Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2014. június 5.a párjával járt itt
A személyzet készséges volt, az ételek finomak voltak és a délutáni tea, nagyszerű ötlet volt, sajnos mivel gluten érzékeny vagyok a sütiket nem kóstolhattam meg, más gluténmentes alternatíva meg nem volt. A wellness részleg is tetszett, az úszómedence volt kicsit kicsi, de ez nagyban nem befolyásolta a pihenést.
2014. május 28.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, az ételek pedig rendkívül finomak voltak. Külön jó pont, hogy a barlangfürdő egy kellemes sétával könnyen megközelíthető a szállodából. Minden igényünket kielégítette a wellness-részleg is.
Gyenge 2014. május 23.családjával járt itt
Kedves sorstársak. Jelenleg ebben a szállodában "párolgok" a szó
szoros értelmében. A szobámban 27 fok van(! ) és a csomagajánlatban beígért klímaberendezés még nem" készült" fel a melegekre, habár a meteo legalább egy hete szajkózza a 30 fokos melegeket. Árleszállítás pedig nem illeti a szegény vándort. Sorolnám azt is h.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2014. május 18.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Ha egy szóval kellene véleményeznem, én a szuper szót választanám. Nagyon kellemes a hely, tiszták, kényelmesek a szobák. A személyzet barátságos, segítőkész. Az ételek finomak, még a későn érkezőket is meleg étel várja.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső kép
Kiváló 2014. május 14.a párjával járt itt
2014 februárjában jártunk itt Párommal. Gyönyörű környezet,barátságos wellness, segítőkész, barátságos személyzet. Az ajándék Barlangfürdő belépő nagyon jólesett! O. Imre Úr, mint igazgató-tulajdonos nagy gondot fordított-fordít a hotelre. Finom ételek,s kérésemre kaptam külön vegetáriánus vacsorát. Köszönet érte!
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - BelsőCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Belső
Kiváló 2014. május 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó volt! Szép helyen helyezkedeik el és kivéló a kényelem! A reggeli kávé viszont nem volt olyan jó de a többi étel isteni bár lehetne több választék. Csak ajánlani tudom. Összesítva:ami nem volt jó:a reggeli kávé,és lehetne több választék. Ami jó volt:nagyon szép helyen helyezkedik el és nagyonkényelmes. A személyzet kedves volt. Ajánlom másoknak is. :)
2014. május 5.a párjával járt itt
A Hotel Wellness részlege átlagos, az egy jakuzzi és egy úszómedence a rossz időben kevésnek bizonyult, de kárpótolt az ajándék Barlangfürdő belépő. A szálloda nagyon kényelmes, dekoratív és ízlésesen berendezett. Az ételek választéka átlagos, azonban rendkívül finom volt minden. Kitűnő a szakács! A személyzet segítőkész, kedves.
Átlagos 2014. május 5.barátokkal járt itt
Az egész szállodára jellemző a tisztaság, rend. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli választék nem bőséges,volt, hogy valami elfogyott, és nem tudtak már hozni. A vacsora szintén nem olyan bőséges, mint amit egy 4 csillagos szállodától elvárható lenne. A vacsora ételek nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2014. május 1.a párjával járt itt
A feleségemmel 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a szállodában nagyon jó volt,főleg az ételek voltak finomak,egy kicsit rontott az őszképen hogy a reggeli kávé pocsék volt. A welness részleg nagyon jó volt bár ha telt ház van szerintem kicsi a gőzkabin pedig a második napon nem működött,viszont összességében meg voltunk elégedve mindennel.
Átlagos 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Nem volt a szoba megfelelően előkészítve az érkezésünkre. Csak két személyre készítették el a szállást, a kislányunkról teljesen megfeledkeztek. Se ágynemű, se törölközők nem voltak bekészítve. Ugyan volt minibár, de teljesen üres volt. A szoba szép tágas, de rendkívül hideg volt, kétszer is szóltam miatta, de nem különösebben volt hatása.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád