Nefelejcs Hotel Mezőkövesd ★★★

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd
Nefelejcs Hotel MezőkövesdNefelejcs Hotel Mezőkövesd

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Szállodánk a népművészetéről is ismert Matyóföldön található. Karnyújtásnyira helyezkedik el Magyarország egyik leghíresebb termálfürdőjétől, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől. A háromcsillagos Nefelejcs Hotel 2008 februárjában nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Nefelejcs Hotel Mezőkövesd vélemények

2017. augusztus 23.családjával járt itt
A fiatal "Csikócsapat" minden felmerülő kérdést vagy kérést a lehető leggyorsabban, a létező legnagyobb rugalmassággal oldott meg, külön köszönetünk az évfordulós meglepetés megvalósításához!
A fürdő közelsége, a kellemes kerti kikapcsolódási lehetőségek, a kiváló magyaros ízek a teljeskörű pihenést még kerekebbé tették, míg a különleges díszítés a közösségi terekben és a szobákban jó ízlésről tanúskodik.
Mindenkinek jó szívvel ajánljuk!
Kiváló 2017. február 24.a párjával járt itt
Csodálatos a környék, nagyon közel a fürdő. Aki nyugodt környezetre vágyik, pihenésre, kikapcsolódásra, bátran ajánlom. Az ételek nagyon bőségesek és finomak. A személyzet kiemelkedően kedves, barátságos és segítőkész. Érkezéskor körbe is vezettek minket, mindent megmutatva, mindenről tájékoztatva.
Kiváló 2016. november 15.kollégákkal járt itt
A szálloda nagyon barátságos, hangulatos. Az ételek finomak, bőségesek. A reggeli svédasztalos. Az előadóterem tágas, jól felszerelt. A szobák kényelmesek, tiszták, barátságosak. Sajnos a benti medence nem működött, de az udvari dézsást felfűtötték kérésünkre. A strand közel van, de az egész napos szakmai program miatt azt nem tudtuk igénybe venni.
2016. május 24.a párjával járt itt
2016 tavaszán voltunk a hotelben. Nagyon kedves volt a fogadtatás, körbevezettek a szállodában, mindent megmutatva. Üdvözlő itallal kínáltak érkezéskor. A szobák nagyon tiszták, kényelmesek voltak. A kiszolgálás ár érték arányban kiváló volt. Közel van Zsóri fürdő, ezzel pótolhattuk az egész napos fürdőzést.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Figyelmes jó kedvű személyzet, jó konyha, családias hangulat, korrekt ár. A rossz idő ellenére is jó hangulatot teremtettek így kellemesebbé tették az ott töltött időt. A zenés vacsora kellemes felüdülés volt a zord időben. A strand pár méterre van mely igencsak jó. Tiszta kulturált szobák ami jellemző az egész hotelra.
Kiváló 2015. május 2.gyerekekkel járt itt
Meg voltunk elégedve mindennel, szép, tiszta szálloda. Kedves volt a személyzet, belázasodott az egyik gyerek akivel voltam és nem tudott lejönni reggelizni, de senki nem vette rossz néven, hogy vittem fel neki teát és zsömlét a reggeli idején, hogy ne maradjon éhen. Szerencsére hamar meggyógyult és élvezhette a fürdőt Mezőkövesden.
Szörnyű 2015. április 20.a párjával járt itt
Törzsvendégként évek óta Mezőkövesden a Nefelejcs Hotelben szálltunk meg. Egy hónapja átutazóban voltunk Erdélybe és szerettük volna összekötni az utazást egy kellemes fürdőzéssel illetve egy éjszakás pihenéssel.
Nefelejcs Hotel Mezőkövesd - EgyébNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - VendéglátásNefelejcs Hotel Mezőkövesd - Vendéglátás
2014. június 5.a párjával járt itt
2014. májusban töltöttünk itt 2 éjszakát a párommal. Remekül éreztük magunkat. Az ellátás szuper volt. Az ételek finomak, bőségesek és változatosak voltak. Egyik este élőzenés vacsora volt + tánc. A személyzet nagyon segítőkész és kedves. A wellness is jó volt egy kis romantikázás is belefért. A Zsóri fürdő nagyon közel van és kellemes. Biztosan visszajövünk még, sőt a gyerekeket is elhozzuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2014. május 5.családjával járt itt
2014 április utolsó hétvégéjét töltöttük Mezőkövesden a két felnőtt gyermekünkkel. Az idő nem volt kegyes hozzánk, de igy is jól érzetük magunkat. A szállásunk kényelmes, kellemes, a Zsóry fürdő szomszédságában volt. A szálláshoz csak reggelit vettünk igénybe, mely svédasztalos, minden igényt kielégítő volt.
Nefelejcs Hotel Mezőkövesd - Külső képNefelejcs Hotel Mezőkövesd - Külső képNefelejcs Hotel Mezőkövesd - EgyébNefelejcs Hotel Mezőkövesd - EgyébNefelejcs Hotel Mezőkövesd - KörnyékNefelejcs Hotel Mezőkövesd - Egyéb
Kiváló 2014. április 11.gyerekekkel járt itt
A szállás isteni a fürdőt pedig mindenkinek csak ajánlani tudom. Bármelyik korosztálynak tetszeni fog. A nagycsaládosok is nyugodtan mehetnek mert a picikék is feltalálják magukat. A szerelmesek is de az idősebbek se riadjanak el a helytől. A környezet tiszta és rengeteg programot lehet kifogni ha utánna mész mikor mik vannak és téged melyik érdekel. . .