6782 Mórahalom, Szegedi út 1/c

Szállások Mórahalom városában
Wellness csomagok Mórahalom városában

Varga Csárda Mórahalom vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 23.
Helyiek vagyunk, így gyakran megfordulunk az étteremben családdal, barátokkal. Az ételek finomak, a személyzet kedves, bátran ajánljuk az apartmanjainkba érkező turistáknak is. A hely tiszta, az árak korrektek. Az étlapon gyakran találni újdonságot. Ár-érték arányban a legjobb éterem városunkban. Nagyon szeretjük ezt a helyet, hangulatos, csak így tovább!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, népies stílusú, berendezésű étterem. Eddigi ottjártunk alkalmaival mindig a kockás terítős teraszon étkeztünk. A csárda tiszta, kellemes hangulatú hely. Az ételek között megtalálható a helyi (mórahalmi) specialitás is. Széles a választék: sertés, szárnyas, halételek. . . bőségesek az adagok.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombati programunkhoz a mórahalmi Szent Erzsébet Gyógyfürdőt választottuk. A minden igényt kielégítő fürdőhelyen a Varga Csárda étel-ital kínálata mellett döntöttünk. Ebédünk: Marhapörkölt galuskával, Kovászos uborkával lett. Adagunkhoz még egy külön adag galuskát is rendeltünk a bőséges, ízletes pörkölt adaghoz, mivel nem tartottuk méltónak, hogy a galuska mellett kenyeret is együnk hozzá.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Étterembe érkezve hamar felvették a rendelésünker az ételek nagyon izletesek és finomak voltak.az ár megfelelő kiszolgálás jó . Az ételek adagja kettö nap után sem csorbul.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
2018 május 25-én voltunk a mórahalmi fürdőben, melyből a Varga- csárdába ültünk le ebédelni. Kb. két éve jártunk itt, eddig nem keltünk fel rossz " szájízzel " az asztaltól, de most sajnos a rendelt pacal nagy csalódást okozott. A párom átadta, hogy kóstoljam meg, bizony keserű, égett paprika íze volt. Az én sült krumlim közt pedig sok hibás, "fekete" végű burgonya volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Jómagam mindig is kedvelni fogom a csárdákat s és bármennyire el vagyok ájulva a modern gasztronómiai irányzatoktól és hihetetlen élvezettel tudom olvasni például Heston Blumenthal vacsoráiról szóló filmeket, de ugyanakkor nagy örömöt tud okozni egy korrekt halászlé, babgulyás vagy pacalpörkölt is.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Egész napos fürdés után éhesen kerestünk egy a fürdőhöz közeli szimpatikus helyet, és szerencsére nem mentünk messzire, mert a Varga Csárdában finomat ettünk. Magyaros, házias bablevest, gulyáslevest rendelt a társaságunk,ami bőséges, tartalmas volt, utána palacsinta, sütemény, jól laktunk, és ugyan tél volt, nem kiemelt ünnepi időszaki hétvége de meglepően kedvező volt a végösszeg.

Átutazó  TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Uszoda után, farkaséhesen tértünk be a vendéglőbe. Már jártunk itt, ismertük a csárda kínálatát. Halászlevet rendeltünk juhtúrós galuskával, töltött húst körettel, uborka salátával. Lassú volt a kiszolgálás , de amikor megkaptuk az ételt már nem volt problémánk. A halászlé finom volt, de elmaradt egy halászcsárda ízvilágától.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Wellness üdülésre érkeztünk a városba. Mivel korábban érkeztünk mint ahogy a szállást elfoglalhattuk volna, betértünk ebédelni a Varga csárdába. Fél 1-kor érkeztünk. Való igaz sokan voltak, de volt szabad asztal, igy leültünk. 15 perc múlva meg is érkezett a pincér, felvette a rendelést. Nem tájékoztatott hogy sokat kell várni.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Második mórahalmi napunk ebédjét három barátunkkal itt költöttük el. Szeretünk új helyeket kipróbálni. Szerencsére most sem csalódtunk. Ahogy a nagykönyvben le van írva. . . . . Szerintem a pincér még tanulta a felszolgálói szakmát, melynek komoly jeleit láttuk. Az adagok óriásiak és nagyon finomak voltak. Akár mesterszakács is készíthette. . . .

Legnépszerűbb csomagok Mórahalmon és környékén
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.31.
Éjjeli Bagoly Panzió
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, privát wellness használattal, gyertyafényes vacsorával, pezsgőfürdőben pezsgőzéssel, kávé és tea bekészítéssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.10. - 2020.05.31.
Art Hotel Szeged
2 nap/1 éjszaka 16.900 - 33.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 15.605,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Garden 39 Vendégház
Novotel Szeged Hotel
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.12.31.
Science Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.300 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.24. - 2021.01.01.
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.04.07.
Nyárfás Apartmanház
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.

Szállodák Mórahalmon és környékén
Tisza Hotel Mórahalom
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)

Varga Csárda MórahalomX