4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás
3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred értékelése:

3. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
135. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
magyar, szlovák, PALÓC
Szervízdíj:
Visa, EC/MC
Heineken, Soproni

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban. A bistorant teraszán családi és céges rendezvények szervezése. High-tech gyermeksarok, ingyenes wifi.

Nyitási akciónkban az étteremben elköltött minden forint fele beváltható a High-Tech Sportok Bázisa által biztosított közel 200 féle program egyikére.

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred képei

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Gyöngyös

2085 hasznos szavazat
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Erős marketinges támogatással megnyitott bisztró-étterem Mátrafüred központjában. Az épületen belül turisztikai központ is van. Elég élesen elüt a környékbeli többi, már évek-évtizedek óta itt működő éttermektől, már csak a külső jegyek alapján is, hiszen a Négy Évszak modern, fiatalos, trendi a berendezése, van és működik a légkondi, igényes az étlap, a pincérek ruházatuk és viselkedések alapján egyértelműen beazonosíthatóak.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 5.
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk a dicséretnek és hogy észreveszi, mennyi munka van abban, hogy a 4 Évszak Palóc Bistorant más legyen, mint a többi hasonló funkciót ellátó vendéglátóhely.
Ocela Tibor, tulajdonos

2019. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Minden évben a Mátrában töltünk el jó pár napot, és ilyenkor mindig más vendéglátóhelyen vacsorázunk. Ebben az étteremben még nem voltunk, nos, akkor menjünk most ide, bár igazából az épület külseje számomra túl modernnek, túl "flancosnak tűnt. Belépve ragyogó tisztaságot, szépen megterített asztalokat láttunk, olyan nyugalmat árasztott az egész hely.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátraházára mentünk egy hosszú hétvére, már előre kinéztem ezt az éttermet ebéd céljából. A hely tényleg szép, tiszta a pincér kedves volt bár a végén nem kérdezte meg [mint máshol szokták] hogy milyen volt az étel. A férjem jól járt grillezett tarját kért ami finom omlós volt, egyszóval jól volt elkészítve.
Válasz az értékelésre - 2019. július 16.
Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy ízlett a grillezett tarja, külön öröm, hogy ezt megosztotta másokkal, reméljük, még sok gasztro-élmény köti majd hozzánk.
Sajnáljuk, hogy a libamájas karajunk nem nyerte el az izlését, pedig más vendégeinknek kifejezetten ízleni szokott ez a fajta elkészítési mód.
Ocela Tibor, tulajdonos

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Nagyon megtetszett a hely, teljesen olyan, amilyet az ember elképzel, ha arra gondol, hogy Pazar estét töltene el valahol. A feleségem azt mondta, a kajcsi fincsi volt, és ezt a mondatot a családban akkor mondjuk (a fiaimtól idézve), ha valami tényleg finom. Nagyon FINOM. És ez a hely ilyen. Több szempontból is.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Modern, tetszetős külső, még az étlap is, azonban felejtős maga a kiszolgálás és az étterem is. Örültem, hogy évtizedek után van valami modern, valami változatos Mátrafüreden, de csak a külsőben. Jókat olvastam az értékelésekben, így vettem a bátorságot egy próbára.
Válasz az értékelésre - 2018. január 16.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy főételeinket ehetőnek tartja. Magunk is így vagyunk velük, bár sok olyan ehető dolgot ismerünk, amit nem szerepeltetnénk az étlapunkon, és amelyeket össze sem hasonlítanánk az ételeinkkel, mert a mi mércénk az ehetőségtől, mint elvárástól azért jóval magasabban van. A "Pikáns áfonyás káposztasalátánkra" különösen büszkék vagyunk.
Ocela Tibor, üzletvezető

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Azért írok bejegyzést, mert szeretném megörökíteni, hogy ebben a nagy gasztrodömpingben, ami manapság mindenhonnan zúdul ránk fogyasztókra, van néhány igényes hely, amely következetesen végzi a dolgát és fenntartva a megszokott színvonalat valóban a vendégért dolgozik.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Október közepétől november közepéig Márton napi lázban égünk, s a napokban elfogyasztottuk az első menüt, ami fantasztikus volt!!! Azért az elsőt, mert még a jövő héten biztosan megyünk. Nagyon jó, hogy egy egész hónap van erre, egy nap ebből nem elég. Nagyon jónak tartjuk az ötletet, bíztató folytatást kívánunk!

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Szerintem ez a hely azoknak való, akik adnak annyit magukra, hogy nem elégszenek meg a szintetikus kajákkal, meg az adalékanyagokkal felpumpált, beazonosíthatatlan élelmiszerekkel, de kellően trendik szeretnének lenni és divatmániások is. Nekem legalább is ez jött le, mert a berendezés nagyon ott van, a személyzet szerintem teljesen jól vesz az akadályokat, a kaja meg egyenesen szuper.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 31.
Mi csak az étterem miatt tértünk be ide, de vannak más szolgáltatásaik is az aktív turisták számára. Vaddisznót ettem, burgonyafánkkal, nem volt rossz, de kicsit hiányoltam a fűszerezést, nekem a hús nagyon natúr volt, sótlan. Gombakrémlevest fogyasztottam, az is finom volt. A pincér gyors volt és segítőkész, nem tudok negatívumot írni.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem és a kalandozást kedvelők egy helyre hozatala nagyon jó ötlet. A színvonal is hasonlóan jó mindkettő tevékenységnél. Örülünk neki, hogy gyerekeink, unokáink javaslatára betértünk ide. A ranger terepjáróval gyönyörű helyekre jutottunk el. Utána kellő vendégfogadással párosult finom ebédet költöttünk el.

4 Évszak Palóc Bistorant étlapja
4 Évszak Palóc Bistorant - asztalfoglalás

3232 Mátrafüred, Parádi út 8.
06 37 630863
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Narád & Park Mátrafüred
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
2 éjszakás senior pihenés
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

4 Évszak Palóc Bistorant MátrafüredX
Asztalfoglalás