Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Tavaszköszöntő wellness előlegfizetés nélkül (min. 2 éj)
Tavaszköszöntő wellness előlegfizetés nélkül
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 24.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk, gyönyörűen kivilágított portál tárult elénk. Nagyon tetszett az izósorokkal feldíszített kirakat is. A lobbiban kényelmes kanapék és befűtött kandalló fogadott. A személyzet kedves volt, a szoba kiváló, tisztaság, rendezettség jellemző az egész hotelre.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Belső
Kiváló 2016. január 31.gyerekekkel járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel, egyszerűen nem tudok semmi negatív dolgot említeni. Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!:)
Kiváló 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Nagyon szép a hotel, a szobák, tisztaság van mindenhol, a személyzet nagyon kedves. Az ételek bőségesek és egytől-egyig ízletesek. Egy probléma volt, de nem csak a mi szobáinkban, hogy 17,5 másokat 15 fokos szoba fogadta. Légkondis hűtés-fűtés rendszer van és csak akkor működik, ha a kártya be van helyezve.
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
Első alkalommal voltunk itt négyen és mindannyian meg voltunk elégedve mindennel. A szobák szépek, kényelmesek, nagyok és tiszták voltak. A DeLuxe apartmanban külön tetszett a fogadószoba, ahol tudunk játszani. Nagyon kellemes volt élmény volt, hogy minden délután volt teázási lehetőség, ami kiegészült forralt borral is és süteménnyel vagy más finomsággal.
Kiváló 2015. december 16.a párjával járt itt
Először voltunk a szállodában és örülünk, hogy végre megtettük, mivel már régóta terveztük. Csodálatos élményben volt részünk,amikor beléptünk az aulába, a mikulás napi és a karácsony dekoráció elragadó volt. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet nagyon kedvesen és készségesen válaszolt a kérdéseinkre.
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
A szobánk nagyon szép és elegáns volt . Az ellátás minden igényt kielégítő. A wellnes részlég is megfelelő . A fittnes" részleget " csak jó indulattal lehet részlegnek nevezni mert három gépből áll egy sarokba beállítva. De hát itt kiréndulni és túrázni kell nem edzőgépen edzeni.
Kiváló 2015. november 16.barátokkal járt itt
Két barátnőmmel érkeztem a szállodába, egy pihenős,kényeztetős, fáradt gőzt leengedős,csacsogós,csajos hétvégére. Maximálisan elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat, a személyzet maximálisan kiszolgált bennünket a kényelmünkre törekedett. A svéd asztalos reggeli és a vacsora bőséges volt, igényünket teljesen kielégítette.
Átlagos 2015. november 14.a párjával járt itt
A szállodai szoba hőmérsékletével nem vagyunk megelégedve. Hideg volt, nem lehetett a szobából beállítani a fűtést, mert nem "tudták" mi a baj vele. Kaptunk egy hősugárzót így már élvezhető volt az üdülés. A nyílászárók nem szigetelnek rendesen, süvít a hideg a szobába. Az ételek átlagosak, ilyen kategoriájú szálláson egy kis plusszt vártunk volna.
Kiváló 2015. október 29.barátokkal járt itt
Végre egy szálloda, ahol minden rendben volt! Kedves, előzékeny, mosolygós személyzet. Kellő nagyságú, tiszta szobák. Szabályozható fűtés! ! ! Az étteremben kellő választék, ízletes ételek, gusztusos tálalás. A wellness nem csúcs, de elégséges és minden rendeltetésszerűen működik is.
2015. október 27.családjával járt itt
Sok apróság teszi, hogy nem adnék kiválót. Ilyen kategóriában elvárható lenne a nagyobb figyelmesség. Magyar TV csatorna 40ből 10 volt, a minibár választéka minimál, az ételszag átjárta a 2. emeletet, a kisszolgálók nem igazán figyelmesek. A wellness jó, az étel finom, de nem kiemelkedő.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár