SzakiD

SzakiD adatlapja

Regisztráció2014.03.01
Utoljára itt2017.03.09

2014. március 1.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttem el párommal ebben a kedves kis hotelben. A személyzettel maximálisan elégedettek voltunk. A masszázs isteni! Minden rendben volt velük. Kicsit talán a pincérek túlbuzgók voltak. Az ételek bőségesek, táplálók, és nagyon finomak! A szobával elégedettek voltunk, bár akadtak gondok.
Átlagos 2014. március 31.a párjával járt itt
A főútvonalon lévő irányító táblák hiánya nagyon megnehezítette a szálloda megtalálását. A szálloda saját parkolójáért külön fizetni kellet, és ha nem jutott be a szálló vendég a kicsi zárt parkolóházba, kültéren, a hegyoldalon kellett parkolnia. Gyors, dinamikus, figyelmes recepció, és személyzet jellemezte a hévégét.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Telefonon, és emailban is jelezték, hogy a szálloda és környéke helyi rendezvények miatt le lesz zárva. A lezárás érthetően volt kitáblázva. A parkolójuk elég nagy területen van. A be és kijelentkezés zökkenőmentesen, kedvesen történt. A szoba kényelmes volt, csak éjszaka derült ki hogy nagyon vékonyak a falak.