Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

Gyenge 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
1 hetet toltottunk a férjemmel a 4 csillagosnak feltuntetett szallodaban. Még a 3 csillagost is alig alig kozelitette meg. Mivel jartunk mar 3 csillagos szallodaban -Sopronban - ott kitunő volt a kiszolgalas, a svedasztal, a szemelyzet, a tisztasag. . . . Szemelyzet: Az egyik reggelink alkalmaval 10. 00kor a szalloda szemelyzete a mocskos ruhajukban leult mellenk reggelizni.
Gyenge 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
1. a harmadik naptól nem volt klíma a szobában,biztosítékprobléma. . . eredetileg erkélyes szobánk lett volna,de ott már rossz volt a klíma érkezéskor
2. gabonafutrinka és darázs lakótársak
3. takarítás csak külön kérésre van
4. ping-pong,billiárd,darts,medence benne vannak az árban,és nagyon jók
Átlagos 2020. május 27.a párjával járt itt
Húsvéti szünetben élveztük a hotelt, sajnos nagyon rossz időnk volt, így nem mehettünk strandolni, csak a wellness részlegre. Nekem a kén illata most sem megy ki az orromból, de ez a víz ezzel jár, jót tett az ízületeinknek. Én nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot, tetszett minden, jó volt a húsvéti menü is. Bármikor visszamennénk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csatlakozom az elöttem véleményezö SZ. R. -hez, miszerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, szakadt függönyt, köntös hiányt és folytathatnám :( Nagyon csalódott vagyok, pláne hogy 2 szobát is foglaltam és szüleim kényelme sem hagyott hidegen.
Átlagos 2018. július 2.a párjával járt itt
Véleményem szerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, függönyt, szőnyeget és falakat.
Kissé csalódott vagyok.
Mindazonáltal a személyzet egy-két tagja nagyon figyelmes és segítőkész.
A légkondicionálás és a minibár teljesítménye nagyon gyenge.
Az étkeztetés szervezetlen.
Wellness részleg hangulatos és tiszta.
Átlagos 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Hétvégén voltunk a hotelben. Pénteken megérkezésünkkor csőtörés volt zsóriban így nem engedtek bennünket a hotel medencéjében sem fürödni. Elég érthetetlen volt miért nem, mikor a medence fel volt töltve és a vízforgató is ment. Estére lehetett már fürödni.
Átlagos 2015. július 20.a párjával járt itt
Lúlius 13-tól- 17-ig voltunk a szálloda vendégei. A Hotel nagyon szép, és kellemes, gyönyörű rózsák, szép park övezi. Megérkezésünkkor a recepciós hölgy nem volt kedves hozzánk, túl gépiesnek tünt. A szobák szépek, csak az ágyból kiálló valami nyomta a derekamat, a párna elviselhetetlen lapos és kényelmetlen volt.
Átlagos 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
A szállodában 4 napot töltöttünk a családdal. A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A szálloda berendezése esztétikus. A szoba tisztaságával meg voltunk elégedve. A szobához tartozó teraszt nem minősítem. Az ételkínálat nagyon szegényes, és értékelhetetlen. A parkoló a vendégek számához képest kicsi.
Átlagos 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
A fürdőszobában a lefolyó el volt dugulva. A matracból a rugó kiállt, iszonyat a fekvőhely. A törölköző vadonat új volt, nem volt átmosva és tiszta pamut szöszösök lettünk tőle. A reggeli mindig ugyanaz. Esetleg az előző esti vacsorából megmaradt kaja volt hozzá kirakva. A sütemények nagyon finomak voltak. A tv-n 5 csatorna volt.
2021. október 20.a párjával járt itt
Sajnos elég régen, 2021 áprilisában voltam utoljára pihenni, és szerencsére Mezőkövesdre esett a választásom. A hely pedig a Zsóry fürdő Zen és Spa volt. Csak jót tudok mondani. Nagyon udvarias személyzet, kényelmes szoba. Az ételek pedig fantasztikusak voltak. Csend, nyugalom. Bármikor visszamennék!