Misefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa
Misefa Kastély MisefaMisefa Kastély Misefa

Misefa Kastély Misefa bemutatkozása

Zalaegerszeg és Keszthely között, nem messze a hévízi, kehidakustányi gyógyfürdőktől, a 76-os főút mellett található a Misefa Kastély, amely történelmi hangulatot és egyedi környezetet kínál vendégeinek.

Fábiánics Kastély Misefa - Tavaszi napok
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Misefa Kastély Misefa vélemények

Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
3 nap/2 éjt töltöttünk a kastélyszállóban. Az összkép tetszetős volt, de kicsit jobban megnézve már más volt a helyzet. Viszonylag "modernebb" szobát kaptunk, rattan bútorokkal, melyek nem igazán a felrakott képek szerinti hangulatot idézték, de a közös helységek a kastély régies jellegét mutatták és ez tetszett.
Kiváló 2018. március 12.családjával járt itt
Csomagot vásároltunk 3nap/2 éj két személyre,nekünk nagyon tetszett. Kedves és segítőkész személyzet. Vacsora és a reggeli bőséges és változatos. Csendes környék kiváló hely a pihenésre. A környezet csodálatos, a szobánk tiszta, és hangulatos volt. Megérkezésünkkor feltérképeztük a kastélyszállót belülről. Remek szórakozás volt a billiárd és a csocsó is.
Gyenge 2018. január 30.a párjával járt itt
Ár-érték alapján megfelelő, de egy kis odafigyeléssel jobb is lehetne.Fizetéskor a recepciós talán mosolyoghatna is.Ugy látom a vezetés nincs a helyzet magaslatán.
2018. január 8.barátokkal járt itt
A 3 nap alatt elég jól kihasználtuk az időt. Csütörtöki megérkezésünkkor feltérképeztük a kastélyszállót belülről. Pénteken reggelit és egy kis pihenést követően átutaztunk Kehidakustyánba fürödni. Szombaton megnéztük az arborétumot és utána átgyalogoltunk Nagykapornokra, megnéztük a templomot belülről.
Kiváló 2017. december 23.a párjával járt itt
csomagot vásároltunk 3 nap 2éj fix ár ezt rejtett költségekkel sikerült úgy 25% megtolni a vellnes részleg felejtős (de ezért a pénzért)lehetne mondani mi a kastély kapacitására is gondoltunk minden más szuper jó volt a személyzet profi az étkek nagyon egyedi jó és a vége rémálom internet nincs kártya felejtős jó kiszaladunk automata megkeres megfej vissza nincs semmi pénz megint kiszaladunk váltani ez milyen jó volt pedig tudták a távozást és jeleztük előtte nap ,hogy mennénk
2017. november 15.a párjával járt itt
Ha valaki pihenni szeretne és elbújni a mindennapok nyüzsgéséből, akkor keresse fel a kastélyszállót. Odafigyelnek arra, hogy a pihenést semmi se zavarja meg.
A recepción többször várni kellett, de nem okozott problémát, nem siettünk sehova. Zalaegerszeg és Keszthely közelsége egy kis városnézést is elősegített.
Szörnyű 2017. július 22.a párjával járt itt
Hirtelen elhatározásból úgy döntöttünk hogy elmegyünk egy hétvégi wellnessre. Választásunk a Misefa kastélyszállóra esett, mivel korábban voltunk már egy kastélyszállóban és az nagyon tetszett. A véleményeket látva kicsit szkeptikusan vágtunk neki és hamar kiderült ez sajnos nem is volt alaptalan.
Misefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - SzobákMisefa Kastély Misefa - Szobák
Átlagos 2017. június 27.barátokkal járt itt
Baráti társasággal töltöttünk el egy hétvégét a kastélyszállóban. Nagyon szép környezet, gondozott park, csend és nyugalom várt bennünket. A recepciós hölgy nagyon kedves és segítőkész. A szobákból nagyon hiányzott a hűtő, nagy melegben ez szinte elengedhetetlen lenne. A reggeli svédasztalos volt, átlagosnak mondanám a választékot.
Kiváló 2017. június 24.gyerekekkel járt itt
Két szobás lakosztályban töltöttünk el három éjszakát gyermekeimmel. Hangulatosan berendezett szobák, közös helységek, egy gondozott park és egy 4 ha-os arborétum őzekkel. Vacsora és a reggeli bőséges és változatos. Ping pongot, biliárdot, medencét és társasokat örömmel használtuk. Wellnest a nagy forróság miatt nem próbáltuk ki.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, 4 nyugodt napot töltöttünk el húsvétkor a misefai kastélyszállóban. A környezet csodálatos, a személyzet kedves, udvarias és készséges, a szobánk tiszta, és hangulatos volt, a kastélyszálló berendezése elegáns és korhű. Külön kiemelnénk, hogy könyvtár is van, amit a szálló vendégei korlátlanul használhatnak.