Visszatérő vendégek vagyunk a hotelba és csak jót tudunk mondani a személyzet kedves , segítőkész. Az ételek kiválóak a svédasztal bőséges folyamatos az utántöltés . Az udvari gyógymedence is kellemes élményt nyújtott. Talán a wellness részleget lehetne bővíteni, ahogy néztem a mellette lévő kondi terem kb 3x akkora , viszont ott nem sok embert láttam.
Szóval néhány apró hibától eltekintve nagyon jó kis hely :-)
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

























