Hotel Anna Mátrafüred

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hotel Anna Mátrafüred vélemények

Kiváló 2020. szeptember 6.barátokkal járt itt
5 emlékezetes nap a Hotel Annában!

Sógornőmmel nyaraltam Mátraházán az Anna Hotelban 08.30-09.5 ig. Mind a ketten elégedettek voltunk a szállással ,tisztasággal és az étkezéssel is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét,szolgálat készségét! Köszönettel és üdvözlettel : Horváth Kálmánné
2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Összességében jó volt, anyit elárulok hogy a 105 -ös szobában nem jó a klima csak anyit csinál hogy a szobában keveri a levegőt de lehüteni nem akarja de emiatt nem akartunk reklamálni , pénteken este 8-kor voltunk vacsorázni alig volt második fogás ezeket a problémákon javitsanak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. július 29.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt környezetbe érkezik az ember,ha ebben a hotelben akar megszállni. Mi öt éjszakát töltöttünk itt és jól éreztük magunkat. A svédasztalos reggelik és vacsorák megfelelő választékot kínáltak,mindenki találhatott kedvére való ételt. Két féle leves,három főétel és két desszert közül választhattunk a vacsoránál.
Kiváló 2020. július 28.a párjával járt itt
A szálloda külső része és a kert rész is ápolt, gondozott volt. A szálloda külső parkolója és a zárt parkoló kiválóan alkalmas a szállodába gépkocsival érkezők részére. A személyzet minden tagja segítőkész és udvarias volt, igyekeztek minden külön kérést is megoldani.
Kiváló 2020. július 10.a párjával járt itt
Bár csak egy éjszakát töltöttünk itt , remek volt. A szállás szép ,a környezet csodás.Az étkezés jó de a maximális örömöt a személyzet hozzá állása szerezte ! Kedvesek , segitőkészek voltak. Újból köszönet Nekik ! Biztosan nem ez volt az utolsó ottlétünk!
Kiváló 2020. március 2.a párjával járt itt
Nyugodt, csendes környezet. Pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas. A helyiségek tiszták, rendezettek. A svédasztalos reggeli változatos, a vacsora finom és nagyadag volt. A welness részleget is ajánlani tudom. A személyzet kedves, segítőkész.
Kiváló 2020. március 1.a párjával járt itt
56-dik házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Még szebbet, jobbat kívánni sem lehetett volna. Köszönjük! Az időjárás is nekünk kedvezett. Azt még megemlítem, kutyánk is velünk volt, mindenki kényeztette. Üdvözlettel: Lászlóék
2020. február 29.barátokkal járt itt
A személyzet kedvessége minden várakozást felülmúlt, 2 éjszakás csomag ajánlatot követően hosszabbítottunk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Félpanziós étkezésünk keretében a vacsorák tökéletesek voltak, az ételek nagyon finomak és bőségesek; a reggeli választék is jó volt, bár az étel hűtő nem hűtött tökéletesen. Összességében: máskor is visszamennénk és ajánlanám másoknak is.
Kiváló 2020. január 6.a párjával járt itt
Nagyon kedves, figyelmes személyzet és nagyon ízletes ételek, bőséges reggeli, vacsora. Tiszta, igényes szoba. Egy dologgal volt problémánk, hogy a matracok csúszkáltak az ágyakon. :)
2019. november 12.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a férjemmel, igazán kényelmes volt a tetőtéri szoba is. Nagyobb mint amire a képek alapján számítottunk. Egyetlen negatívum az volt, hogy az iroda a szobánkkal szemben helyezkedett el, és a kedves hölgy, aki intézte ott a dolgokat nem igazán vette figyelembe, hogy mi ott pihenni szeretnénk.