Kastély Villa Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kastély Villa Miskolc vélemények

Szörnyű 2016. október 6.a párjával járt itt
Én soha nem gondoltam volna,hogy így viselkedhet egy vendéglátó. A recepciós""illetve a tulajdonos hölgy olyan hangnemben beszélt velem ,hogy sírva fakadtam! ! ! a vérnyomásom felment! Pihenni kikapcsolódni mentünk volna,de ez egy rémálom lett! ! !
Népszerű író - 28 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Sajnálatos módon a napokban jártunk ezen a helyen. . . . A személyzet kritikán aluli volt, a szemünk láttára küldte el az orosz ügyfelet a melegebbik éghajlatra és egy cseppet sem érdekelte, hogy a szoba láttán az arcunkra kiült a döbbenet. Közölte, hogy ha elmegyünk nem kell köszönnünk, csak tegyük a zárba a kulcsot és mehetünk is.
Szörnyű 2016. augusztus 28.barátokkal járt itt
Augusztusban jártunk ott. A recepción pár perces várokozás után egy ifjú hölgy fogadott bennünket, aki elég feltűnő jelenség volt a gyöngyös műszempilláival. Elsőre letegezett bennünket annak ellenére, hogy közöltük nyugdíjasok vagyunk. Ő erre azt mondta, hogy ad nekünk a 4 órás fürdőbelépő helyett egész naposat.
Szörnyű 2016. augusztus 25.barátokkal járt itt
Ha már itt elmondhatom a véleményem, én is megteszem. A Kastély villába fizettünk be a barátnőmmel, és párjával egy hétvégi "pihenést. Fürdővel, klímával, WIFI-vel. stb + belépő a barlang fürdőbe, és svédasztalos reggelivel. Kb 13 órakor érkeztünk, egy szép fehér kiskastély udvarára, úgy ahogy a prospektusban láttuk.
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Szörnyű 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Megértem 61 évet de még igy nem jártam ,a megrendeléskor a kastélyrol beszéltünk mondta van 2 szoba nyugodtan menjünk . Mikor megérkezttünk már egy lepukadt környezetet láttunk a kocsibol az udvaron csak a kerekek voltak meg az alja a környék rendezetlen a szép kertnek hire sem volt .
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb
Szörnyű 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Soha senki ne menjen oda nem aba az épületbe hejeztek el amit befizettünk . Felvittek egy másik házba ami retenet volt a fürdöbe nem volt mosdotál ,a zuhanynál se fügöny se perem a viz fröcsögött mindenhova pipere plc is luszus lett volna ,megsem kérdezte hogy elfogadjuk e a kastély hejett természetes volt a hölgynek hogy oda vitt benünket a reggeli onan 1.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - KörnyékKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Külső képKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Medence/kert
Szörnyű 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Miskolc-Tapolcáról sok szépet hallottunk, ezért gondoltuk férjemmel, hogy idei szabadságunkat itt töltjük. A szállás választás nagy hiba volt. Egy multi cég utazási oldalán foglaltuk le, rögtön 4 éjszakára. A visszaigazolásban tájékoztattak bennünket, hogy 13-14 óra között foglalhatjuk el szállásunkat. Mi 13.
Szörnyű 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Örömmel fedeztem fel a hirdetést, miszerint 3 nap, 2 éjszaka, reggelivel, 4 órás Barlangfürdő belépővel 19. 990,-Ft-ért kapható. Nosza, azonnal szervezés, foglalás, bankkártyás, fizetés, telefonos időpont egyeztetés a tulajdonossal. Idáig minden szép és jó. De csak idáig. Érkezésünkkor egy enyhén szólva igénytelen külsejű hölgy(?
Szörnyű 2016. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nekünk elèg érdekes èlményben volt részünk. Mondhatni kalandos volt. 2016 májusában foglaltunk szállát interneten. Remek képek, remek szállás, remek ár! Második nyaralásnak tökéletes lesz! Egyből 2 kupont vettünk,hogy tovàbb maradhassunk! Indulás előtt két nappal jutott eszembe,hogy nézzük már meg a véleményeket a szàllodáról.
Szörnyű 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet udvariatlan tulaj. Jonnan tudja kedves hozzászóló,hogy csak a "pestiek rinyálnak". Nem véletlenül a kedves tulajhögy trollkodott az értékeléshez? ? A fogalmazásza,a szóhasználata tökéletesen megegyezik annak a nőnek a stilusával,aki ott volt,akit mindenki jogosan kritizál.
Kastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb