Puncs Fagyizó Nagykanizsa

Puncs Fagyizó NagykanizsaPuncs Fagyizó Nagykanizsa

Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig
Hotel Touring Nagykanizsa
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Puncs Fagyizó Nagykanizsa vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
Kiváló 2022. július 7.családjával járt itt
A Puncs fagyizóról sok jót lehet hallani kanizsaiaktól, s ha körbenézünk a hely teraszán bizony elcsodálkozhatunk, ha még nem hallottunk erről az egységről. Bevallom, nekem új volt a hely, pedig megannyi országos elismerést begyűjtöttek s nemcsak a helyi sajtó foglalkozott velük. Két napot töltöttünk Nagykanizsán, mindkét nap ellátogattunk ide.
Puncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - EgyébPuncs Fagyizó Nagykanizsa - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Még a 80-as években nyitott és a helyi fiatalok kedvenc találkozóhelyévé vált. Azóta is töretlenül működik az eredeti helyen, de megújult, a kornak megfelelő infrastruktúrával. A kerthelyiség falain a korabeli fotók segítségével jól rekonstruálható az elmúlt évtizedek.
Puncs Fagyizó Nagykanizsa - Külső képPuncs Fagyizó Nagykanizsa - Étel/italPuncs Fagyizó Nagykanizsa - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 20.barátokkal járt itt
Nagykanizsa peremén, Kiskanizsán található a könnyen megközelíthető fagylaltozó. A parkolás gyakran nehézkes, hiszen akár messze helyekről is jönnek kiváncsiskodók a méltán híres fagyizóba. A helyi és országos legendává vált fagylaltozóban azonban nemcsak a hideg nyalánkságok csábítanak, hanem a valóban kedves kiszolgálás is.
Kiváló 2016. november 20.gyerekekkel járt itt
Az ország legjobb fagyizója, nagy választék, szép környezet, állandó fejlesztés, természetes ízek, jó az ár arány érték, kedves kiszolgálás, elvitelre is,készséggel állnak rendelkezésre. Ha csak átutazóban jártok ne hagyjátok ki, ha valódi igazi ízeket akartok. Mindenkinek ajánlom. Az évek során sokat változott alakult a vendégek igényei szerint.
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Látszik, hogy nagyon komolyan veszik a "legjobb fagyizóságot" a tulajok. Itt aztán tényleg van mindenféle fagyi, amit csak az ember akarhat. Csavarós, kézműves, édes és savanyú, a megszokott ízek és mindenféle kuriózumok, paleo, cukormentes. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 15.barátokkal járt itt
Az ország legjobb fagyizóját ajánlom nektek!
Ha csak átutaztok Nagykanizsán, vagy eltöltetek pár órát vagy napot mindenképpen érdemes ellátogatni az ország legfinomabb fagyizójába, ahol a fagylalt 25 éve ugyan olyan finom, a kiszolgálás mosolygós, a hangulat családias, az ár inkább olcsó, mint közepes, és ide mindenki vissza jár. Naponta, hetente, évente, ahogy teheti. Köszönjük.
V. Erika Budapest