Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd (min. 1 éj)
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
2026.04.08-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Hosszú pihenés a hegyekben (min. 4 éj)
Hosszú pihenés a hegyekben
2026.04.08-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
A Mátra szépsége mellett a szállóda kényelme és nyugalma segít az aktív pihenésben. Változatos programok,kedves és segítőkész a személyzet,ennél több nem is kell egy ilyen csodálatos környezetben. A wellnes rész kitünő, a masszázs kifogásolhatatlan. A paleo konyha és a panorámás étterem összehangolt. Bármikor szívesen visszatérek ide és másoknak is ajánlani tudom.
Kiváló 2015. január 1.gyerekekkel járt itt
December 27.-től töltöttünk 3 napot a szállodában 4 felnőtt + 1 3 éves gyermek. Érkezéskor és még 1 napig szobánk egy kissé hideg volt (19 fok), amit egy olajradiátorral orvosoltak.
Ezen kívül minden rendben volt, a személyzet hozzáállása példamutató.(különösen az étteremben)
A hotel erősen ajánlott!
Kiváló 2014. október 22.családjával járt itt
Nagyon szép hotel,remek személyzet,kitünő konyha. A szobák kifogástalanok,tiszták. Az
igénybe vehető szolgáltatások szakemberei (kozmetikus,masszőr,manikűr)kiválóan végzik a munkájukat.
Ami negatívum,hogy a gyerek nélkül érkezők nyugalma nem biztosított,főleg a wellnes részben, mert a családok a kisgyerekekkel nem a számukra kijelölt medencét használják, hanem az egész részleget.
2014. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda megfelelő, a személyzet kedves a wellness részleg ellenőrzése, főleg ami a gyerek medence használatát és a vizének hőmérsékletét illeti, vannak komoly problémák. A környék gyönyörű, nagyon sokat fejlődött a játszótér kiépítettsége. A sétautak karbantartásával lehetne még egy kicsit többet törödni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 6.a párjával járt itt
Egy nyereményjátékon nyertem egy 2 fő 2 éjszakás wellness hétvégét a Lifestyle Hotel-be. Egy kedves ismerősömmel mentem el, alapvetően mindkettőnknek nagyon tetszett maga a hely is és a kiszolgálás is. A szoba szép tiszta volt, az ételek nagyon finomak voltak. A voucher tartalmazott egy gyertyafényes vacsorát 1 üveg borral.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - SzobákLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - SzobákLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Környék
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Meglepetés wellness-napokkal leptem meg lányomat születésnapjára a Lifestyle Hotelben. Már a fogadtatás is nagyon kellemes volt. . . nem beszélve az ott töltött napokról. A szálloda munkatársai mindig rendkívüli profizmussal végezték munkájukat. Csodálatos a wellness részleg a szauna világgal, az élménymedencékkel és a szeánszokkal.
Kiváló 2014. március 4.egyedül járt itt
Remek szálloda, sok helyen jártunk már de a Lifestyle örökre emlékezetes marad. A szálloda fullon,de aki nem szereti a ricsajt elvonulhat a natúr részlegre ami 18 éven felülieknek van, és ott azért csend van. Rengeteg programmal/erdei túra, tornaóra, vízitorna,szauna szeánsz/ minden korosztálynak megfelelő.
Kiváló 2014. február 25.családjával járt itt
Több alkalommal is voltam már a szállodában, családdal, barátokkal, vagy kettesben a férjemmel. Egyik alkalommal sem csalódtam. Akkor is törekedett a szállodai személyzet a tökéletes kiszolgálásra, amikor zsúfolásig telve volt a szálloda, és akkor is nagyon figyelmesek voltak, amikor csak fél ház volt.
2014. február 21.gyerekekkel járt itt
Tavaly November 6-án 4 nap 3 éjszakát töltöttünk a gyerekeinkkel és kicsi unokánkkal ebben a nyugodt és szép szálloda, családi szobájában . A borús esős nap ellenére igen kellemes időt töltöttünk el a belső programokkal. Kiemelném a gyerekjátszó felszereltségét , a gyermek medence is tökéletes csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2014. február 5.a párjával járt itt
Meglepetés éjszakára vittem a feleségem. Kicsit bonyolult volt a szervezése, de a szálloda munkatársai segítőkészek voltak és minden kívánságomat teljesítették a meglepetéssel kapcsolatosan. Tisztaság, figyelmesség, remek ételek. Voltam már több szállodában (világszerte), de ez itt a PROFIZMUS!
Megérte, megyünk még a gyerekekkel is!
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár