Misefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa bemutatkozása

Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a 76-os főút mellett található a Misefa Kastély, amely történelmi hangulatot és egyedi környezetet kínál vendégeinek.

Fábiánics Kastély Misefa - Tavaszi napok
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Misefa Kastély Misefa vélemények

Kiváló 2018. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van ez a gyönyörű kastély. Igazán úri ellátásban volt részünk. Minden nagyon rendben volt. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás hibátlan. Mindkét este volt zenés program, ami nagyon jó ötlet volt, különleges hangulatot adott az estéknek.
Gyenge 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
A kastélyról készült fotók (amik a holnapon szerepelnek), nagyon-nagyon túloznak. A vakolat, és a tapéta itt, ott lejön. A fal néhol lyukas volt, a szobánkba a fürdőszoba tükör törött volt, a zuhanyzó csaptelepnek nem volt lenyomó gombja (a zuhanyfüggöny penészes volt). A szoba szekrénynek 3 ajtó helyett, csak 1 volt. A jakuzzi használhatatlan volt. Az étel nem mindig volt megfőzve teljesen.
Szörnyű 2018. augusztus 16.a párjával járt itt
A szállodába érkezve a recepciós hölgy flegmán, nem kedvesen fogadott! A szoba fala penészes, nyirkos, mennyezete repedezett, mérete túl kicsi, szűkös, hűtőszekrény nincs (kint-bent +30 C fok fölötti hőmérséklet),a szekrény ajtó,amely elhúzható csak egy volt rajta, az asztallap billeg, inog, ha valamit ráhelyezek.
Átlagos 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Az úgymond wellnes részen csak a szauna münködött kérésre.Ha ezt tudjuk akkor más szállást keresünk.A kiszolgálás jó,a személyzet kedves és udvarias.A szobában nagyon meleg volt,egy ventillátor bekészítésével enyhíteni lehetett volna a melegérzetet.
Kiváló 2018. augusztus 4.a párjával járt itt
Őszintém megszoktam mondani a véleményemet,bárkiről is legyen szó. Kicsit félve vágtunk bele ebbe a rövid kis 3 napba. Voltak már kellemetlen tapasztalataink. Először foglaltam és utána néztem meg a szálláshely értékelését. Hál-istennek inkább ki töröltem a fejemből a negatív hozzászólásokat és úgy indultunk el.
Kiváló 2018. július 22.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztem magam.Számomra a hely nagyon kellemes ,csendes környék.Pont erre vágytam.A személyzet figyelmes,udvarias.Örömmel ajánlom a helyet pihenni vágyó ismerőseimnek.Szívesen megyek máskor is.Köszönöm!!
Szörnyű 2018. július 3.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben is már márciusban elkezdtem keresgélni a nyári nyaralásunk lehetséges színhelyeit. Így találtam rá az internetes fórumokon a Misefai Kastélyszállóra. Csendes környezetben fekvő kastély, ahol antik jellegű bútorok találhatóak. Csodaszép képek a kastélyról, a szobákról, a wellness-részlegről.
Misefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - BelsőMisefa Kastély Misefa - WellnessMisefa Kastély Misefa - BelsőMisefa Kastély Misefa - Belső
Átlagos 2018. június 4.a párjával járt itt
Olyannak ajánljuk, aki szereti a nyugodt, csendes, elvonult környezetet, és elfogadja a gyengébb színvonalú ellátást. A vacsoránál nincs menü választás, kis adagok és gyenge volt a felhozatal reggelinél. gyenge a wi-fi erőssége. A személyzet ugyan kedves volt, de olyan esetleges (nem tudtuk eldönteni ki a személyzet és ki a vendég) Nekünk azért akciós áron megfelelt- de szezonfelárral már nem.
2018. május 28.a párjával járt itt
A vendéglátok nagyon kedvesek voltak, a szállás kényelmes volt. Szép környezet, igazán kellemes kikapcsolodást nyujtó a hely. Nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2018. április 10.a párjával járt itt
Az árak bődületesek, főként ha a szállás saját árait nézzük. Mi ugyan kedvezményesen jutottunk hozzá, de így utólag már azt is sokallom. Lakosztályt béreltünk, de számomra csalódás volt, mivel egy-két korhű bútor volt csak a szobában, a többi ütött-kopott szekrényen sem fogantyú, sem normális polcok nem voltak, így nem volt gusztusunk belepakolni.