Tókert Fogadó Nagymányok

Tókert Fogadó Nagymányok
Tókert Fogadó NagymányokTókert Fogadó Nagymányok
Tókert Fogadó NagymányokTókert Fogadó Nagymányok

Tókert Fogadó Nagymányok bemutatkozása

A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek Tájvédelmi Körzet közelében. A fogadó teljes mértékben családbarát, kedves személyzettel és wellness szolgáltatásaival várja érdeklődőit.

A Tókert Fogadó legnépszerűbb csomagjai

Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Ajándék éjszaka 6=7
2024.08.08-ig
Tókert Fogadó Nagymányok - Aktív pihenés a Mecsekben (min. 3 éj)
Aktív pihenés a Mecsekben
Hunguest Hotel Gyula
44.000 Ft / 2 fő / éj-től kiváló félpanzióval

Tókert Fogadó Nagymányok vélemények

Szörnyű 2014. február 4.gyerekekkel járt itt
Érdekes mód, sok jót olvastunk a szállásról, a kajáról, ezzel szemben NAGYOT csalódtunk. Lássuk a részleteket: Kaját dicsérték, ezzel szemben nekünk ÉS (! ! ) a többi ott vendégeskedő családnak voltak kifogásaink. Az ellátás színvonala a menzához közelít, volt olyan, amikor az iskolai menzához szokott gyerekek se ették meg a kaját :(((
Minden italért KÜLÖN kellett fizetni, ezt foglaláskor SEHOL SE olvastuk.
Kiváló 2014. január 30.gyerekekkel járt itt
Emberileg a legjobb helyen jártunk, bár a wellness-t kihasználni nem tudtuk, mert számunkra hideg volt a beltéri medence (kisgyermekes család vagyunk) kint, pedig hideg idő volt. Viszont a szállásadó család a barátságos vendéglátó fogalmát teljesen kimerítette és isteni ételekkel láttak el minket. Köszönjük.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A fogadót ősszel látogattuk meg 2 éjszakára. A tulajdonos természetes, könnyed, rugalmas ember, az egyéni igényekhez maximálisan alkalmazkodik (szoba- és ételválasztás, biciklikölcsönzés, wellness-használat). A szabadon kiválasztott ételt egyedien, mesteri színvonalon készítette el.
Kiváló 2013. október 7.a párjával járt itt
Remekül éreztük magunkat, vendéglátóink igyekeztek minden kívánságunkat teljesíteni. Jókat kirándultunk a Mecsekben, bicikliztünk a környéken (Grábóc, Bonyhád, Váralja), ellátogattunk a szépen megújult Zsolnay-negyedbe (Pécs), s minden reggel és este bőségesen, jóízűeket falatoztunk. Házigazdáink kitettek magukért.
Kiváló 2013. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Most nyáron voltunk második alkalommal ebben a bájos fogadóban. Korábban azt sem tudtuk volna megmondani, hogy hol is van az a Nagymányok. Amikor először látogattunk ide kis családunkkal másfél évvel ezelőtt, nem is gondoltuk milyen gyönyörű a környék, ami egyszerre nyújt lehetőséget az aktív kikapcsolódásra és a csendes pihenésre.
Gyenge 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
A 2013. augusztus 19-i hozzászólás teljesen fedi a valóságot, sejtjük is, kik írták, mert már akkor megbeszéltük, kár írni, mert érdekes módon pár napon belül lesz egy szuper vélemény. . . Leszögezem, mi a sok-sok év alatt rengeteg helyen voltunk és ha valamivel nem is voltunk megelégedve, soha nem publikáltuk, de ami az itteni hozzáállást illeti, az már vérlázító.
Gyenge 2013. augusztus 19.a párjával járt itt
Ami tetszett: szép kilátás, és a két szőke felszolgáló hölgy kedvessége. Jó társaság a vendégek körében, bár ez nem a szálláshely érdeme. Egy napot kivéve minden nap kiürítették a szemetest. Ami nem tetszett: Érkezéskor nem várt minket senki. Az ágynemű foltos volt. (Miért nem reklamáltam?
Tókert Fogadó válasza
Tisztelt Vendégünk !

Köszönjük megtisztelő értékelését. Sajnáljuk, hogy nem tudtunk elvárásuknak megfelelni.

Az értékelésük alapján Önök nem érezték jól magukat nálunk. Ennék ellenére meghosszabbították az itt tartózkodásukat plusz egy éjszakával.
2013. szeptember 27., Győriné Dolha Magdolna, Tókert Fogadó
Kiváló 2013. április 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a tulajdonos nagyon barátságos, közvetlen és segítőkész. Az étkezés is első osztályú, házias ízekkel. A wellness rész bármely szállodáéval vetekszik. A szobák tiszták. A környék megismerésében is elláttak tanácsokkal, segítséggel. Bikalon jártunk az Élménybirtokon és nagyon tetszett.
Tókert Fogadó Nagymányok a térképen
7355 NagymányokMalom utca 36.
• szabadtéri úszómedence • pezsgőfürdő • infraszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • büfé