4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4,1
a 19 mátrafüredi étterem közül
borozó, étterem, kávézó - kávéház, bár, vendéglő
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred bemutatkozása

4 Évszak Palóc Bistorant - Palóc és mátrai ízek gasztronómiai élménye a díjnyertes séf által vezetett konyha-műhelyben, italkülönlegességek a Bár-Kávézóban, családias hangulat, friss alapanyagok, mátrai borok. Csúcstechnika a kivitelezésben és a megjelenésben, tradíció a kulináris ajánlatban.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred vélemények

Kiváló 2017. július 26.a párjával járt itt
Az étlap kínálatából a választás nem könnyű. A tálalás igényes, az ízek pedig valódi ízorgiát okoznak. Jómagam a csülök mellett döntöttem, s igazából még ennyire finomat még sehol nem ettem, párom a kacsacomb mellett döntött (pedig ő csak a csirkehúsit szereti) de nem bánta meg. A személyzet kedves és rugalmas.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2017. július 18.barátokkal járt itt
Galyatetőre menet , ebéd céljából álltunk meg (előre eltervelve, a többi étkezési lehetőségről tudomást sem véve. . . már tudom, hiba volt)
Az adag nem volt valami hatalmas, tetejébe a rendelt oldalas csupa zsír és porcogó volt, a kért cserét eléggé nemtetszően fogadták és hajtották végre.
4 Évszak Palóc Bistorant válasza
Sajnáljuk, hogy vendégünknek éttermünk csalódást okozott. Bízunk benne, hogy legközelebb segítségünket kéri az ételválasztáshoz és akkor el tudjuk kerülni, hogy egy alapvetően zsírosabb, csontos-porcogós oldalas kerüljön a tányérjára, helyette a sertés más, porhanyósabb és szárazabb részét ajánlottuk volna.
2017. augusztus 1., 4 Évszak Palóc Bistorant, üzletvezető
Gyenge 2017. június 6.a párjával járt itt
Márciusban kocsival jártunk erre, akkor kávéztunk egyet. Kellemes helyként maradt meg bennünk. Pár nappal ezelőtt jártam arra kerékpárral. Vártam a párom, addig gondoltam eszem egy sztrapacskát. Kiültem a teraszra. 5 perc alatt meg volt a sztrapacska (a rettentő unott pincértől-mások is panaszkodtak rá a többi asztalnál).
Kedves Vendégünk!
Sajnáljuk, hogy a párja olyan időszakban érkezett, amikor több rendelés is befutott, ezért is tájékoztattuk arról, hogy bár az Ön rendelése hamar teljesítődött, az övére többet kell várni. Az éttermi konyha működése sajátos, a rendelések beérkezése után a munka ütemezett és a kiadás is ennek megfelelően működik.
2017. november 7., 4 Évszak Palóc Bistorant, üzletvezető
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 8.gyerekekkel járt itt
Az étterem berendezése extravagáns, de nem erőltetetten "újragondolni" akaró. A személyzet rendkívül kedves és segítőkész, udvariasan közvetlen. Nagyon jó ötlet a játszósarok, ami az asztalok mellett, de elszeparáltan van kialakítva, így nem zavarbak másokat a gyerekek. Főleg a vadételeket és a tájjellegű ételeket kedvelőknek való.
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred - Belső
Kiváló 2016. december 25.családjával járt itt
Barátaink ajánlották az éttermet, akik elég sűrűn megfordulnak a 4 Évszak Palóc Bistorantban. Még december elején gondoltunk egyet és elmentünk "kipróbálni"! SAJNÁLJUK, hogy eddig kimaradt az életünkből! Azóta már többször visszatértünk! Nem véletlenül! A hely modern, nagyon high tech. A személyzet figyelmes, kedves!
Kiváló 2016. december 22.családjával járt itt
Már többször jártunk a családommal a 4 Évszak Palóc Bistorant-ban! Nem véletlenül térünk vissza újra és újra! A hely pazar! A kiszolgálás remek! A személyzet udvarias, segítőkész, előzékeny! Minden tiszteletem az Övék! Fullon az étterem mosolyognak, gyorsak. . . :) Le a kalappal! Az ételek! hmmmm. . . . .
Kiváló 2016. december 21.családjával járt itt
Kis családommal vacsoráztunk a 4 Évszak palòc ètteremben. Hihetetlen ötletes ès gyönyörű berendezèsű az ètterem, az ètelek valami fennsègesek, a kiszolgálás barátságos ès igazán profi. Gyerkőcök a kialakîtott hight tech játèksarokban hihetetlenül jòl èrezték magukat.
Kiváló 2016. december 20.a párjával járt itt
Feleségemmel vasárnap délben voltunk az étteremben. Barátaink ajánlották az étteremet azt mondták, nem fogtok csalódni. Valóban nem csalódtunk. Már, ahogy beléptünk elcsodálkoztam. Mosolyogva fogadtak bennünket, ami a mai vendéglátásban tapasztalataim szerint egyre ritkább. Hozzátenném, hogy étterembe járó emberek vagyunk, van összehasonlítási alapunk.
Kiváló 2016. december 20.barátokkal járt itt
Pénteken este tértünk be barátaimmal az étterembe. Már messziről láttuk az étterem fényeit, a díszvilágítást a csodálatos nagy fenyőfát, ami bizakodásra adott okot. A továbbiakban sem kellett csalódnunk nagyon finom ételeket szervíroztak profi modon. Az ételválasztásnál még egy meglepetés ért ez az étlap,ami ízléses képekkel illusztrált. Profi! Ajánlom a helyet mindenkinek!
Szörnyű 2016. december 2.a párjával járt itt
Szép jo estét. Az elmult idöszakban elég sokat böngészgettem az ittjártam. hu oldalát gyöngyösi révén föleg a környékbeli éttermeket. És feltünt hogy átlagban egy étterem évente 5-6 értékelést kap. . . ezért is lett gyanus a mátrafüredi 4 évszak paloc bistorante ami 5honap alatt 19! ! Kiválo hibátlan értékelést kapott.
Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük a bejegyzését, számunkra minden visszajelzés fontos, arra biztatjuk vendégeinket, hogy mindent, amit éttermünkben tapasztalnak, osszanak meg másokkal is, ennek is betudható a sok értékelés.
2016. december 9., 4 Évszak Palóc Bistorant, üzletvezető
4 Évszak Palóc Bistorant Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredParádi út 8.
06 37 630863
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • 200 féle különleges program csoportoknak, cégeknek, magánvendégeknek
H-V
magyar, gluténmentes, vegetáriánus, PALÓC