Puncs Fagyizó Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Homokkomáromi u. 2/a.

Puncs Fagyizó Nagykanizsa a térképen

Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Puncs Fagyizó Nagykanizsa vélemények

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Még a 80-as években nyitott és a helyi fiatalok kedvenc találkozóhelyévé vált. Azóta is töretlenül működik az eredeti helyen, de megújult, a kornak megfelelő infrastruktúrával. A kerthelyiség falain a korabeli fotók segítségével jól rekonstruálható az elmúlt évtizedek. A tulajdonosok azóta is maguk készítik a természetes alapanyagokból, hagyományos módon készült főzött fagylaltokat.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Nagykanizsa peremén, Kiskanizsán található a könnyen megközelíthető fagylaltozó. A parkolás gyakran nehézkes, hiszen akár messze helyekről is jönnek kiváncsiskodók a méltán híres fagyizóba. A helyi és országos legendává vált fagylaltozóban azonban nemcsak a hideg nyalánkságok csábítanak, hanem a valóban kedves kiszolgálás is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Az ország legjobb fagyizója, nagy választék, szép környezet, állandó fejlesztés, természetes ízek, jó az ár arány érték, kedves kiszolgálás, elvitelre is,készséggel állnak rendelkezésre. Ha csak átutazóban jártok ne hagyjátok ki, ha valódi igazi ízeket akartok. Mindenkinek ajánlom. Az évek során sokat változott alakult a vendégek igényei szerint.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Látszik, hogy nagyon komolyan veszik a "legjobb fagyizóságot" a tulajok. Itt aztán tényleg van mindenféle fagyi, amit csak az ember akarhat. Csavarós, kézműves, édes és savanyú, a megszokott ízek és mindenféle kuriózumok, paleo, cukormentes. . .

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Az ország legjobb fagyizóját ajánlom nektek! Ha csak átutaztok Nagykanizsán, vagy eltöltetek pár órát vagy napot mindenképpen érdemes ellátogatni az ország legfinomabb fagyizójába, ahol a fagylalt 25 éve ugyan olyan finom, a kiszolgálás mosolygós, a hangulat családias, az ár inkább olcsó, mint közepes, és ide mindenki vissza jár.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Hotel Touring
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.06.14.
Tokajer Wellness Panzió
2020.04.10. - 2020.09.30.
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2020.02.26. - 2021.02.26.
Szécsényi Apartman
2020.02.26. - 2021.02.26.
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hunguest Hotel Pelion  Nagykanizsa
Palace Hotel  Nagykanizsa
Hotel Forrás Zalakaros Nagykanizsa
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Tavaszi hétköznapok (1 éjtől)

Puncs Fagyizó NagykanizsaX