , ebéd céljából álltunk meg (előre eltervelve, a többi étkezési lehetőségről tudomást sem véve. . . már tudom, hiba volt)
Az adag nem volt valami hatalmas, tetejébe a rendelt oldalas csupa zsír és porcogó volt, a kért cserét eléggé nemtetszően fogadták és hajtották végre. A felszolgált étel mennyisége és milyensége nem igazán volt arányban az árral.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 1.
Sajnáljuk, hogy vendégünknek éttermünk csalódást okozott. Bízunk benne, hogy legközelebb segítségünket kéri az ételválasztáshoz és akkor el tudjuk kerülni, hogy egy alapvetően zsírosabb, csontos-porcogós oldalas kerüljön a tányérjára, helyette a sertés más, porhanyósabb és szárazabb részét ajánlottuk volna.
4 Évszak Palóc Bistorant, üzletvezető

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Márciusban kocsival jártunk erre, akkor kávéztunk egyet. Kellemes helyként maradt meg bennünk. Pár nappal ezelőtt jártam arra kerékpárral. Vártam a párom, addig gondoltam eszem egy sztrapacskát. Kiültem a teraszra. 5 perc alatt meg volt a sztrapacska (a rettentő unott pincértől-mások is panaszkodtak rá a többi asztalnál). Szinte őrködött felettem, hogy mikor fejezem be.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Az étterem berendezése extravagáns, de nem erőltetetten "újragondolni" akaró. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész, udvariasan közvetlen. Nagyon jó ötlet a játszósarok, ami az asztalok mellett, de elszeparáltan van kialakítva, így nem zavarbak másokat a gyerekek. Főleg a vadételeket és a tájjellegű ételeket kedvelőknek való. Van gyerekmenü.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 25.
Barátaink ajánlották az éttermet, akik elég sűrűn megfordulnak a 4 Évszak Palóc Bistorantban. Még december elején gondoltunk egyet és elmentünk "kipróbálni"! SAJNÁLJUK, hogy eddig kimaradt az életünkből! Azóta már többször visszatértünk! Nem véletlenül! A hely modern, nagyon high tech. A személyzet figyelmes, kedves! Az ételek minősége? :)
Fantasztikus!

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Már többször jártunk a családommal a 4 Évszak Palóc Bistorant-ban! Nem véletlenül térünk vissza újra és újra! A hely pazar! A kiszolgálás remek! A személyzet udvarias, segítőkész, előzékeny! Minden tiszteletem az Övék! Fullon az étterem mosolyognak, gyorsak. . . :) Le a kalappal! Az ételek! hmmmm. . . . .

Értékelt: 2016. december 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kis családommal vacsoráztunk a 4 Évszak palòc ètteremben. Hihetetlen ötletes ès gyönyörű berendezèsű az ètterem, az ètelek valami fennsègesek, a kiszolgálás barátságos ès igazán profi. Gyerkőcök a kialakîtott hight tech játèksarokban hihetetlenül jòl èrezték magukat.

4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás

3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen

Szállodák Mátrafüred környékén
Lifestyle Hotel Mátra Mátrafüred
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Hotel Residence Ózon Mátrafüred
A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán...
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Mátrafüred
Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első...
Karácsonyi pihenés a Mátrában (min. 3 éj)
Ózonteli Karácsony (min. 3 éj)
Kényeztető napok (min. 2 éj)

4 Évszak Palóc Bistorant MátrafüredX
Asztalfoglalás