Nagyon elégedett voltunk mindennel. Az ételek kiválóak voltak, választékos volt. A személyzet nagyon figyelmes és szolgálat kész.
Amit hiányolok az, hogy nincs gyermek medence, így fiatalok kis gyerekkel nem tudnak elmenni.
Továbbá hiányolom, hogy nincs kinti medence.
A közeljövőben szintén el fogunk menni.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!















