Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
2026.03.23-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd (min. 1 éj)
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Hosszú pihenés a hegyekben (min. 4 éj)
Hosszú pihenés a hegyekben
2026.03.23-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2017. június 14.családjával járt itt
Már régen is hallottam a helyről, hogy nagyon jó, de most megtapasztaltuk. :)
Májusban három felnőtt gyermekünkkel és párjaikkal töltöttünk itt egy hétvégét. Nagyon kedves, mosolygós, segítőkész a személyzet. A szobák nagyok, tiszták, kényelmesek. A reggeli és a vacsora is nagyon finom volt, nagy volt a választék.
Kiváló 2017. május 4.gyerekekkel járt itt
Három gyermekünkkel töltöttünk itt egy hosszú hétvégét! Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom mindenkinek. Negatívumot nem is tudok említeni, szívesen visszamennénk.
Kiváló 2017. április 29.gyerekekkel járt itt
A családommal 4 klassz napot töltöttünk a hotelben. A személyzet barátságos, udvarias , segitőkész, a wellness részleg hangulatos és tiszta, igaz nem túl nagy, de mivel hétköznap voltunk nem volt tömeg és kellemes kikapcsolódást nyújtott. Az ételek kiválóak, még a sütemények is nagyon finomak voltak.
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Tökéletes hely a kikapcsolódásra. Tiszta szobák, tiszta szálloda. Szuper wellness, kellemes meleg vizű medencékkel, kellemes masszázzsal. Recepciósok és a bárpultosok nagyon kedvesek, mosolygósak, segítőkészek. Az étterem igazán hangulatos. Az ételek tökéletesek, ****-os minőségűek, igazán nagy a választék.
Kiváló 2017. április 6.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezetben helyezkedik el. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodába. A szoba tiszta volt, a személyzet barátságos és kedves. Az ételek kiválóak voltak, az étterem is nagyon tetszett. A wellnes részleggel is meg voltunk elégedve. A gyerekek is nagyon jól érezték magukat. Ide még biztos, hogy visszamegyünk.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése mesés, a szobák nagyon szépek, csodás kilátással. A wellness részleg pazar, kilátással az erdőre, viszont a medencék vize lehetett volna melegebb. A szauna park is nagyon jó, a szauna szeánszokat is csak ajánlani tudom. Tökéletes aktív kikapcsolódásra, a túrázás mellett a szállodában is ajánlott segway túrákat is érdemes kipróbálni, nekem nagyon bejött. A szállodát csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. március 27.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el itt. A személyzet rugalmas és segítőkész. A wellness részleg meseszép, a medencék vízhömérséklete pont jó. Az étteremben nagy volt a választék és minden finom volt.
Amin javítanék: A szaunák mellől hiányzik a hideg vizes csobbanó medence. A szobánkban az ágy alatt a szőnyeg vastagon poros volt.
Ezektől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük!
Kiváló 2017. március 20.gyerekekkel járt itt
A szálló gyönyörű környezetben fekszik, a kilátás a szobánkból és az étteremből is pazar volt. A személyzet mosolygós, segítőkész, de nem tolakodó. Az ételek kiválóak, a gyerekeknek is mindig találtunk valamit. Szuper kinti játszótér van. A két benti játszószoba tisztaságára és rendezettségére több figyelmet kellene fordítani.
2017. március 13.családjával járt itt
Gyönyörű a környék. A szálloda egy felújított szocreál épület. A szobák már elviselnének egy felújítást. Különösen a szőnyegpadló hagy kívánnivalót. A wellness hűvös volt, szinte fáztunk. Az ételek finomak voltak, de nem különlegesek. Ennyi pénzért valami különlegességet is vártunk. Kicsit túl van favorizálva a szálloda. Mi sokkal többet vártunk!
2017. február 24.a párjával járt itt
A legtöbb probléma sajnos a tisztaság és az étkezés témakörein belül volt. Tisztaság alatt értendő a reggeli során az italautomata körül megtalálható hangyák, a fürdőtérben a pihenőágyak alatt található szemét (üdítősüvegek, poharak, csokipapírok, porcicák), illetve magukban a medencékben a nagycsaládosok esetében a még pelenkás gyermekek felnőtt medencébe engedésének problémái, míg az étkezéshez társul olyan sajnos meglehetősen szembeszökő, és kicsit dühítő elem, hogy az este 18.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár