Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd (min. 1 éj)
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Hosszú pihenés a hegyekben (min. 4 éj)
Hosszú pihenés a hegyekben
2026.04.12-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2016. augusztus 24.családjával járt itt
Már odatalálni sem volt nehéz a szállodához,hiszen már 3 településsel előbb a körforgalmaknál is jelezve volt a hotel holléte. Véleményem szerint az mindent elmond egy szállodáról, ha már a parkolóba megérkezve a londiner jön értünk a csomagokért. A fogadtatás színvonala olyan volt, amilyen a szállodában töltött 3 nap.
Kiváló 2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A hotel csodálatos környezetbe található. Kedves, segítőkész személyzet. Színvonalas, ízletes reggeli és vacsora, nagyon finom sütemény falatkák. Nagyon tetszett, hogy a wellness részlegben vannak csendes órák, viszont az élményelemek nem mindig működtek a medencében. Jól szervezett szabadidőprogramok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
A hotel ideális pihenésre. Az ételekkel (elsősorban a vacsorával) minden rendben volt, lehetett találni mindenkinek kedvére valót, sőt egy-két különlegesség is akadt a választékban.
A személyzet részéről többen nagyon segítőkészek voltak, ha kérdés, észrevétel merült fel.
Szép környezet, minőségi szolgáltatásra való törekvés.
Mindenkinek ajánlom a Lifestyle Hotel Mátra szálláshelyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 21.a párjával járt itt
A szállást nem elsőre találtuk meg, de később megértetem miért. Teljesen bent található, távol a hétköznapok, a közlekedés zajától. A szobánk balkonja a Kékesre nézett, gyönyörű kilárásban volt részünk. A személyzet előzékeny, kedves, kivétel nélkül mondhatom le a kalappal.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - KörnyékLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - WellnessLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - SzobákLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Mindkét mátraházi szállodában voltunk, mégsem lehet a két szállodát összehasonlítani, teljesen más a kettő, mindegyik szuper. Hétköznap voltunk a hotelben, kevés vendég volt akkor (szerencsére). A szobából csodálatos kilátás nyílik a Kékesre, a berendezése egyszerű, de nagyszerű.
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
2 eve november környékén fogott el először az életmód-váltás láz és nem sokkal után találtunk rá a hotel hirdetésére. Tetszett, hogy ők is hisznek a táplálkozás és a mozgás nyújtotta élményekben és ez a szálloda programjain és étel kínálatán is megmutatkozik.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Augusztus, mikor megérkeztünk nem volt valami jó idő, esett. A gyerekek is csendesen nézték a nekik szokatlan tájat, a hegyeket, a kanyargó tekergő utat, a szép szálfákat az út két oldalán. A Mátra már régebben is célpont volt, a holland síkságok után, egyszer télen Mátraszentimrén sieltek egy napot.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - WellnessLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - KörnyékLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - KörnyékLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Szórakozás/Sport
Kiváló 2016. május 2.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal és a személyzettel. A táj pedig egyszerűen gyönyörű! Remélem lesz még alkalmunk visszatérni!
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Nagyon kellemes élményben volt részünk. Az ebéd isteni volt, a viz remek, s mindennel elégedettek voltunk. Máskor is megyünk szivesen Nagyon szép a szálloda tisztaság kedvesség, egyszóval minden jó volt. . Mi csak vasárnap voltunk a szállodába nem maradtunk, pedig szivesen tettük volna. Nyáron ha jobb idő lesz újból elmegyünk. Aszauna is nagyon jó volt
Kiváló 2016. február 18.gyerekekkel járt itt
A Wellness részleg kiemelkedően magas színvonalú,sok élmény elemet tartalmaz.
A szálloda elhelyezkedése is kiváló.
A szálloda gyermekbarát, ajánlom kisgyermekes családok részére, e mellett nyugodt pihenést nyújtott számunkra is.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár