Pizza Terasz Étterem Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Pizza Terasz Étterem Miskolc vélemények

2017. március 22.a párjával járt itt
Ha Miskolcon járunk, és pizzázni támad kedvünk, többnyire ide vezet az útunk. Könnyen megközelíthető, a parkolással sincs gond. Az árak, az ételek teljesen átlagosak. Nem itt ettem életem legjobb pizzáját, de rosszat nem tudok írni. Elég sokan járnak ide, de mindig volt hely, ha betértünk.
Pizza Terasz Étterem Miskolc - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 28.a párjával járt itt
A hely Diósgyőr központjában található. Hangulatos kerthelyisége is van. A kiszolgálás viszonylag gyors, de bele kell kalkulálni, hogy frissen készül minden. Számomra nagyon ízletes pizza kapható itt. Más ételt nem kóstoltam, de szerintem érdemes lehet mást is megízlelni. Elég sokan térnek be ide, gondolom mások is ízletesnek találják itt az ételeket.
Kiváló 2016. december 6.a párjával járt itt
Idén ősszel öt napot töltöttünk Miskolctapolcán, ekkor találtunk rá erre a nagyon kellemes helyre. Gyors és figyelmes kiszolgálás, nagyon finom pizza. Ha legközelebb erre járunk biztos újra felkeressük a helyet, mert nagyon jó "szájízzel" távoztunk, és ennek nem csak a finom pizza volt az oka...
Kiváló 2016. október 23.a párjával járt itt
Lillafüreden töltöttünk néhány őszi napot és mivel Lillafüreden ilyenkor nincs szinte semmi nyitva este 18. -után a szállásunkra rendeltünk kétszer is vacsorát! Mindkétszer a megadott időpontban megkaptuk a rendelést és nagyon finomakat ettünk! ! köszönet érte! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Csak ajánlani tudom mindenkinek! ! az étteremben nem jártunk de biztosan az is nagyon jó.
2016. október 22.a párjával járt itt
Mivel a közelben lakunk, viszonylgos rendszerességgel járunk oda, de az az igazság, hogy az egészen jó konyha ellenére egész egyszerűen ráuntunk. Helyben pizzát, pastát nagyon ritkán eszünk (azt megrendeljük vagy elkészítjük magunknak) a többi étel sora évek óta ugyanaz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Fiam óhajtotta spagetti miatt választottuk a helyet. Kellemes környezet,gyerekeknek (külön jópont)csúszda,hinta,csíkos mókusok :)és ha valaki el akarja ütni a várakozási időt,nézegetheti a halakat egy kis medencében :) Sem a pincérekkel,sem az ételek mennyiségével,ízével nem volt gond,a gyerekek meg sem tudták enni az egészet. Mosdók tiszták.
Kiváló 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Három alkalommal jártunk itt a családommal, mindig nagyon jó szájízzel távoztunk. Remek egyedi fűszerezés, tiszta mellékhelység, frissen készült minden, nem tudok mibe belekötni. Van egy kellemes udvaruk tavacskával és csúszdával. Mi ide jövünk a gyerekekkel, ha Miskolcon járunk, meg tudunk állni a közelben autóval is könnyedén.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. március 14.a párjával járt itt
Másodjára sikerült betérni az étterembe. Pár éve a teraszon kinn foglaltunk helyet, és akkor valóban potyogott ez-az a fákról. Most azért még hűvös van, a kiszolgálás benn történik. Találtunk asztal a Szinva patak mellett az ablaknál. A hely elég szűkös, ha nem ketten vagyunk, akkor majdnem olyan, mintha a szomszéd asztalnál ülnénk.
Gyenge 2015. december 29.barátokkal járt itt
Mikor megerkeztunk leultettek minket egy asztalhoz, ami tiszta kosz volt tele morzsaval. A feszolgalo eszre se vette ugy kellett szolni, es meg ennek ellenere sem udvariasan kozolte, hogy azonnal letorolne, a valasza az volt,hogy Most mentek el. . Hogy mi? Most mentek el? Es nekem ezert kell mocskos asztalnal ulnom?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
Egy szimpla hétköznap tértünk be ebbe az étterembe. Nem volt semmi extra elvárásunk a hellyel viszont kellemesen csalódtunk. Belépve az étterembe érezni lehetett a hétfőt, nem sokan voltak. A pincérek üdvözöltek minket és a fedett teraszra kísértek, ahol a kandalló hívogató melege mellé telepedtünk le. Lévén kint eléggé hideg volt.