Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2013. május 13.a párjával járt itt
Az ellátás remek volt, az ételek nagyon finomak voltak, különösen a tejszínes őszibarack leves! Az udvari gyógymedence is kellemes élményt nyújtott. A fürdőszobában nem mindig folyt meleg víz. Az udvar rendezetlen, a külföldi országokból érkező vendégek nyelvén is célszerű lenne tájékoztatókat kifüggeszteni.
Átlagos 2013. május 10.egyedül járt itt
Miután megérkeztünk, 360 km vonattal megtett út után, szembesültünk azzal, hogy 2 meghirdetett Zsóry vizes medence helyett csak egy van feltöltve forró, azaz 38 fokos vízzel (spórolás céljából, mert kevés a vendég)valamint a jakuzzi elromlott, használhatatlan. Ezen okokból csak egy éjszakát töltöttünk a szállodában.
Szörnyű 2013. május 6.a párjával járt itt
Az étkezés nagyon rossz volt, melegített, mikrózott, sületlen ételt szolgáltak fel. A rántott velőrózsa csak melegítve volt, aminek a közepe hidegen volt felszolgálva. Soha nem láttam mégy ilyen sült burgonyát, ami olyan barna volt mint a föld, mégis találtam benne sületlent. A brassói apró pecsenye úszott valami vizes, fűszeres trutyiban.
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
Csak azért 4-es az értékelésem, mert nem szokásom 5-öst adni. . . Jó ár/érték arány!
Az étkező- és az ételek is abszolút rendben voltak! Kiszolgálás is rendben volt.
Talán a szolgáltatások minősége lehetett volna egy kicsit magasabb. . . illetve egy saját úszómedence emelne a színvonalán. . . ! Jómagam és kis családom is elégedettek voltunk mindennel.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Hát ez a pár nap amikor voltunk a barátainkal ez csodálatos volt, nagyon jól éreztük magunkat! Egy disznótoros hétvégére mentünk el, ahol egy igazi disznóvágás volt, finom házi pálinka és forralt borral, mert nagyon hideg volt, akkor esett ahó, szép volt minden csak nagyon hideg. Fenségesen főznek, emelem kalapom a szakács előtt! ! A felszolgálók is kedvesek. Mindenkinek kivánok egy hosszu hétvégét! !
Kiváló 2013. április 16.a párjával járt itt
A lakásunktól 119 km-re lévő Hajnal hotel a Zsóry fürdő szomszédságában van, Mezőkövesd 2-3 km. A szállodábana finnszauna, infraszauna, jakuzzi, sószoba és mindenféle gépekkel felszerelt fittnessterem áll rendelkezésre. Az ételek változatosak, minden igényt kielégítenek. Disznótoros hétvége volt, mindenféle disznótoros étellel, de csirkés étel is volt. A citromos csirkeragutól el voltunk ájulva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. április 15.gyerekekkel járt itt
Kellemes hely, figyelmes személyzettel, az ár-érték arány megfelelő. A konditermet és a játéktermet jól kihasználtuk. Kis gyerekkel óvatosan kell fürdeni, mert - az egyébként nagyon jó gyógyvíz - túl meleg a kicsiknek, ezért a jakuzzit választottuk, amiben nagyon jól érezték magukat.
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Egyéb
Átlagos 2013. április 7.a párjával járt itt
A svédasztalos reggelivel makszimálisan elégedettek voltunk,a menü jellegű vacsorával viszont kevésbé. A szobákkal elégedettek voltunk,viszont füstszagúak voltak. A kezelésekkel meg voltunk elégedve. Az igért internetszolgáltatás csak a földszinten volt elérhető,ahol ugyancsak hideg volt az állandó főbejárati automata ajtó nyitogatása miatt.
Gyenge 2013. április 7.a párjával járt itt
A személyzet udvarias volt. A wellnesz szolgáltatás jónak mondható volt. Az étkezés: a svédasztalos reggeli minőségileg gyenge, kifogásolható volt!
A második étkezés amely kettő menüből választható volt gyenge szinvonalú,és
előfordult,pl:tarhonyás sülthúsnál kemény,ehetetlen,mennyiségre is kevés.
Azonban étlapról már jó minőséget kaptunk temeszetesen.
2013. március 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet profi hozzáállása,segítőkészsége. A szoba berendezése jó,bár egy picivel nagyobb fürdőszoba nem ártott volna. (be kell látnom,nem lehet minden helyiséget 120kg-os pasasra méretezni)Az ételekről:egyszerűen KIVÁLÓ! Rendkívül jó az ár-érték arány.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem