Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Bencések útja 9-11.

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca értékelése:

1. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - vélemények, kritkikák

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félkör alakú szoba falán a tv nem jól van beállítva, rögzítve, leginkább az ajtóból kellene nézni, hogy tökéletes legyen. A wellnes szegényes, ár-érték arány nem jó. Egyébként tiszta szálloda, az ételek nekünk megfeleltek, finomak, voltak, de pl. csak külön kérésre volt édesítő, illetve hiányoltam, hogy az ételallergiásokra nem gondoltak.
Válasz az értékelésre - 2020. május 7.
Tisztelt Hölgyem!

Nagyon köszönjük mind a dicsérő szavakat, mind segítő szándékú észrevételeit!
A jövőben próbáljuk ezek alapján szállodánk üzemeltetését ennek megfelelően alakítani, szolgáltatásainkat fejleszteni, beleértve wellness részlegünk esetleges bővítését is.
Emellett nagyon örülünk hogy szállodánk egyéb szolgáltatásaival elégedettek voltak.
Bencze Csilla (Calimbra Konferencia & Wellness Hotel)

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nagyon tetszett a hotel belső és külső kialakítása, tisztasága,a szoba berendezése,nagysága, a légkondi. Kilátás a hegyekre, a kert kialakítása. Az étterem remek, a reggeli vacsora változatos, a felszolgálók kedvesek,nagyon figyelmessek. A welness részleggel is elégedettek voltunk. Minden korosztály számára igazi élmény, csendes utcában, közel a főúthoz elhelyezkedő hotel.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Nagyon tetszett a hotel belső és külső kialakítása. Pozitív érték volt számomra, hogy a hotel egy csendes utcában található a főúttól kb. 100 méterre, privát vendég parkolóval. A foglalt szoba a négy fős család részére hatalmas volt, kényelmesen elfértünk benne, az erkélyről a hegyekre néző panoráma gyönyörű volt.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Nagyon szép környezetben fekszik a szálloda. A 3. emeleten voltunk elszállásolva, itt a szoba felújított, szép, kényelmes bútorokkal. A magyar nyelvű tv csatornaszám elég szűkös, más szolgáltatás (légkondi, takarítás, stb) teljesen megfelelő. A wellness részleggel is elégedettek voltunk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Páratlan szépség és kényelem, kiváló ételek kedves udvarias és nagyon figyelmes vendéglátás volt a Hotel Calimbrában.

A wellness részlege minden korosztály számára igazi élményt és felejthetetlen pillanatokat nyújtott.

A sószoba, kicsiknek nagyoknak külön kuriózum.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Három éjszakát töltöttünk a barátainkkal a szállodában. Nyugdíjasok vagyunk, sokfelé jártunk, de a szálloda, a tisztaság, az étel, a welnes messzemenően itt volt a legjobb. A személyzet minden tagja kedves, szolgálatkész,udvarias volt. Mindig fittek, mosolygósak voltak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Remek szálláshely a személyzet kiváló munkát végez,ragyog az egész szálloda a reggeli és a vacsora is választékos és nagyon finom,habár figyelni kell arra,hogy időben érkezzünk a kilátás a környező hegyekre gyönyörű,mindenkinek csak ajánlani tudom. Egy kevéske negatívum: több tv csatorna(magyar nyelvű) a wellness részlegre egy vízautomata hasznos lenne.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
A hotel nagyon szép, kellemes, tiszta. A szoba is tágas, tiszta. Az étterem előkelő, finomnál finomabb ételekkel. Pezsgős reggelivel. Este élő hangulatos zenével. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. A személyzet nagyon udvarias,barátságos és segítőkész. A wellness részlegen a beltéri úszómedence hideg volt számunkra, de a pezsgőfürdő ideális volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A személyzet végtelenül udvarias, előzékeny, figyelmes. Az ételek kifogástalanok, bőséges és választékos svéd asztalos ellátásban volt részünk pezsgős reggelivel. A wellness részleg is maximálisan megfelelt az igényeinknek, mind a medencék, mind a szaunák, a masszázs, a vízi torna. Máskor is megyünk és jó szívvel ajánljuk bárkinek.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, tiszta, hihetetlenül kellemes illat van az egész épületben. Nekünk az úszómedence vize egy kicsit hideg volt. Sajnos az esti szórakozás a szállodában nem megoldott. Jó lenne egy olyan hely ahol lehet egy jót kártyázni, sakkozni, társasjátékozni felnőtteknek egy pohár bor társaságában.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.525,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi díszvacsorával, masszázskuponnal, kerékpár használattal, Szentestén misével, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, masszázs kedvezménnyel, mesedélutánnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.10.23-ig
Excellence Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 1.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.19. - 2021.10.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.097,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, felnőttek részére fürdőköpeny és wellness törülköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 13.968 - 24.735,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX