Varga Csárda Mórahalom

2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Varga Csárda Mórahalom vélemények

2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Kellemes, népies stílusú, berendezésű étterem. Eddigi ottjártunk alkalmaival mindig a kockás terítős teraszon étkeztünk. A csárda tiszta, kellemes hangulatú hely. Az ételek között megtalálható a helyi (mórahalmi) specialitás is. Széles a választék: sertés, szárnyas, halételek. . . bőségesek az adagok.
Varga Csárda Mórahalom - Külső kép
Kiváló 2019. július 21.barátokkal járt itt
Szombati programunkhoz a mórahalmi Szent Erzsébet Gyógyfürdőt választottuk. A minden igényt kielégítő fürdőhelyen a Varga Csárda étel-ital kínálata mellett döntöttünk. Ebédünk: Marhapörkölt galuskával, Kovászos uborkával lett. Adagunkhoz még egy külön adag galuskát is rendeltünk a bőséges, ízletes pörkölt adaghoz, mivel nem tartottuk méltónak, hogy a galuska mellett kenyeret is együnk hozzá.
Kiváló 2022. június 5.a párjával járt itt
Központi helyen, a fürdő mellett található. Szerény, nem harsány.
Kényelmesen elfértünk. Gyors a kiszolgálás, megrendelés után nem kellett sokat várni az ételre. A választott ételek mennyisége és minősége is remek volt. Ár érték arány megfelelő.
Mi a panzióból is ide jártunk reggelizni, ami szintén elegendő volt. Máskor is jövünk.
Szörnyű 2021. szeptember 22.a párjával járt itt
Első nap halászlevet kértem. Ízetlen, sótlan, szerintem előző napi volt. A filézett halbsn szálka. Másnap stes tálat rendeltem. A csirkemell ízetlen, mintha elfelejtették volna sózni. A rizs fővetlen, szintén semmi íze. Nem esett jól egyik nap sem az étel. Vacsora után hányinger, gyomorfájdalom, émelygés. Jól beválasztottam mindkét alkalommal.
Kiváló 2020. március 23.a párjával járt itt
Helyiek vagyunk, így gyakran megfordulunk az étteremben családdal, barátokkal. Az ételek finomak, a személyzet kedves, bátran ajánljuk az apartmanjainkba érkező turistáknak is. A hely tiszta, az árak korrektek. Az étlapon gyakran találni újdonságot. Ár-érték arányban a legjobb éterem városunkban. Nagyon szeretjük ezt a helyet, hangulatos, csak így tovább!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 3.gyerekekkel járt itt
Étterembe érkezve hamar felvették a rendelésünker az ételek nagyon izletesek és finomak voltak.az ár megfelelő kiszolgálás jó . Az ételek adagja kettö nap után sem csorbul.
Kiváló 2022. június 23. járt itt
Nekem nagyon tetszik,nagy adagok, frissek, gyors kiszolgálás, nagyon finomak. Ajánlom a tárkonyos pulykaragu levest és a falusi töltött rántott szeletet. Kedves személyzet.
Szörnyű 2021. szeptember 30.a párjával járt itt
Kedves feleségemmel vacsoráztunk itt első este, mert a szállástól kapott információk alapján jónak tűnt. Rendeltünk grillezett pulykamellet, meg pacal pörköltet + köret. Kb 30 perc kellett hozzá, hogy megkapjuk de ez még rendben van. Ránézésre az étel elmegy, bár sötét színű volt a pörkölt a megszokottnál.
Átlagos 2018. június 14.a párjával járt itt
2018 május 25-én voltunk a mórahalmi fürdőben, melyből a Varga- csárdába ültünk le ebédelni. Kb. két éve jártunk itt, eddig nem keltünk fel rossz " szájízzel " az asztaltól, de most sajnos a rendelt pacal nagy csalódást okozott. A párom átadta, hogy kóstoljam meg, bizony keserű, égett paprika íze volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2018. június 13.barátokkal járt itt
Jómagam mindig is kedvelni fogom a csárdákat s és bármennyire el vagyok ájulva a modern gasztronómiai irányzatoktól és hihetetlen élvezettel tudom olvasni például Heston Blumenthal vacsoráiról szóló filmeket, de ugyanakkor nagy örömöt tud okozni egy korrekt halászlé, babgulyás vagy pacalpörkölt is.
Varga Csárda Mórahalom - EgyébVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/italVarga Csárda Mórahalom - Étel/ital