Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Átlagos 2016. november 30.a párjával járt itt
Már a foglalásnál gondjaim akadtak,mert úgy hirdették,hogy rendkívüli ajánlat 2=3,3=4,4=5. Ez az én olvasatomban azt jelenti hogyha pl. 2éjszakát fizetek,akkor 3éjszakát kapok. ? Nem,? Az ajánlatban egy éjszaka 26600Ft,3éjszakát kértem,80000Ft-ot kértek. Ami nem kevés! ! ! Ráadásul különágyas szobát kaptunk,félig meddig működő fűtéssel,1 napig működő Wifi. vel,habzó,intenziv klór szagú élményfürdővel.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Szuperior családi szobát kaptunk erkéllyel, ami bár az utcára nézett, egyáltalán nem volt zajos, mert az az utca nagyon csendes éjszaka. A szoba nagyon kényelmes, tágas, szép. Az egyetlen hátulütő, hogy a folyosó végén lévő szobánkig már nem ért el a wifi. A hotel belül hangulatosan, ízlésesen berendezett, több beszélgetősarokkal, büfével, étteremmel, wellness részleggel.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - VendéglátásCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Belső
Kiváló 2016. november 17.a párjával járt itt
Kedves fogadtatásban volt részünk a Calimbra hotelben, amely már külső megjelenésében vonzó volt számunkra. A recepciós fiatalember készségesen igazított el bennünket, kérdéseinkre közvetlen udvariassággal válaszolva. A személyzet minden tagja kedves, figyelmes volt. A superior szobánkkal mind a tisztaság, mind a berendezés tekintetében elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. november 14.a párjával járt itt
Kellemes hetveget toltottunk a szallodaban 60 as evfordulora kaptuk ajandekba a szoba nagyon gyonyoru tiszta es kenyelmes a wellnes reszleg viszont szerintem kicsi a szalloda kapacitasahoz hianyzik a nyakzuhany es a medence helyett jo volna egy sodro folyoso. Ami meg nem tetszett hogy hetvegen meghatarozott idoben van csak gozkabin es az egyik finn szauna.
Kiváló 2016. október 13.egyedül járt itt
Mivel picit messziről érkeztem a testvéremmel, így a hotel szolgáltatásait (wellness részleg, masszázs, stb. ) nem használtuk ki, mert inkább a barlangfürdő miatt mentünk Miskolctapolcára, illetve amiatt, hogy egy kis kirándulással megnézzük a nyíregyházi Állatparkot. Nem volt olyan dolog, amivel kevésbé lettünk volna elégedettek.
Kiváló 2016. szeptember 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves, a tisztaság kifogástalan, a félpanziós ellátás nagyon ideális, rengeteg a látnivaló a környéken. Az ételek finomak voltak és változatosak. Egyáltalán nem bánjuk, hogy ezt a számunkra kicsit távolibb (350 km) szállodát és régiót választottuk. Csak ajánlani tudom.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Környék
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat, szolgáltatással meg voltunk elégedve! Kedvesek voltak a személyzeti dolgozok! Változatos volt a félpanziós ellátás! Nagyon jó volt a wellness részleg! Tisztaság volt mindenhol!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Elő nászútunkat töltöttük el párommal a Calimbra Hotelben. Minden nagyon szép, új, igényes a szobák felszereltsége, tisztasága 100%-os. A wellness részleg nagyon kicsi (egy hideg vízes medence és egy jacuzzi), a parkoló szintén kevés vendég számára készült. A félpanziós ellátásnál a reggeli katasztrófa, száraz zsemle, zsíros tojásrántotta.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Ha szeretné jól érezni magát és megpihenni, nagyon ajánlom a Calimbra hotelt, nagyon jól éreztuk magunkat, mindennel elégedettek voltunk, mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Gyonyoru hely.
Kiváló 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Négyórás autózás után,(ugye érthető? )felfrissülésre vágyva léptünk be a szálloda ajtaján. Szobánk a szokásosnál előbb elkészült,így "életmentő" zuhanyozás után ismerkedtünk a varázslatos környékkel. A személyzet szinte leste kívánságainkat,pedig nem mi voltunk az egyetlen vendégek,sőt!
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár