Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Ősszességében a szálloda nagyon jó a wellnes részleg megfelelő,a személyzet kedves és minden kérést megprobált azonnal teljesiteni. Az ételek minősége és mennyisége pazar. A kert nagyon szép ápolt,de a parkoló részen a gazt az erkélyek előtt lelehetne vágni. Más szállodákkal összehasonlitva volt egy pár furcsaság,pl.
2017. március 27.a párjával járt itt
Szép környezet, kényelmes szoba, finom és bőséges reggeli, kedves és udvarias személyzet. Ami nem volt jó, az végülis nem teljesen a szálloda hibája. Nagyon számítottunk volna az úszásra, de meghibásodás miatt éppen nem lehetett használni a medencét. Mentségük, hogy javították, de ez már nem "vigasztalt"
2016. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
A szélesebb család egyhangú döntése alapján választottuk ezt a szállodát mint jó kiindulási pontot a Mezökövesd és Eger környéki fürdök valamint a Tiszató bejárásához, megismeréséhez. A Zsóry hotel fit teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak.
2016. augusztus 18.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk párommal a Zsóry Hotelben. Nagyon szép, csendes környék Maga a hotel rendben van a szoba megfelelő . A büfé reggelivel és vacsorával is minden rendben van. Az ételek ízletesek . Amit kicsit furcsálltam ,hogy még a folyóson lévő szemetesből is csak akkor vitték el a szemetet,mikor már a földön folyt.
2016. július 18.gyerekekkel járt itt
A szoba és a szolgáltatások általánosságban jók voltak. A személyzet udvarias, de egyben egy kicsit laza is volt, ami nekem bejön, nem szeretem a karót nyelt embereket. A játékterem egy kissé el van hanyagolva, nagyon látszik, hogy általában használaton kívül van. Mi játszottunk csocsót és darts-ot.
2016. július 13.a párjával járt itt
Élményekkel teli 4 napot töltöttünk Mezőkövesden a Zsory Hotel Fitben. A szállodai kétágyas szoba kényelmes, tiszta, légkondicionált. Talán jobb lenne egy nagyobb képernyős tévé több választható csatornával. A wifi kapcsolat is akadozott a szobában. Hiányzott a szobából egy nagyobb méretű kuka is (pl. PET-palackoknak).
2016. július 4.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,családias nyugodt környezetben.Az ott dolgozók kedvesek,segítőkészek.Finomak az ételek.Gyönyörű a kert,szívesen visszamennénk újra!Köszönünk mindent.
2014. december 26.gyerekekkel járt itt
2014 decemberben 3 napot töltöttünk unokákkal a szállodában. A wellness részleg tökéletes pihenést biztosított számunkra. A személyzet kedves, az ételek finomak voltak. A szobák és az egész szálloda igényesen berendezett és tiszta. A csocsó,darts,biliárd remek kikapcsolódást biztosított. Nagyon jól éreztük magunkat,bátran ajánlom mindenkinek!
Átlagos 2020. május 27.a párjával járt itt
Húsvéti szünetben élveztük a hotelt, sajnos nagyon rossz időnk volt, így nem mehettünk strandolni, csak a wellness részlegre. Nekem a kén illata most sem megy ki az orromból, de ez a víz ezzel jár, jót tett az ízületeinknek. Én nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot, tetszett minden, jó volt a húsvéti menü is. Bármikor visszamennénk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csatlakozom az elöttem véleményezö SZ. R. -hez, miszerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, szakadt függönyt, köntös hiányt és folytathatnám :( Nagyon csalódott vagyok, pláne hogy 2 szobát is foglaltam és szüleim kényelme sem hagyott hidegen.