dusi62

dusi62 adatlapja

Regisztráció2013.04.11
Utoljára itt2021.09.22

Szörnyű 2021. szeptember 22.a párjával járt itt
Első nap halászlevet kértem. Ízetlen, sótlan, szerintem előző napi volt. A filézett halbsn szálka. Másnap stes tálat rendeltem. A csirkemell ízetlen, mintha elfelejtették volna sózni. A rizs fővetlen, szintén semmi íze. Nem esett jól egyik nap sem az étel. Vacsora után hányinger, gyomorfájdalom, émelygés.
Szörnyű 2017. december 8.családjával járt itt
Októberben, csodás őszi napon ( hétköznap ) betértünk az étterembe. Inkább ne tettük volna. Alig volt vendég, egy fiatalember volt a pincér. Az étlap kritikán aluli, a terítő koszos, várakozni kellett még az italra is. Az étel választék siralmas, kérdéseinkre a pincér flegmán, udvariatlanul válaszolt.
Kiváló 2013. október 29.a párjával járt itt
2012. októberben töltöttünk itt el egy hosszú hétvégét. A környezet csodálatos, a szállás tiszta, kedves személyzet, a reggeli bőséges. A szobában kellemes meleg volt. Egy negatívum: a párnában szinte semmi töltet nem volt, kényelmetlen, ideje lenne cserélni. Vacsorázni csak a közeli étteremben tudtunk, szívesen étkeztünk volna a szállodában esténként.