Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

4,3
az 1 nyíradony-tamásipusztai szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta
Borostyán Med Hotel Nyíradony-TamásipusztaBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán
Élmények Erdőspusztán
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta vélemények

2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hotel, 3 éjszakát voltunk 2017 július elején egy másik kisgyerekes családdal, DE:
Sajnos vannak hiányosságok ami nem tudom, hogy a "friss" nyitásnak köszönhető-e, vagy a nyári diákmunkásoknak, vagy a kevés személyzetnek, de ilyen szinten, ilyen színvonalon nem ez várható el.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Szórakozás/SportBorostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Szórakozás/Sport
2016. szeptember 3.családjával járt itt
Gyönyörű hely, kedves személyzettel, csak a konyhai dolgozókkal nem voltunk megelégedve. Gyakorlatozó diákokat alkalmaznak, akikben nincs meg a kellő tisztelet (persze volt kivétel). Ha szólunk, hogy kifogyott a baracklé, pofákat vágnak, akkor is, ha valamit nem találunk első étkezésnél, meg úgy bármikor, ha tenniük kell valamit.
Borostyán Med Hotel Nyíradony-Tamásipuszta - Vendéglátás
Átlagos 2021. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A szálloda főúri kastély kinézetű, kristály-csillárokkal, meisseni porcelán-gyűjteménnyel, kitömött oroszlánokkal fogad. De már a parkoláskor megcsapott minket a sertésólak szaga a közeli házaktól. A szoba megfelelő, de a csak központilag szabályozható klíma kissé meghökkentő és elvesz a komfortérzetből.
Átlagos 2019. október 30.gyerekekkel járt itt
Környezet: Szeretnéd indokolatlanul gazdagnak érezni magad? Gyere ide! A környék kapukon kívüli gyalogos felfedezésétől eltekintettünk. Parkoló: Ingyen parkolhatsz, de a kocsid épségét nem garantálhatja senki. Szálloda: hivalkodó és ízléstelen, persze erre felkészültem a fotók alapján, mégis mély nyomot hagyott.
Átlagos 2017. december 3.a párjával járt itt
A hotel tényleg gyönyörű, szemet kápráztató berendezés, millió fényt szóró csillárok, pazar. Láthatóan dolgoznak a környezeten is, frissen ültetett rózsabokrok tömkelege a parkban. Az étkezés kiváló. Finom, házias ételek, udvarias, gyors, felszolgálók. Ami óriási csalódás, az a wellness. Pedig pazarul kialakított, gyönyörűen kivitelezett.