Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Szörnyű 2013. december 24.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek, a megérkezésünkkor a szobában lévő padlószőnyeg rettenetesen koszos és büdös volt, a klíma természetesen nem működött, wc öblítésnél állandóan kifolyt a víz a cső mellett, zuhanyzáskor sem volt meleg víz (gondolták úgyis nyár van), az ételek minőségéről már nem is beszélek.
Kiváló 2013. november 24.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk férjemmel a Hajnal hotelben. Már csoportot is vittem. Kellemes hét végi kikapcsolódás a gyógyulás jegyében. Kiváló wellness szolgáltatás, finom és megfizethető ételek (menü). A kangen víz elég egyedi, és jár a szobához. Újabban Flabélos gépük is van. Jó a sószoba, a gyógyvíz, a 3 D-s fotel.
2013. november 21.a párjával járt itt
Fiatal pár vagyunk! Ami tetszett.:Izletes olcsó ételek, barátságos személyzet, jó thermálvíz, tiszta szoba, remek eü. szolgáltatás. Ami nem tetszett.: Ronda ,méh telepre emlékeztető" belső udvar, a szoba zuhanyzójában a wc lehúzásakor állandó vízkifolyás. Összességében megyünk máskor is, ezek javitható dolgok.
2013. november 21.a párjával járt itt
A kisfiamtól kaptuk a 3 éjszakás pihenést. Nagyon jól választott a Hajnal hotellel. Készséges, szolgálatkész személyzet biztosította pihenésünket. A wellnes szolgáltatás sokféle lehetőséget nyujtott. A gyógyvíz medencében nagy volt a gőz, itt talán kellene egy elszívó berendezés, /de ez az én egyéni érzékenységem/.
Kiváló 2013. november 21.barátokkal járt itt
Nyugdíjasként pihentem egy nőismerősőmmel a hotelben 2013. novemberében. Minden kiváló volt. Az étele jóízüek és bőségesek. Dicséret a szakácsnak! A személyzett udvarias és előzékeny. Welnesz szolgáltatás kiváló. Máskor is szeretném igénybe venni a szállodát!

Megjegyzés! A hátsó udvar redezetlen. A gyermekjátszótér, elavúlt.
Üdvözlettel:Kissné Györgyike
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Fiataloknak és időseknek egyaránt ajánlani tudom! Visszatérő vendégek vagyunk. Minden alkalommal Kedves fogadtatásban volt részünk! A szobák nagyon kis igényesek, és tiszták voltak. Nyugodtan tudtunk pihenni a nap bármelyik szakában. A személyzet kedves, és segítőkész volt.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Külső képHajnal Hotel Mezőkövesd - Külső képHajnal Hotel Mezőkövesd - Külső képHajnal Hotel Mezőkövesd - Külső kép
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Több szilvesztert töltöttünk már itt, de voltunk februárban is. Visszatérő vendégek vagyunk és barátokat és rokonokat is küldtünk már oda, akik szintén elégedettek voltak. A személyzet udvarias, segítőkész. A tulajdonos szintén barátságos a vendégekhez. A séf mindig csodás ételeket készített minden alkalomra mindegy, hogy hétköznap, vagy ünnepnap volt.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - VendéglátásHajnal Hotel Mezőkövesd - Wellness
2013. november 19.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. Nagyon jó volt, hogy helyben van a gyógyvíz, helyben vannak gyógykezelési lehetőségek, többféle is. Nagyon finomak voltak az ételek, jó volt a kiszolgálás. Kellemes volt a vacsora alatt és után az élőzene. Jó hangulatot teremtett a vendégek körében.
Átlagos 2013. november 4.a párjával járt itt
Kedves volt a fogadtatás, örömmel vettük, hogy fürdőköpenyt is kaptunk.
A wellness medence kellemes volt, a víz tiszta, érződött a gyógyvíz jelleg.
Nyugodtan tudtunk aludni, a szobai levegő kicsit "száraz" volt; talán a légkondi miatt. A svéd asztalos reggeli bőséges volt, nagy választék, jó ízek.
Köszönjük. H.A.
2013. szeptember 6.családjával járt itt
A szobánk nagyon tiszta, rendezett, tágas volt. A fürdőszobánkkal is megvoltunk elégedve. Az étterem szépen berendezett,finom ételek a svédasztalon. Ott tartózkodásunk alatt a vacsorához élő zene is dukált:-)
A wellness részlegben egyedül a jakuzzival voltak problémáink,ugyanis nem nagyon akart működni még segítségkéréssel sem.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem