Tókert Fogadó Nagymányok
7355 Nagymányok, Malom utca 36.

Tókert Fogadó Nagymányok a térképen

Tókert Fogadó Nagymányok értékelése:

1. helyezett az 1 nagymányoki szállás közül
83. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Tókert Fogadó Nagymányok bemutatkozása

A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek Tájvédelmi Körzet közelében. A fogadó teljes mértékben családbarát, kedves személyzettel és wellness szolgáltatásaival várja érdeklődőit.

Tókert Fogadó Nagymányok képei

Tókert Fogadó Nagymányok vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Sajnos a korábbi negatív vélemények igaznak bizonyultak. Wellness , á dehogy, belső medence műszaki hiba ( már megint, vagy még mindig). Reggeli úgy ahogy rendben van, vacsora amit gondolnak, választási lehetőség nulla. Szobában TV akkora mint egy nagyobb tablet, igazi időutazás volt rég nem láttam ilyen apró régi TV-t.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Jól éreztük magunkat Fogadójukban. Azt kaptuk ami ajánlatukban
szerepelt és amire számítottunk. Szívesen ajánljuk Önöket másoknak
is, kiemelve azt a maximális segítőkészséget amit tapasztaltunk. Nem
volt olyan kérésünk amelyre azonnal nem pozitívan reagáltak volna.
Még egyszer köszönjük , üdvözlettel: D Péterné és a család

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30.
nagyon jól éreztük magunkat. kedves és szolgálatkész fogadtatásban részesültünk. nagyon tetszett a jakuzzi és a medencék. a szauna is király volt. gyönyörű volt a táj és finomak voltak az ételek. (a tea főleg) biztos hogy vissza akarok jönni még ide. a kirándulás lehetőségei is nagyon jók voltak. az ár arányai is viszonylag jók voltak. A hely nagyon szuper!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Barátságos és segítőkész személyzet,bőséges és ízletes ételek,csend és nyugalom,gyönyörű táj!Nem szenvedtünk hiányt semmiben.
Bátran ajánlom szerényebb igényű utazóknak!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
A szállás ár-érték arányban jó. A vendéglátók udvariasak. Mivel egy féle vacsora van heti menü formájában (és nincs választási lehetőség), jó lenne ha előre közölnék. Mi speciálisan étkezünk és ez nekünk komoly gondot okozott. Kellemes kis hely, szép környezet. Kis odafigyeléssel, több szolgáltatással lehetne jobb is. Büfé például nap közben nincs.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Nagyon szép környezetben kapcsolódhattunk ki. A személyzet tökéletes, és segítőkész volt, az ételek bőségesek finomak. A szoba már hagy némi kívánni valót ugyanis kicsi volt az ágyak recsegtek, és kényelmetlenek voltak. ( ajánlanék egy matrac cserét) A tisztaságra nem lehet panasz.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Csendes, nyugodt, családias környezetben töltöttünk itt 3 éjszakát 2 kisgyerekkel. Jókat ettünk, jókat fürödtünk. Egyszóval feltöltődtünk. Nincs embertömeg, nem kell nagyon alkalmazkodni, a vendéglátók pedig mindent megtettek, hogy mind a négyen jól érezzük magunkat.
Szerintem még menni fogunk.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 29.
A falu nagyon szép, de kihalt. A lakók 90 %-a faluból külföldön dolgozik. Ezért nem volt presszó, kocsma, bolt sem. Ez hiányzott, mert a fél panziós ellátás kissé soványra sikeredett. A vacsorát sem választhattuk, a tulaj bejelentette, hogy mit főz és azt kellett enni. Wellness egy jakuzzi volt, amit csak egy fél órát használhattunk egy alkalommal.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
Végre egy szabad hétvége, amikor elindulhatunk egy jó kis hétvégi kikapcsolódásra, irány Nagymányok! . . . Mert jól hangzik, jót ígér, elfogadható áron, és különben sem jártunk még ott. Wellnesst kerestünk, nem is azért, mert ázni szeretnénk vagy 2 napot, csak kicsit ebből, kicsit abból, változatos legyen.

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 25.
Csodás hosszú hétvégét töltöttünk itt, kiváló ár/érték arányú, barátságos, családias hangulatú szálloda. Ajánlom mindenkinek, aki nem szereti a zsúfolt, tömött, személytelen vendéglátó helyeket, azonban vágyik "A Vendéglátás"-ra!

Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetősségel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Castello
Siklós
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.03.29.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 16.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Hotel Millennium
Pécs
2-4 éjszaka 14.738,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi zenés vacsoraesttel, délutáni tea és sütemény fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Ametiszt Hotel
Harkány
3 nap/2 éjszaka 10.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Duna Hotel
Paks
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Nagymányok
5 nap/4 éjszaka 6.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Nagymányok környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Zichy Park Hotel Bikács
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)

NagymányokX