Hotel Anna Mátrafüred

Napi árak reggelivel
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

Kiváló 2019. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon igényes, családias szálláshely. Ami nagyon meglepő a személyzet hozzáállása a recepcióstól a takarítónőig mindenki nagyon kedves, segítőkész látszik, hogy igazi csapatot alkotnak! A mai rohanó világban ha egy kicsit le akarsz ereszteni ide érdemes ellátogatni és fetőltödni.
2019. március 6.csoporttal járt itt
3-an utaztunk édesanyámmal, a pótágy megfelelő volt. A szállás tiszta, rendezett. A személyzet maximálisan segítőkész, udvarias. A wellness rész is nagyon tiszta, jól éreztük magunkat. Ár-érték arányban megfelelő a szolgáltatás. Az étkezéssel volt problémánk, mert a nem látszott, h vasárnap nincs melegkonyha pedig félpanzióra foglaltunk.
Kiváló 2019. február 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes időt töltöttünk az Anna Hotelben. Igazi méltó 50 éves házassági évfordulót ünnepeltünk, nosztalgiáztunk a férjemmel, mivel a nászutunk is itt volt. A szálloda családias hangulatú, a személyzet nagyon udvarias, kedves. Az étkezés minősége kiváló, a wellness szolgáltatás részünkre megfelelt.
Kiváló 2019. február 11.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett, a tisztaság, a takarító személyzet aranyos volt.
Az ételek finomak, és változatosak. A welness részleggel is elégedettek voltunk.
A felszolgáló személyzet kissé mogorvának tűnt, és távolságtartónak.
2018. december 29.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves,barátságos,az ételek finomak,a svédasztalos reggeli lehetett volna bőségesebb pl. a szimpla rántottán és virslin kívül tükörtojás,haem and eggs vagy sült kolbász. A vacsora ízletes,többféle 3 fogásból állt. Ami nem tetszett,hogy a recepción egy dobozba a vendégek az értékelésük mellé borravalót adjanak,ilyennel még sehol nem találkoztam.
2018. december 5.a párjával járt itt
A "kiváló" értékelés nem igényel magyarázatot;
Az "Ár/Érték arány" : a 32-es szoba mellett mellett vagy fölött minden reggel és este bútor-tologatás, vagy más egyéb zaj kicsit zavaró volt;
"Szolgáltatás": a medence használatnál szabályozni, esetleg tiltani lehetne a labdázást és medencébe ugrálást (még felnőttek is).
Átlagos 2018. október 30.a párjával járt itt
A személyzet , étkezés minősítése nagyon jó. Wellness szolgáltatás viszont gyenge finoman fogalmazva is. Balesetveszélyes az egész részleg. Csúszás veszély végig,biztonsági fedelek hiányoztak a medencében, ebből kisebb baleset is lett, szerencse csak felnőttel történt. Nincs hova leülni, ha valaki nem akar a vízben lenni( két pihenő ágy volt).
Kiváló 2018. október 20.a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat a szállodában,a Mátra ősszel is nagyon csodálatos .Hiányoltam,hogy a jakuzzinál nincs kapaszkodó igy nagyon baleset veszélyesnek tartom !
2018. október 15.a párjával járt itt
Remek hétvége a Hotel Annában. Mindennel meg voltunk elégedve, a Wellness részleg nagyon jó és tiszta. Az étkezés is kifogástalan volt. A személyzetnek külön dicséret mert mindent el tudtak intézni. ( 1nappal elöbb mentünk és mindjárt intézkedtek). A Mátra csodálatos volt és már két családnak is ajánltuk.
Kiváló 2018. október 9.barátokkal járt itt
A személyzet kedvessége, segítőkészsége átlagon felüli volt. Kevésbé tetszett a kihelyezett borravalós doboz. A hotelt a tisztaság, a kényelem, a bőséges reggeli és vacsora jellemzi. A nyugodt, családias hangulatú pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom!