Hotel Anna Mátrafüred

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

2016. december 31.egyedül járt itt
A válaszokat Édesanyám helyett és kérésére írom. Az Anna Hotelben már sokszor megszállt karácsonykor, így ismerte a régebbi kínálatot és színvonalat. Azt tapasztalta, hogy sajnos a tulajdonosváltás óta még nem állt teljesen helyre minden az optimális szintre.
2016. december 29.a párjával járt itt
Kellemes, jó hangulatú, kulturált hely az Anna szálló. Tisztaság fogadott és kényelem. Egy probléma volt, a második emeleten kaptunk szobát, ahol a fűtés nem volt kielégítő. Több réteg ruhát kellett felvenni ahhoz, hogy a közérzetünk elfogadható legyen. A személyzet nem tudta orvosolni a problémát.
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Az értékelésből kitűnik ,hogy nagyon elégedettek voltunk,kivéve a Welness részleg,az kritikán aluli. A medencében a víz hideg,a jacuzzi vize olyan klóros,hogy marta a szemünket,a Jade köves masszázs ágy nem működik. Ennek ellenére ajánlani fogom másoknak is,hisz a többi az tökéletes volt,úgy a kaja mint a tisztaság és a személyzet.
Kiváló 2016. augusztus 22.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a szállás igényes, családias, kellemes a környezet, a személyzet barátságos, udvarias és segítőkész. Szívesen ajánlom másoknak és biztosan visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk el kettesben a párommal. A személyzet nagyon kedves volt, gyönyörű a hotel, a szobák tiszták, kényelmesek. Telt ház lehetett de csend volt és nyugalom. A félpanziós ellátás is bőséges volt, mi a Lamour csomagot választottuk, és egyáltalán nem csalódtunk.
Gyenge 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A szállás megékezéssünkor már rendezetlen volt, a fal be volt ázva, össze volt fröcskölve a minibár meleg volt nem működött, a fürdőszobában a wc koszos volt és ott hagyott használt törülközőt találtunk, ezeket jeleztük de nem történt változás sem kárpótlás.
2016. július 11.a párjával járt itt
Egy akciós L'amour hétvégére mentünk a barátnőmmel a szállodába. Ami már a rendelésnél is tetszett a maximális diszkréció, ami a személyzetre is jellemző volt. Semmi fölösleges kérdés, érdeklődés. A szálloda nagyon tetszett, szép szobát kaptunk, a wellness részleg tetszett. Finomak voltak az ételek, nem túl magas árak a bárban, udvarias személyzet. Szóval mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. július 4.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben töltöttük el a hétvégét. A személyzet csak elismerést érdemel. Tisztaság, családias hangulat várt bennünket. Aki szeretné jól érezni magát, kellemesen kikapcsolódni, mindenképpen keresse fel ezt a szállodát.