Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.08-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Gyenge 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A környezet szèp, a hotel elhelyezdése jó. Sajnos már a foglalásnál gondok voltak. Mivel nem percre pontosan utaltam a foglalót azonnal törölni akarták a foglalásom. ( pedig márciusban foglaltam és utaltam a foglalót augusztusi időpontra) Augusztusan ott tartózkodásunkkor úgy tűnt nem annyira kapós a hely, nem volt teltház.
2017. július 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda tiszta, rendezett. Ízlésesen berendezett, mindenhol jó illat van. A családi szoba (208) igen tágas. A kilátás szuper. A benti wellness tiszta. Ami kicsit zavaró, hogy nemcsak a szállodai vendégei használhatják a wellness-t és a kinti medencét. A kinti medence vize kicsit hideg, de meg lehet szokni.
Kiváló 2017. június 27.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt. Mi félpanziós ellátással együtt foglaltunk szállást a szálláshelyen. A vacsora bőséges volt és nagyon finom, mindig volt választék, a reggeli is bőségesnek mondható, de itt előfordult, hogy a gyümölcsautomaták nem voltak mindig teljesen feltöltve (pl. narancslé nem volt, nem töltötték egyáltalán).
Kiváló 2017. május 26.barátokkal járt itt
Termėszet,madárcsicsergės, hegyekre nėző erkėlyes szobák,
nyugalom,maximális tisztaság,remek ėtelek ės választėk,udvarias szolgálatkėsz szemėlyzet, nagy wellnes rėsz este 10-ig!!!!! Minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz !!!!
Kiváló 2017. május 22.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt. Szép a szálloda, tetszik a berendezés, a szobák, a sok virág. A személyzet udvarias, segítőkész. Az ételek jók voltak, változatosak, bár az első alkalommal evett halat többet nem találtam. Bár május volt , az időjárás az idén megtréfált, a barlangfürdő kinti medencéi zárva voltak, Miskolctapolca kihalt volt. Azért jól éreztük magunkat és biztosan jövünk még.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - VendéglátásCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Belső
2017. május 10.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 3 napot a Calimbrában. Szép,tiszta világos szobák ,a fürdőszoba tágas,a wellness részleg szép,csak kicsi a jakuzzi. Kint sajnos nem lehetett fürdeni a rossz idő miatt. A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. Közel a barlangfürdő,kirándulni,sétálni lehet nagyokat. Az ételek finomak és bőségesek,az ízlésünknek megfeleltek. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2017. május 10.barátokkal járt itt
Családdal és barátokkal töltöttünk 4 napot Miskolctapolcán a Calimbra Wellness Hotelben. Már az értékeléseket elolvasva is kiderült számomra, hogy jó helyre megyünk és nem is csalódtam. Szép, tiszta, ízlésesen berendezett szállásra érkeztünk. Egy tágas, kényelmes, erkélyes családi superior szobát kaptunk.
Kiváló 2017. május 2.barátokkal járt itt
Barátnőmmel töltöttünk el 3 napot a Calimbra Wellness Hotelban. Nagyon szép a szálloda, jó az elhelyezkedése is, közel van a Miskolc-tapolcai barlangfürdőhöz. Csodálatos a wellness részlege, ami teljes ellazulást nyújtott számunkra. Gyönyörű virágok között élvezhettük a jakuzzit, ahol még mentateát is felszolgáltak.
Kiváló 2017. április 20.a párjával járt itt
Az áprilisi megkergült időjárás mindenkit fokozottan megterhelt. Szerencsénkre mi pont ebben az időszakban töltöttünk három napot a Miskolc-Tapolcán lévő Hotel Calimbrában. Az érzés, amikor kinn zuhog az eső, te pedig a kedveseddel benn lazulsz egy jacuzziban, gyönyörű növények és orchideák között, a vízsugarak kellemesen masszírozzák a testedet, és közben hatalmas üvegfalon át bámulod a nyugtató fenyőket és a zöld lombokat, megfizethetetlen.
Kiváló 2017. április 16.a párjával járt itt
Fantasztikus volt a szálloda, nagyon kényelmes, mintha egy kastélyban lettünk volna. Közel van a fürdőhöz, finomak az ételek és jó a wellness. Mindekninek ajánlom, aki ki szeretne kapcsolódni, mert tényleg nagyon szép. A személyzet is kedves volt, menjetek el mindenképpen.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár