Puncs Fagyizó Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Homokkomáromi u. 2/a.

Puncs Fagyizó Nagykanizsa a térképen

Wellness csomagok Nagykanizsa városában

Puncs Fagyizó Nagykanizsa vélemények

gyanikó TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8.
Még a 80-as években nyitott és a helyi fiatalok kedvenc találkozóhelyévé vált. Azóta is töretlenül működik az eredeti helyen, de megújult, a kornak megfelelő infrastruktúrával. A kerthelyiség falain a korabeli fotók segítségével jól rekonstruálható az elmúlt évtizedek. A tulajdonosok azóta is maguk készítik a természetes alapanyagokból, hagyományos módon készült főzött fagylaltokat.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
Nagykanizsa peremén, Kiskanizsán található a könnyen megközelíthető fagylaltozó. A parkolás gyakran nehézkes, hiszen akár messze helyekről is jönnek kiváncsiskodók a méltán híres fagyizóba. A helyi és országos legendává vált fagylaltozóban azonban nemcsak a hideg nyalánkságok csábítanak, hanem a valóban kedves kiszolgálás is.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Az ország legjobb fagyizója, nagy választék, szép környezet, állandó fejlesztés, természetes ízek, jó az ár arány érték, kedves kiszolgálás, elvitelre is,készséggel állnak rendelkezésre. Ha csak átutazóban jártok ne hagyjátok ki, ha valódi igazi ízeket akartok. Mindenkinek ajánlom. Az évek során sokat változott alakult a vendégek igényei szerint.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Látszik, hogy nagyon komolyan veszik a "legjobb fagyizóságot" a tulajok. Itt aztán tényleg van mindenféle fagyi, amit csak az ember akarhat. Csavarós, kézműves, édes és savanyú, a megszokott ízek és mindenféle kuriózumok, paleo, cukormentes. . .

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Az ország legjobb fagyizóját ajánlom nektek! Ha csak átutaztok Nagykanizsán, vagy eltöltetek pár órát vagy napot mindenképpen érdemes ellátogatni az ország legfinomabb fagyizójába, ahol a fagylalt 25 éve ugyan olyan finom, a kiszolgálás mosolygós, a hangulat családias, az ár inkább olcsó, mint közepes, és ide mindenki vissza jár.

Legnépszerűbb csomagok Nagykanizsán és környékén
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2019.12.31.
Aurora Vendégház
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.14. - 2020.12.14.
Fábiánics Kastély
Misefa
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri vacsorával, krampampuli főzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.
Hotel Erzsébet
4 nap/3 éjszaka 8.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.14. - 2020.03.13.
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.02.29.

Szállodák Nagykanizsa környékén
Hunguest Hotel Freya Nagykanizsa
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Nagykanizsa
Hotel Bonvino Wine & Spa Nagykanizsa
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Puncs Fagyizó NagykanizsaX