Tündérkert Hotel Noszvaj ★★★

Tündérkert Hotel NoszvajTündérkert Hotel Noszvaj

A Tündérkert Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tündérkert Hotel Noszvaj - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.01-ig
Tündérkert Hotel Noszvaj - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tündérkert Hotel Noszvaj vélemények

Kiváló 2023. november 2.a párjával járt itt
Másodjára voltunk ott. Megfizethetetlen nyugalom és csend. Bármilyen "bajunk" volt,a személyzet nagyon segítőkész volt! Barbara a recepción különösen.De emlithetném Sándort a felszolgálót...és persze a többieket is akiknek a nevét nem tudom! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Magunknak mindenképpen:)
Tündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - Egyéb
Kiváló 2023. október 5.egyedül járt itt
A noszvaji Tündérkert Hotelben egy hétvégét töltöttem el, és jól éreztem magam. A reggeli és vacsora kiváló volt. A szomszédos kastélyt és kastélyparkot ingyenesen lehetett látogatni. A szállás is barátságos volt, a környezet, a kilátás pedig remek. A friss, tiszta levegő, nyugalom mindenkinek jót tesz, csak ajánlani tudom.
Kiváló 2023. szeptember 5.egyedül járt itt
Egy hétvégét töltöttem el a szállodában és jól éreztem magam. A reggeli és vacsora kiváló volt. A szomszédos kastélyt és kastélyparkot ingyenesen lehetett látogatni. A szállás is barátságos volt, a környezet, a kilátás pedig remek. A friss, tiszta levegő, nyugalom mindenkinek jót tesz, csak ajánlani tudom.
2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk napján augusztus 6. -án érkeztünk a hotelbe egy 3 napos pihenésre. Mivel korán értünk oda, gondoltuk ott fogunk ebédelni. Sajnos erre (a félpanzión kívül) nem volt lehetőség nagy meglepetésünkre. A hotel személyzete kedvesen, segítőkészen fogadott bennünket és ajánlottak is gyorsan étkezési lehetőséget a közelben.
Tündérkert Hotel Noszvaj - EgyébTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - SzobákTündérkert Hotel Noszvaj - FürdőszobaTündérkert Hotel Noszvaj - FürdőszobaTündérkert Hotel Noszvaj - Külső képTündérkert Hotel Noszvaj - Belső
Gyenge 2023. augusztus 12.a párjával járt itt
5 èjszakát töltöttünk el, egy remek kilátású szobában! Az ágy nem kènyelmes ,a párna kicsi,tehát alvás nem sok volt! A fürdőben a zuhany kabin nagyon kicsi ! ! A szobában nincs minibár, tehát hűtő mentes ,ami nyáron nem valami előnyös! ! A szemèlyzet ,leszámitva az alacsony lóti futi embert,rendben volt!
Átlagos 2023. július 17.gyerekekkel járt itt
Ami meglepő volt ,hogy a szobákban nincs hűtő! (Mini bár) A földszinten van egy közös kombi! A medence hideg (30-32C re van írva ,de talán ha 28 C! ) A medence használati ideje is elég hülyén van szervezve ,mert a vacsora is 18h-20h és a medence is ,szintén 20h ig! Ha valami program után menne az ember választhat eszik ,vagy pancsol!
2023. május 22.a párjával járt itt
A személyzet előzékenysége és udvariassága kivételes volt. Az ételek minősége kiváló volt, bár a választék kissé egyhangú volt. A szoba tágas, világos és makulátlanul tiszta volt. Hiányzott egy hűtőszekrény. A fürdőszoba nem átgondolt tervezésű és mérsékelt minőségű volt - legalább is a 011-es szobában.
Kiváló 2022. szeptember 30.egyedül járt itt
Kiváló 2022. augusztus 21.egyedül járt itt
Először jártam Noszvajon. A kis, családias szálloda elnyerte a tetszésemet. A svédasztal kiváló volt, a szobákból hiányoltam a hűtőt. A wellness részleg is kellemes kikapcsolódást biztosított. A szomszédos kastély és kert ingyenesen látogatható volt, és felüdülést nyújtott. A faluban azonban nem sok látnivaló volt nyitva.
2022. június 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely, a személyzet figyelmes, mosolygós, udvarias és végtelenül kedves ilyen személyzettel nem találkoztam még. Az étel bőséges és nagyon ízletes. A szoba kényelmes, jó elrendezésű. A zuhanyfülke mérete miatt picit mókás volt a fürdés de megoldható. Köszönjük szépen, nagyon jól éreztük magunkat.
Tündérkert Hotel Noszvaj a térképen
3325 NoszvajDobó István utca 10.
1900
• fedett úszómedence • szauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár