Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

A Lifestyle Hotel Mátra legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
Felejthetetlen pillanatok (1 éjtől)
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd (min. 1 éj)
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon (min. 2 éj)
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron (min. 2 éj)
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Gyenge 2016. december 16.gyerekekkel járt itt
​Legfrissebb élményeink: Nagy elvárásokkal érkeztünk. ​Nagyot csalódtunk. ​ A szobaasszonyok nagyon kedvesek, a bár kiszolgálása kedves​, wellness részlegen volt, aki kedves segítőkész volt, de volt, aki érthetetlen módon mogorva, talán már bántó is​. A koktélok, kávék nem finomak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2016. december 15.a párjával járt itt
Alepvetően nem olcsó hotel,megkérik a szolgáltatások árát. 3 éjszakát töltöttem itt a feleségemmel és mindketten tökéletesen kipihentük magunkat,a szolgáltatások megfelelőek voltak,ami a csomagárban volt, abból mindent megkaptunk. Kuponnal voltunk itt, a kiváló ár/érték arány természetesen csak erre az árra vonatkozik.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - WellnessLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - KörnyékLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Külső kép
2016. november 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, az elhelyezkedése tökéletes, elegendő számú parkoló áll a rendelkezésre a kocsival érkezőknek. Bejelentkezéskor udvarias személyzet, bár nem került elő a korábban emailben elküldött és már kitöltött bejelentkezési lap, de így is gyorsan ment.
Kiváló 2016. november 7.a párjával járt itt
Csodálatos hely a természet közepén. Rengeteg üveg fal lehetővé teszi, hogy folyton az erdőben érezhessük magunkat. Modern, de hangulatos berendezés,nagyon kedves és segítőkész személyzet. Rendkívül gyermek centrikus szálloda. A reggeli kínálata bőséges,a vacsora mind kínálatban, mind minőségben középszerű.
Kiváló 2016. november 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon sok animációs program kicsiknek ès nagyoknak. Túravezetés, sportolási lehetőségek. Kedves személyzet, kiváló ételek. Egyedül a szobák takarítása kifogásolható, de ez betudható a teltházas időszaknak is.
Ósszességében nagyon elégedettek voltunk, mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2016. október 11.a párjával járt itt
Kevés hely van ahol minden így egyben lenne. Gyönyörű terület, hibátlan welness, a szobák minősége, konyha, programok, de itt, minden megvan ami egy kellemes kikapcsolódáshoz szükséges. Minden működik, olyan amilyennek lennie kell.
Késő ősz révén nem tudok más időszakról tájékoztatást nyújtani, de ebben az időszakban maga a megtestesült nyugalom és béke.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Kényelmes, tiszta szobák, finom ételek, jó kiszolgálás. Ajánlani tudom. Jó elhelyezkedés...
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt családunkkal. Nagy izgalommal vártam az újra találkozást. Igen újra találkát írtam, mivel 20 évvel ezelőtt akkor még Bérc Hotelként jártunk itt nászúton férjemmel. Meg kell mondani rajta nem fogott az idő vasfoga. A szálloda gyönyörű. A szobák tiszták, maximálisan felszereltek, ahogy a katalógus képekben láthattuk.
Kiváló 2016. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk férjemmel és 5 és fél hónapos kisbabánkkal a hotelben. Kedves személyzet várt bennünket egy gyönyörű környezetben. A komfortos szobánk kilátása csodaszép volt, és nagyon megnyugtató. Félpanziós ellátást választottunk, és rendkívül bő választékú és finom ételeket kaptunk.
Kiváló 2016. szeptember 19.barátokkal járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt barátokkal, csak ajánlani tudom!
Gyönyörű helyen, kedves személyzettel, finom és választékos ételekkel! Az étteremből csodás a kilátás, a medencék mellett finom italok mellett lehet pihenni. A szálloda, a wellness részleg mind-mind szuper volt, visszatérünk még ide!
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaHRSZ. 7160
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 12000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár