Tópart Vendéglő Mezőberény

Hunguest Hotel Gyula
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tópart Vendéglő Mezőberény vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 8. járt itt
Régen készültünk már ebbe a vendéglőbe, ahol szépen terített asztalok fogadtak. A pincérnő gyorsan felvette a rendelést és hozta a nagyon finom sűrű leveseket. Másodiknak kis adagot rendeltünk, majd desszertnek palacsintát. Nagyon jóllaktunk, ide biztosan visszajövünk még.
Tópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - EgyébTópart Vendéglő Mezőberény - Egyéb
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2023. augusztus 23.a párjával járt itt
Az étterem remek, finomak az ételek és fél adag is bőven elég, ezt láthatjátok a fotókon is. A szoba mérete, berendezése szép, az új részen kaptuk a szállást. Az ágy kényelmes a fürdő is kellemes. A TV adás sokszor szakadozik és néhány pókhálót is láttunk, dehát az ár kedvező.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 4., csoporttal járt itt
Sokadjára járunk az étteremben, a hétvégi forgalom mindig meggyőz arról, hogy kiváló minőséget fogunk kapni a pénzünkért. Nagy társasággal érkeztünk, 32 főre kértünk ünnepi ebédet. Az étterem vezetője a legjobb tanácsokkal látott el bennünket, igazán változatos, minden igényt kielégítő menüsort állított össze, amelyből a különleges étkezési igényű családtagjaink is tudtak választani.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 2.gyerekekkel járt itt
Családdal, éhesen érkeztünk, szerettük volna telefonon előre leadni a rendelést, de megnyugtattak, hogy nagyon gyorsan elkészülnek. Valóban: alig kellett egy keveset várnunk, az üdítő még el sem fogyott, máris kinn volt az ebédünk. Az étel minden igényt kielégített, bőséges és finom volt, a maradékot elcsomagolták.
Kiváló 2018. augusztus 7.barátokkal járt itt
Barátaim azt kérdezték: szeretnénk téged meghívni ebédelni, hova menjünk! ! ! Adott volt a válasz: csak is Mezőberénybe, a Tópartba. Békéscsabán élünk, ezért kicsit ,,macerásabb" átautózni a tizenvalahány kilométerre lévő városba, de ha jót akarok enni, akkor oda szeretek menni. Sokadszorra sem csalódtam, sem én, sem a barátaim.
2088
Kiváló 2018. június 11.a párjával járt itt
Újabb Körös túra volt és mi ismét a Tópartban étkeztünk, de most két éjszakát is eltöltöttünk. Férjem születésnapját itt ünnepeltük meg egy barátunkkal együtt. Vacsorákat és reggelit is fogyasztottunk. Minden nagyon finom volt és a kis adagokkal teljesen jól laktunk. Örömmel láttuk e hely növekedését és az új kerthelyiséget. További jó munkát kívánunk a személyzetnek!
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Előre foglaltattam helyet és milyen jól tettem, mert máskülönben nem lett volna hova ülnünk. Ebből is látszik milyen kedvelt hely az étterem. Ennek ellenére gyors, udvarias kiszolgálást és remek ízeket tapasztaltunk. Választék nagy, mindenki megtalálja ami ízlésének megfelelő,étel-italból egyaránt. Az árak átlagosak.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
A helyiek kedvenc helye. Remek kiszolgálás, finom ételek. mindenkinek ajánlható. Kisebb családi esemény külön teremben is megrendezhető, ott is olyan gyors a kiszolgálás, mint a lenti helységben. Barátaink töltöttek már 1-2 éjszakát is a Tóparton, barátságos szobákban. Rendhagyó a nemzetiségi szoba, máshol nem hallottam még ilyet.
Kiváló 2013. október 20.családjával járt itt
Nem először járok a Tópart Vendéglőbe. Ezért döbbentem le, amikor egy negatív értékelést olvastam. Tudom, szubjektív vélenye mindenkinek lehet, de. . . a leírtakkal ellentétben én az ellenkezőjét tapasztaltam vendégeimmel együtt. Békéscsabán lakom és amikor illusztris vendégeim jönnek, (vagy a barátaimmal) átmegyünk Mezőberénybe, hogy a Tópart vendéglőbe ebédeljünk, vagy vacsorázzunk.
2013. október 16.a párjával járt itt
Békéscsabáról gyakran jártam erre átutazóban. Jónéhány alkalommal megfordultunk az étteremben, napközben és este is. Nagyon kellemes környezet, udvarias kiszolgálás, és finoman elkészített ételek. Sokan keresik fel és járnak rendszeresen ide ebédelni. Egy alkalommal - vacsora után - nem voltunk elégedettek a desszerttel, ami egy hidegen elkészített somlói galuska volt.
Tópart Vendéglő Mezőberény a térképen
5650 MezőberényGyomai út 45/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P