Napliget Étterem Nagycserkesz

Napliget Étterem Nagycserkesz
Napliget Étterem NagycserkeszNapliget Étterem Nagycserkesz
Napliget Étterem NagycserkeszNapliget Étterem Nagycserkesz

Napliget Étterem Nagycserkesz bemutatkozása

Éttermünk 1994 májusában nyílt. Azóta is töretlen népszerűségnek örvend mind az átutazó, mind pedig a környékbeli vendégek körében. Étlapunkon a hazai kedvelt ételek mellett a nemzetközi konyha remekei is megtalálhatóak, több mint 200 féle variációban. Számtalan családi, üzleti rendezvényt bonyolítunk le.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Napliget Étterem Nagycserkesz vélemények

Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Kiváló ízek, nagy adagok, maximum fél adagot bírtam megenni. Rendkívül figyelmesek a pincérek és nagyon aranyosak is. Barátságos a környezet és nem utolsó sorban az ÁRAK is kedvezőek. A választék is bőséges, van miből válogatni. :)
Ettünk már kint és bent is mindkét esetben nagyon hangulatos hely.
Kiváló 2017. július 8.barátokkal járt itt
Udvarias kiszolgálás, barátságos környezet,közvetlen személyzet kedvező árak várják az ide betérő vendégeket. Bőséges finom választékos ételek. Családi baráti üzleti összejöveteleinket mi évek óta itt tartjuk,mindenki megelégedésére. Az asztalfoglalás is nagyon jól müködik mindig megvan a lefoglalt hely ezt javasolnám másoknak is mert mindig telt ház van. Bátran merem ajánlani nem fognak csalódni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
Először is muszáj szólnom az adagokról. Hatalmasak! Pedig a tányér sem kicsi, még sosem tudtam megenni ott, mindig elcsomagoltattam a maradékot, amit természetesen ingyen megtesznek.
A pincérnők kedvesek, gyorsak, van, akit már névről ismerünk.
Az ételek finomak, a tisztaságban nem találtam kivetnivalót, étkezés közben hangulatos zene szól.
A választék jó nagy! Nálam ez nem negatívum.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 2.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos, mi mindig kinn eszünk! Néha egy-egy cica is odatéved, ami csak fokozza a már meglévő kellemes, nyugodt légkört :)
Minden alkalommal elcsomagoltatom az étel felét (amiért még pénzt sem kérnek! ), mert hatalmasak az adagok, nem drága és isteni finom! !
Kiváló 2015. október 20.barátokkal járt itt
Nem nagyon ragozom, mert ki kell próbálnia mindenkinek személyesen! Hatalmas adagok, finom ízek, változatos vidéki ételek és tökéletes kiszolgálás. Mindez csárda hangulatban egy kis falu főútjának mentén. Ajánlom családoknak, pároknak, de azt hiszem esküvőket is tartottak már a külön teremben.
Érdemes asztalt foglalni, mert egyre többen járnak - vajon miért? :)
Kiváló 2015. szeptember 1.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk már itt, hiszen első alkalommal is jót ettünk. Minden klappolt, az ételek finomak és hatalmas adagok voltak, a kiszolgálás pedig kedves. Kivétel nélkül mindenki elcsomagoltatta az adagjának a felét. Nem is ragoznám tovább.
Talán annyi, hogy az étlap túl hosszú, túl nagy a kínálat, lehetetlen a végére jutni. El nem tudom képzelni ,hogy a szakács hogyan bírja követni.
Napliget Étterem Nagycserkesz - Étel/italNapliget Étterem Nagycserkesz - Étel/italNapliget Étterem Nagycserkesz - Étel/ital
Kiváló 2015. május 8.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából kerestük fel a Nyíregyházától pár km-re lévő éttermet, sok ismerősöm javaslatára. Nem csalódtunk. Tavasz lévén a teraszon ültünk,ami egy kicsit huzatos,illetve a parkoló lehetne betonozott,hogy ne verjék fel a port az ide érkező autók. Az megrendelt étel adagja viszont mindezért kárpótolt.
Napliget Étterem Nagycserkesz - Étel/ital
2015. május 4.a párjával járt itt
Eléggé szeretem a hasamat ahhoz, hogy ne írjak értékelést erről az étteremről. Legalább ötször voltam már itt. Nem azért jövök ide, mert valami ínyencséget szeretnék megkóstolni, sokkal inkább azért, mert temérdek mennyiségre vágyok, aminek otthoni íze van. Az étlap öt éve nem valtozott, s gondolom, mert bevált, ráadásul óriási a kinálat.
2015. május 3.barátokkal járt itt
Voltam már párszor az éterembe nagyon finom volt az étel és isteni a desszert, nagyon bőséges az adag senki nem fog benne csalódni!
Bár a kiszolgálás nem volt valami jó este nyolc után már pakoltak zárás este tízkor és azt várták mikkor végzünk és rendesen kinézték az embert az éteremből, , sajnos én arról mint vendég nem tehetek hogy a kedves pincérhölgynek hosszú volt a nap. mindent össze vetve kiszolgáláson kívül isteni az étel és jó az éterem!
Napliget Étterem Nagycserkesz - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk Nyíregyházára nyaralni, de az éttermi szolgáltatásokat mindig a Napliget étteremben vesszük igénybe, mert az ételek választéka óriási, azok minősége kiváló, azok mennyisége elfogyaszthatatlan. Mentségükre szolgáljon, a maradékot becsomagolják és elviheted :). A humor alaptényező, a kiszolgálás pazar, az ételek ízvilága elvarázsol.
Napliget Étterem Nagycserkesz a térképen
4445 NagycserkeszVasvári Pál u. 52.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi