Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca ★★★★

4,4
az 51 miskolctapolcai szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel MiskolctapolcaCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos Calimbra Konferencia és Wellness Hotel, a Bükk hegységre néző kilátással. A szálloda kényelmes szobákkal, tágas wellnessrészleggel, nyugtató színvilággal fogadja pihenni vágyó vendégeit.

A Calimbra Konferencia & Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.08-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca vélemények

2015. február 2.a párjával járt itt
A szálloda Miskolctapolcán belül kitűnő helyen van, valóban pár percre a barlangfürdőtől. A személyzet szolgálatkész, udvarias, talán csak a vacsoránál voltak kevesen a vendégekhez képest. A félpanziós ellátásban az étkezések közül a reggeli extrák nélküli, de megfelelő volt.
Átlagos 2014. december 28.barátokkal járt itt
Ami tetszett a személyzet figyelmessége és kedvessége! Igazi vendéglátók! Az étterem a társalgók tiszták voltak hangulatosak! Ami nem:3 napig nem vitték el a szemetet a szobából, fel sem porszívóztak a mosdókat wct nem takarították, szerintem egy 4 csillagos hotelben elvárható!
Kiváló 2014. december 24.a párjával járt itt
A szoba tágas és kényelmes, a felszolgált ételek finomak és bőségesek voltak. A szálloda szép környezetben van közel a barlangfürdőhöz és egy nagy parkhoz ahol jó időben egy kellemes sétát lehet tenni. A wellness részleggel elégedettek voltunk, bár első nap a víz nagyon klóros volt. A személyzet segítőkész volt, másoknak is szívesen ajánlanám a helyet.
2014. december 5.a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat a párommal, de mert magam is vendéglátós vagyok, ezen felül sok helyen jártam már bel és külföldön egyaránt, volt pár dolog ami sajnos kritikára érdemes. 1, Az étkezések:
- Nem láttam még sehol a vendég olyan szintű ledegradálását, hogy 1 dl-es poharat raknak ki a reggeli italokhoz.
Kiváló 2014. november 27.gyerekekkel járt itt
Mi egy de luxe apartmanban voltunk, kiváló volt. Gyerekes családoknak csak ajánlani tudom, nem annyival drágább, de sokkal kényelmesebb. Elégedettek voltunk mindennel, ízletes ételek, (reggeli, vacsora), normális mennyiségű választék! Külön értékeltem, hogy reggelinél és vacsoránál is volt friss zöldség, pedig november derekán jártunk.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Október elején 3 napot (2 éjszakát) töltöttünk a Calimbra Konferencia & Wellness Hotelben Miskolctapolcán, mely már azért is mesébe illő volt, hogy nyertem ezt a wellness lehetőséget egy ilyen páratlan szépségű, illatú, gyönyörű helyen. Csodaszép, tiszta, napos szobát kaptunk, mely igazán barátságos, akár egy kis lakásnak is megfelelne.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - SzobákCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - KörnyékCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kertCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - WellnessCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső képCalimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Medence/kert
Kiváló 2014. október 26.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk a csodás Calimbra Hotelben 3 éves kisfiunk társaságában. A wellness részleg bár nem túl nagy, tökéletes kikapcsolódásra ad lehetőséget, mert nagyon hangulatos a kialakítása. A tágabb és a szűkebb miliő is mesés. Talán csak az ételválaszték volt csekély, bár nem kell, hogy mindig minden az evésről szóljon.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Tiszta kényelmes és 4 csillagos élmény. Ami szó szerint az. Az ételek nagyon izletesek, finomak. Vannak házias és nemzetközi izek is. Mindenkinek ajánlom. Gyerekkel és gyerek nélkül. Közel van a Barlangfürdöhöz. A szállodába a wellnes részleg magáért beszél.
Nyugalom és madárcsicsergés. Barátokkal és családdal is ajánlom. A pincérek kedvesek a kiszolgálás fenomenális.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca - Külső kép
2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
2014. augusztusában töltöttünk 3 napot a szállodában, két felnőtt és két gyermek. Nagyon szép, tiszta szálloda, a személyzet kedves. A kilátás gyönyörű, mi a helyekre néző apartmant kaptunk, ami tágas és kényelmes volt. Az étekezés és megfelelő. Közel van a barlangfürdő a bobpálya.
Átlagos 2014. augusztus 20.a párjával járt itt
Vasárnapig tartott a 4 napos pihenésünk a hotelben. Változékony idő miatt az este 10-ig nyitva tartó wellness részleg ideálisnak tűnt. Megérkezésünk napján részt vettünk 2 alkalommal is a szauna szeánszon, ami jó volt. Az eső miatt azonban a melegvizes, pici élménymedence teltházas volt, így maradt a szobai pihenés.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaBencések útja 9-11.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár