Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Bencések útja 9-11.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

1. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
A személyzet nagyon barátságos és készséges volt. Külön köszönet azért, hogy lebetegedett barátainknak még átfoglalást is intéztek, pedig lemondási határidőn túl voltunk. A wellness részleg csúcsidőszakban nagyon kicsi, a meleg vizes medencében hering zsúfoltság. A szauna általában elég férőhellyel rendelkezik, de szauna szeánszra beférni már lehetetlen a kevésbé törtetőknek.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Pozitívum: Tágas, világos apartmanban töltöttük családommal a szilvesztert. Kiváló és bőséges ételek, figyelmes személyzet, tisztaság jellemzi a hotelt. A kilátás szép, a barlangfürdő közel. Negatívum: A szobáink padlószőnyegén és a fürdőszobában apró hangyák korzóztak. A kislányommal szedegettük őket, nem voltak kevesen. 2 kis pókkal is találkoztam.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Három éjszakát töltöttünk a szállodában. A szobánk tágas és kényelmes volt, szép kilátással a környező hegyekre. A tisztaság kifogástalan a közös helységekben is. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek, főleg a vacsora kiváló, ízletes és választék is volt bőven. A wellness kicsit csalódás.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
Minden tökéletes volt, tejérzékeny anyukámnak a séf külön készített főételt és desszertet. A személyzet kedves, mosolygós, az ételek kiválóak, változatosak, a hotel tiszta, gyönyörű.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
3 kisgyerekkel érkeztünk. Kicsit féltem mert nem kimondottan gyerekbarát szállodaként hirdeti magát. De szuper volt minden. A szoba tágas, az ételek finomak, a gyerekek is tudtak választani mindig. A wellness szuper. Biztos h visszatérünk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Tetszett a környezet. A reggeli és a vacsora választékos bőséges és finom volt.A wellnes részleg is igényes bár a víz nekem túl hideg volt de a gyerekeknek tetszett.Egy dolgot hiányoltunk csak hogy a gyerekeknek nincs egy kis beltéri játszósarok rossz idő esetére ill.hogy a szülők tudjanak nyugodtan enni

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Nagyon szép volt meg vagyok elégedve a szolgáltatásal nagyon gyorsvolt csak a (fogyatékosági támogatásra jogosult mozgásszervi fogyatékosság) kártát nem vesszik figyelembe amikor én kisérö nélkül nem közlekedhetek pedig mindenhol figyelembe veték .

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Kiváló szálloda finom bőséges reggeli vacsora udvarias személyzet. A hirdetésben teraszos szobák voltak amit nem kaptam.Csodálatos elhelyezkedés.Csendes nyugodt pihenés.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 14.
A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek elegendőek, több választási lehetőség is van. A szobák tiszták, felszereltek (pl.: hajszárító, televízió), tágasak, kellemesek. A wellness részleg is megfelelő, felnőtt, gyerek részére is egyaránt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 5.
Kifogtuk a tél leghidegebb,havas utolsó napjait,de nem bántuk,mert a szállodába "bezárva" is kellemes környezetben teljes pihenéssel/fagy szabadság/ töltöttük a napokat.Azért akadt lehetőség egy rövid sétára a szép havas környezetben is.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2020.12.10. - 2021.08.31.
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 32.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, kerékpár használattal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.20. - 2020.12.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor és gyümölcs bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
Érvényes: 2021.11.29-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebédelési lehetőség a partnerszállodában, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.13. - 2021.11.29.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2021.11.29.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

MiskolctapolcaX