Colosseum Wellness Hotel Mórahalom ★★★★

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Colosseum Wellness Hotel MórahalomColosseum Wellness Hotel Mórahalom
Colosseum Wellness Hotel MórahalomColosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

A Colosseum Wellness Hotel 2011 áprilisától várja vendégeit. Négycsillagos besorolása, számos különleges vendéglátó és wellness szolgáltatása és képzett személyzete csoportok és egyéni vendégek számára is kellemes és tartalmas időtöltést biztosítanak.

A Colosseum Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Pünkösd (min. 1 éj)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2019. szeptember 17.a párjával járt itt
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák. Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész. Nem bántuk meg, hogy itt voltunk.
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - SzobákColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - WellnessColosseum Wellness Hotel Mórahalom - Külső képColosseum Wellness Hotel Mórahalom - Wellness
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
2019. október 8., Tóth Béla, Colosseum Wellness Hotel
Kiváló 2019. szeptember 6.a párjával járt itt
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas munkához, amivel feledhetetlenné varázsolják a Vendégek pihenését!
Kiváló 2019. augusztus 31.a párjával járt itt
A Colosseum hotel szolgáltatásai megfelelnek a tájékoztatóban szereplő ismertetőben foglaltaknak. A személyzet kedves, segítőkész. A strandon lévő pultnál az italos részlegen lehetne igazodni a többi bűfé nyitátásához.
Kedves Szakály József!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Kollégáink munkájára vonatkozó dicsértéért hálásak vagyunk. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

2019. október 8., Tóth Béla, Colosseum Wellness Hotel
Kiváló 2019. augusztus 19.a párjával járt itt
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.
Kiváló 2019. június 13.gyerekekkel járt itt
Nem első alkalommal voltunk a Colosseum Hotelben. Most is azt a szolgáltatást, kényelmet, udvariasságot, mint korábban.
Nagyon jó, hogy a hotelnek saját medencéi is vannak.
Mindenkinek javasolni tudom. Családbarát, gyerekbarát hotel.
Kedves Rogács Ferencné!
Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő kellemesen telt és teljes mértékben elégedettek voltak a személyzet munkájával és szállodánk gyermekbarát szolgáltatásaival.
2019. június 24., Tóth Béla, Colosseum Wellness Hotel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 30.a párjával járt itt
Egy kis tavaszi megújuláshoz választottuk ezt a helyet. Alapvetően valami nagyobb fürdőhelyet kerestem és így találtam a szállodát, ami közvetlen összeköttetésben van a Szent Erzsébet (gyógy)fürdővel. A hotel könnyen megközelíthető, parkoló az utcában és egy külön zárt helyen is igénybevehető díjmentesen.
Kiváló 2019. május 26.a párjával járt itt
Tetszett az egész hotel, kényelmesek a szobák, a wellness rész nem nagy, de megtalálni benne ami kellhet. A fürdőbe innen lehet átjárni. Ott aztán tényleg minden van.
Az étkezésre semmi panasz nem lehet. Svédasztalos rendszerű, nagyon bőséges, változatos, finom ételek. Nem tudnék olyat mondani, ami hiányzott, illetve kérésre nem hozták azonnal.
A személyzet előzékeny, figyelmes, kedves.
Colosseum Wellness Hotel válasza
Kedves Véghné Kalászi Krisztina!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy a nálunk töltött idő alatt szép emlékekkel gazdagodtak és teljes mértékben elégedetten gondolnak vissza nyaralásukra. A szálloda személyzetével kapcsolatos dicséretéért hálásak vagyunk.
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Nagyon szép, és modern a szálloda. A belső, és a külső fürdési lehetőség kiválló, minden tekintetben. A szálloda személyzete kedves és segítőkész. Mindenkinek ajánlom.
Kedves Ország Istvánné!
Megtisztelő értékeléséért és maximális pontszámaiért szeretnénk köszönetünket kifejezni. Örömmel olvastuk, hogy teljes mértékben elégedettek voltak a szálloda által nyújtott szolgáltatásokkal és kellemes érezték magukat nálunk. Szeretettel visszavárjuk Önöket legközelebb is.
Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Másodjára jártunk itt, nagyon elégedettek voltunk a wellness részleggel, az ellátással, a személyzettel. Külön tetszett a játszóház. Nagyon nagy előny az átjárás a fürdőbe. Amivel viszont elégedetlenek voltunk most, az a szobánk. Piszkos volt és pici. A kukásautó egész reggel az ablak alatt állt, piszkos volt a fal.
Kedves Balogh Zsanett!
Örömünkre szolgál, hogy már többször vendégeink között köszönthettük Önöket. Sajnáljuk, hogy a szoba kialakítása nem nyerte el tetszésüket, ennek ellenére bízunk benne, hogy sikerült kipihenve hazatérniük szállodánkból. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is. Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom a térképen
6782 MórahalomMilleniumi sétány 4-6.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • csúszda • sóbarlang • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád