Nagyon kellemes, csendes festői környezetben elhelyezkedő szálláshely. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A vendégek igényeit teljes mértékben kiszolgálják. Egészségügyi okokból két alkalommal is csúsztatnunk kellett az időpontot. A recepción nagyon rugalmasak és megértőek voltak. Ezúttal is...
Másodszor jártunk itt a Párommal és mindent úgy találtunk ami miatt visszajöttünk. Kedves,szolgálatkész személyzet.Tiszta,rendezett,jól felszerelt szoba. Az étkezés /reggeli,vacsora/ bőséges és kiváló minőségű volt. A felszolgálók pontosan tudták,hogy miből,hogyan,miként készültek az ételek. Sok...
Az ételek minősége nagyon gyenge , a választék szegényes ,gyümölcs , zöldség alig . A reggelinél a kenyér penészes volt ! A szobában az ágy nyikorog , a matrac kényelmetlen. A törülköző olyan vékony hogy átlátszik .