Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2016. április 25.gyerekekkel járt itt
A családdal kirándultunk a Mátrában és akkor tértünk be ebbe a kedves családi kisvendéglőbe. Nagyon kedves fogadtatás volt, egyszerű, de kedves és viszonylag autentikus belső. A terasz a hideg miatt nem volt opció, de kellemesebb időben nagyon szép lehet kiülni.
Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - BelsőVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - BelsőVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/italVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/italVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/italVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/italVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/italVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Külső kép
Kiváló 2015. november 5.gyerekekkel járt itt
Őszi szünetben négyszer mentünk el ebbe az étterembe 4 lányunkkal. Már az első alkalommal nagyon kedvesen fogadott a pincér, az étterem kellemes hely, a fogásokat pedig frissen készítették. Kitűnő volt a csontleves (igazi, nem kockából készült! ), a gombaleves, a Mátrai Borzas (ilyen finoman máshol nem is készíthetik, mint a Mátrában!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Egy hosszabb túra után találkoztunk itt sportosabb családtagjaimmal:)
Bár én gps-el érkeztem, a hely szépen ki van táblázva. Ami elsőre feltűnt: a pincér határtalan kedvessége és állandó mosolygása, jókedve. Szerintem receptre kellene felírni. Minden vendégre odafigyelnek (a pincérlány is), megpróbálják a maximumot kihozni a helyből.
Szörnyű 2015. július 26.a párjával járt itt
Fácánlevest kértünk a párommal, amit teljesen hidegen kaptunk meg. Visszaküldés után elérte a jó langyos fokozatot. Íze minősíthetetlen volt. Grillezett sajtom ízetlen, grillezetlen a friss zöldségköretet pedig nem tudom mikor készítették, de gusztustalanra fonnyadt paradicsomból és salátából állt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2015. július 14.a párjával járt itt
Több esetben jártam itt, így pár étkezést foglalnék össze. A külső terasz, és a belső is elfogadható, kellemes. A mosdó mindig tiszta. Az ételeik általában nagyon jók, nem kis adagok. A tüzes húst, a borzast, a szarvaspörköltet sztrapacskával különösen ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. június 17.a párjával járt itt
Útban Mátraszentimrére, június 12-én kora délután, terveink szerint kis kitérővel, betértünk egy ebédre a férjemmel a Vöröskő Kisvendéglőbe. Természetesen előtte tájékozódtunk az étteremről, többek között az itteni vélemények is segítettek a választásban. Nagyon kedvesen fogadott minket már az ajtóban egy fiatalember.
Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. november 24.a párjával járt itt
Galyatetőn töltöttünk el pár napot a feleségemmel. Mivel Galyán csak vastag pénztárcával lehet ebédelni menni, ezért még itthon kinéztünk egy - két közeli éttermet. Ezek közé tartozott a Vöröskő étterem is. Érkezésünkkor elkeseredtünk, mert úgy nézett ki, hogy az étterem be van zárva.
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Egy hideg téli napon kirándultunk a Mátrában. Nagyon fáztunk, és nagyon éhesek voltunk. A közelben találtunk rá az étteremre. Kellemesen csalódtunk: sokféle étel közül választhattunk, melyet udvarias kiszolgálás mellett nagyon hamar meg is kaptunk. Az árával is elégedettek voltunk, és nem utolsósorban azzal, hogy bármivel tudtunk fizetni.
Kiváló 2013. szeptember 17.egyedül járt itt
Végtelenül kedves család hangulatos kis vendéglője, ahol a finom, házias ízek mellett mindig kap a vendég egy kedves mosolyt és egy jó szót. A kiszolgálás udvarias és gyors, az étterem tiszta, és családias. Az ételek pedig nem csak látványra, de ízre is fantasztikusak. Ha a környéken járnak, nem szabad kihagyni!!!
Vöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Külső képVöröskő Kisvendéglő Mátraszentimre - Étel/ital