Hotel Narád Mátraszentimre ★★★★

Hotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád Mátraszentimre

Hotel Narád Mátraszentimre bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az Egertől 60 kilométerre fekvő település egyetlen négycsillagos szállodája kiemelkedő szolgáltatásokat nyújt vendégeinek mind az aktív kikapcsolódás, mind a nyugodt pihenés terén.

A Hotel Narád legnépszerűbb csomagjai

Hotel Narád Mátraszentimre - Senior pihenés (min. 2 éj)
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Mátraszentimre - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-21.
Hotel Narád Mátraszentimre - Pünkösd - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Pünkösd - teljes előrefizetéssel
05.17-21.
Hotel Narád Mátraszentimre - Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
Előrefizetési kedvezmény (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Narád Mátraszentimre vélemények

Kiváló 2014. december 21.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztük magunkat. Gyönyörű helyen van a szálloda. Szeretettel ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. december 10.a párjával járt itt
Tisztelt Cím! Mi pont abban az időben voltunk a Hotel Narád vendégei,amikor ( 2014. 12. 01-én) jegeseső esett. Pont időben tudtunk felérni a szállodába,csak egy kis kerülőt kellett tennünk egy hatalmas kidőlt fa miatt,ami egy villanyvezetéket is leszakított. Ettől függetlenül mi szinte semmit nem érzékeltünk ebből a szállodában.
Kiváló 2014. december 3.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálloda, gyönyörű kilátással. A legkisebb manzárd szoba is tágas 2 főnek. A wellness részlegben finn szauna kb. 85°C-ra befűtve állt rendelkezésre, +gőzkabin is van. Infra szaunát nem próbáltuk. Étteremből páratlan a kilátás, reggeli bőséges. Negatívum: A félpanziós vacsorában vegetáriánusokra nincsenek felkészülve.
Átlagos 2014. november 22.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van! Meseszép a Mátra. Viszont sem a hotel, sem a személyzet nem tudott méltó lenni hozzá. Unott pincérek, átlagos kaja, átlagos szoba. Ebből a létesítményből sokkal jobbat lehetne kihozni, ha olyanok dolgoznának ott, akik szeretik a munkájukat és tisztelik és becsülik a vendégeket!
2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Sokan írták, hogy az éttermi székek alacsonyak, igen azok. Az ételkínált nem nagy, de a minőség jó. Az étterem kicsi. A wellnes nem nagy. A szobában és az étteremben meleg van, 25 fok kinti hőmérsékletkor is, klíma nincs. A személyzet segítőkész, kedves. A szálloda tiszta és kíválló helyen van. Gyönyörű a környezet, nyugalom, csend. Sok a kirándulási lehetőség. Öszefoglalva nagyon jól éreztük magunkat.
2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Szép környezetben fekszik, jó hely! A tisztasággal azonban vannak problémák: a szőnyegek nagyon koszosak, foltosak, a WC és a fürdő is elég "nagyvonalakban" volt kitakarítva, az ablakokra is ráfért volna a tisztítás. Ennek ellenére jól éreztük magunkat, az ételekkel nagyon meg voltunk elégedve és a wellness részleg is kellemes.
Kiváló 2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, friss levegő és nyugalom ami igen vonzóvá teszi a szállodát amellett, hogy a szolgáltatásokkal is nagyon elégedettek voltunk. A wellness részleg és a szálloda konyhája is remek. Nekem különösen a sütemények ízlettek :-). Nagyon ajánlom a szállodát mindenkinek aki aktív kikapcsolódásra vágyik, mert nagyon sok kirándulási lehetőség van a környéken. Mi még biztos visszatérünk ide :-).
Kiváló 2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus, élményekben, kalandokban gazdag 5 napot töltöttünk a Mátrában. A hotelben nagyon kényelmes, tiszta körülmények között lakhattunk 3 kisgyermekünkkel. A wellness részleget imádták a kicsik, igen praktikus, hogy a kismedencében különféle fürdőjátékokat is találhattunk, így a gyerekek önfeledt szórakozása messzemenőkig biztosított volt.
Kiváló 2014. július 5.a párjával járt itt
Június végén jártunk itt a párommal, a legmesszebbmenőkig meg voltunk elégedve mindennel. A szoba tágas volt, tiszta és kényelmes (bár nem tudom, milyen apropóból kaptunk akadálymentesített szobát, de jó, hogy ilyen is van egy szállodában). A konyha kiváló és választékos, semmi kifogásunk nem lehetett ellene.
Hotel Narád Mátraszentimre - KörnyékHotel Narád Mátraszentimre - Külső képHotel Narád Mátraszentimre - Egyéb
2014. július 3.a párjával járt itt
Egy szép hétvégét töltöttünk a hotelben, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a hegyekre, a naplementére. A wellness részleg nagyon szép, kellemes, és minden igényt kielégítő, bár az úszómedencében nagyon hideg a víz. A személyzet segítőkész, kedves. Az ételek általában ízletesek, változatosak, keveselltem a szárnyas húsokat.
Hotel Narád Mátraszentimre a térképen
3235 MátraszentimreNarád u. 6.
1900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sóbarlang • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád