Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - Napi árak reggelivel
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Solar Nagyatád vélemények

2017. február 20.barátokkal járt itt
Pontosan két évvel ezelőtt jártunk itt és akkor nem voltam elragadtatva a helytől. Az elhelyezkedés jó volt, a személyzet nagyon figyelmes, de az ételek minősége, választéka nagyon gyenge volt. Ezen a téren jelentős javulás volt észlelhető. Értékelendő, hogy különféle szervezett programokkal is igyekszenek a vendégek kedvébe járni. Nagyon jó volt az éjszakai erdőjárás.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Szerintünk a környék legkedvesebb városában jártunk. Kisvárosi béke,a virágos utcák nyugalma felejthetetlen élményt jelentett. A szálloda tükrözte ugyan ezt az érzést. Nem fényűző,de tiszta,kelmeleslékörű. Körfolyosói gyönyörű festményekkel és virágokkal díszített. Étterme kellemes,a kiszolgálás inkább baráti összejövetelekre emlékeztet.
2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Még nyolc évvel ezelőtt nyaraltunk itt utoljára a családdal, de olyan érzés volt visszatérni, mintha megállt volna az idő. Számunkra úgy tűnt, hogy az épület fenntartására, fejlesztésére csak annyi figyelem, és persze pénz jutott, amennyi minimálisan szükséges volt. De az országban ez nem egyedi eset, nem is zavart minket különösebben.
Kiváló 2014. július 20.a párjával járt itt
Július 13-án, vasárnap érkeztünk. Már a fogadtatás is kedvező volt. A város is és szálloda is virágokkal díszítve, mosolygós, barátságos emberek fogadtak. A festmény kiállítás szép színfoltja a folyosóknak. A "Háziasszony"minden kívánságunkat azonnal teljesítette. Étteremben a főpincérek udvariasak, tanítják a fiatalokat.
Kiváló 2014. július 11.a párjával járt itt
Nagyatád gyönyörű, tiszta, ápolt, barátságos kisváros, kedves emberekkel. A hotel személyzete-a recepciósok, az éttermi dolgozók, a takarítók mindannyian szolgálatkészek, udvariasak, figyelmesek, kedvesek, mosolygósak. Az ételek nagyon finomak, személy szerint nekem túl "nehezek" voltak vacsorára, örültem volna egy-két könnyebben emészthető fogásnak is.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2014 márciusában Nagyatádon a Hotel Solárban töltöttünk el 3 napot.A vendégszeretetükkel a kiszolgálással az ételek minőségével és a tisztasággal maximálisan elégedettek voltunk.
Igazi családias hangulatot varázsoltak.
A születésnapi köszöntés igazi meglepetés volt.
Biztosan vissza megyünk még.
Kiváló 2014. április 23.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk Nagyatádon a Solar Hotelban. Bármikor szívesen töltünk el itt néhány napot! Kevés helyen tapasztunk ilyen családias barátságos hangulatot. Már második alkalommal úgy fogadtak bennünket mint rég látott családtagot. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet arra törekedett hogy valóban jól érezzük magunkat.
Kiváló 2014. március 27.barátokkal járt itt
Azt hiszem, az , hogy már többször voltunk a szállodába , magáért beszél. A személyzet kedves, segítőkész, közvetlen, mindent megtesznek azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Az ételek változatosak, és finomak. Józsi főpincér és kis csapatát az étteremben szintén csak dicsérni tudom, ritka ma egy ilyen főpincér.
Hotel Solar Nagyatád - Külső kép
2014. február 13.a párjával járt itt
A szálloda közvetlenül a fürdővel szemben van. Szép a kisváros, sok parkkal. Felejthetetlen programokat szervezett a személyzet. Hihetetlenül barátságosak és közvetlenek, mindenki nagyon segítőkész, a fürdőn is. Finomak voltak az ételek, talán a klasszikus desszertet hiányoltuk kicsit. Tiszta a szálloda, a matrac viszont kényelmetlen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2014. január 18.a párjával járt itt
A szálloda központi jól megközelíthető helyen található. Parkolás a szálloda parkolójában lehetséges. A szálloda alkalmazottai kedvesek, készségesek, odafigyelnek a vendégek igényeire. Jó hangulatú, barátságos az épület. Az ételek finomak. Előnye, hogy a gyógyfürdő szomszédságában van.