Hotel Narád Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre

Hotel Narád Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

A Hotel Narád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Narád Mátraszentimre - Senior pihenés (min. 2 éj)
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
Hotel Narád Mátraszentimre - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Narád Mátraszentimre vélemények

2015. június 7.a párjával járt itt
Május végén jártunk a hotelban. Nagyon kedvesek, udvariasak, előbb érkeztünk, de beengedtek a szobába. A szoba jó, nagyon szép a kilátás. A wellness részleg nagyon jó. Jó az elkülönített pihenő, habár telt ház esetén kicsit kevés a nyugágy. A környéken nagyon szép és kényelmes sétautak vannak. A kert kicsit elhanyagoltnak tűnt.
Hotel Narád Mátraszentimre - Környék
Kiváló 2015. április 8.barátokkal járt itt
A közelmúltban egy hosszú hétvégét töltöttünk itt barátainkkal. Már az első benyomás is igen kedvező volt, belépve nem a wellnessből áradó fertőtlenítő szaga fogadott, mint olyan sok, még több csillagos szállodában is előfordul. A kellemes légkör végig jellemező volt.
Hotel Narád Mátraszentimre - Környék
Kiváló 2015. február 10.barátokkal járt itt
A barátnőmmel töltöttem pár napot a szállodában kikapcsolódás céljából. Ez remekül sikerült is a pompás környezet, a kedves személyzet és az ottani csend jóvoltából. Annyira jó kiállni a teraszra és csodálni a tájat. Tetszett a tornapálya, kicsit megmozgattuk magunkat. A wellness rész alkalmas a pihenésre, felöltődésre. Másoknak is ajánlottam már.
Hotel Narád Mátraszentimre - Wellness
Kiváló 2015. január 27.a párjával járt itt
Figyelmes személyzet, tisztaság, segítőkészség a túraútvonalak ajánlásában. Rendkívül jó és egészséges svédasztali kínálat. A Wellness rész kifogástalan, a kilátás jó idő esetén innen csodálatos a sípályára és a helyoldalakra. A bárban a melanzs-t dekoratívan készítik. A szobák tiszták és jó elhelyezkedésűek, a Tv rengeteg csatornát fog.
Kiváló 2015. január 11.gyerekekkel járt itt
Ebben a kedves, kellemes, hegyvidéki szállodában 3 csodás napot töltöttünk két kisgyerekkel. Nagyon készséges volt a személyzet. Az étterem kialakítása szuper, pazar panoráma tárult elénk.Aa wellness részleget nagyon élveztük, a gyerekmedence kialakítása, hőfoka is megfelelő volt. A szobában kissé túl meleg volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 11.gyerekekkel járt itt
Hogy miért más? Mert van egy kellemes, hegyvidéki, nyugodt hangulata a szállodának, ami párosul a vendéglátók vendégszeretetével és azzal a minőségi szolgáltatással, amelyek összhangjaként mondhatom: az ember itt kikapcsolódik. Az ételek finomak, a panoráma pazar, a wellness részleg szuper, a szálloda szobái tiszták, rendezettek. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. január 10.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a Narádban. Terveztünk 1-2 túrát is, de a hideg idő miatt inkább kihagytuk és a wellness részlegben és a kondi teremben töltöttük a napot. A szoba kellemes, tiszta, de abban igaza volt az előttem szólóknak hogy magasan van a fürdőszobában a tükör. :) Ezt leszámítva elégedettek voltunk a szállással.
Hotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - Környék
Átlagos 2015. január 8.gyerekekkel járt itt
Előre bocsájtom: remekül éreztük magunkat a hotelban töltött 2 napban, ehhez jelentősen hozzájárult a gyönyörű téli környezet, valamint a szálloda év eleji félházas szellőssége, és a maximálisan pozitív hozzáállásunk. Az észrevételeimet azért teszem, mert tanúságos, hogyan lehetne egy kis odafigyeléssel, szívvel, szeretettel, persze némi anyagi ráfordítással valamit jobban csinálni.
2015. január 7.egyedül járt itt
A szálloda nagyon szép, a szobák ízlésesen vannak berendezve, és kényelmesek, tiszták. az étterem szép, tiszta, tágas, a pincérek, udvariasak, gyorsak. az ételek kifogástalanok, változatosak, mindenki talál kedvére való ételt. Sajnos a wellnessben a víz hőfoka kevesebb volt mint ami ki volt írva, hideg volt,a lábmosó, és a túlfolyók vastagon be voltak algásodva!
Kiváló 2014. december 21.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztük magunkat. Gyönyörű helyen van a szálloda. Szeretettel ajánlom mindenkinek.
Hotel Narád Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreNarád u. 6.
1900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád